Arama sonuçlarınız

1. B

Far Cry kurulum şifresi sorunu

Far Cry 1 i oynamış olanlar bilirler.Far Cry ücretsiz dağıtılıyor.Bende bugün internet kafede oyunu indirdim eve geldim kurmaya çalıştım ama kurulurken benden kullanıcı adı ve şifre istiyor.Ubisoftun sitesine üye olarak alınıyor bu şifre ama artık üyeliği kaldırmışlar heralde mail aktivasyonu...
  2. B

Blogger Facebook Temasını İndirin

Yorumlarınızı bekliyorum tema hakkında.
  3. B

Blogger Facebook Temasını İndirin

Biliyorum Blogger kullanıcıları tema açısından biraz şanssızlar.Şimdi sizinle Facebook temasını paylaşıyorum. Demo linki: Facebook, Feysbuk, Facebuk Tema İndir: Blogger Facebook Teması (sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet deyin.) Temanın Türkçeye nasıl çevrileceğini demo linkinde...
  4. B

2500-5000 arası hitli bloga değişik şekilli text reklam-beğenirsiniz

Doğru.Kalitesiz olduğu için günde sadece 65000 kişicik giriyor.Hayatında hiç reklam alıp saatınmı acaba:donatello:
  5. B

Hayır.Ama ilgilenen kimse yok.:wheelchair:
  6. B

Bu forumda çoluk çocuk dolu heralde.Kimse bu işten anlamıyomu?
  7. B

Bugünkü tekil hit daha öğlen saat 1de18000 çoğul hit 25000
  8. B

Konu dışı başlığında yazdığı gibi.Diğer bölümlere uygun olmadığı için buraya yazdım. Bu arada dünkü hit: 18.400 Bugün sabahın şu saatindeki hit:tekil 7100 çoğul 9700 anlık online kişi:1085
  9. B

İlgilenenler pm gönderebilirler.Hit bugün 6000e çıkar heralde.Online sayısı 190lara çıkıyor.
  10. B

İlgilenen yok heralde..
  11. B

Site adresi için pm isteyin.(Sadece gerçekten konuyla ilgilenenler pm istesin.) Site:Pr 0 Alexa:168k Günlük tekil hit:En az 2500 Günlük çoğul hit:En az 5000 Extreme: eXTReMe Tracking Not:Sitede sürekli en az 60-150 arası kişi onlinedir. ================================================= Bu...
  12. B

Seo yarışması blogu

Bi forumda seo yarışması vardı.Seo yarışması için bi blog açıp yarışmaya katıldım.Canım sıkılıyodu kaz gelecek yerden civciv esirgemediğim için dedim bi blogda ben açıyım bari: aytug akdogan ödüllü 1. seo yarışması ve yurtta barış dünyada barış Blogu 21 temmuzda açtım.Google indexledi ama...
  13. B

Acil Kingston 4gb data traveler sürücüsü lazım

Oh be çok şükür sorunum çözüldü.En baştada dediğim gibi sorun vistada driveri yanlışlıkla silmiştim ondan kaynaklanıyomuş.Az vista dvdsinde sorun çıktı yükleye yükleye çizilmiş heralde :D bende mecburen xp yükledim.Şuan flash diskimi sorunsuz kullanıyorum.Bi yerde şu vista imajını dvdye...
  14. B

Maalesef dediğin olmadı.Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu: Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor... Hatası çıkıyor.Dediğim gibi driveri yanlışlıkla silmiştim. Patlamıyorum.Eğer bi kaynaktan bulsaydım zaten yine ordan bulurdum ama internette bi...
  15. B

Yazdığım yazının tamamını okumadın heralde.Şuan format atıp vista kursam sorunsuz tanıyacak zaten.Ama işletim sistemlerinin windows klasörlerinde driver klasörü var ve bu sayede tak ve kullan oluyor yani bilgisayara flash diski ilk taktığında sürücü yüklendiğini sonrada ürün kullanıma hazır...
  16. B

Vista kullanıyorum.Önceden kingston 2gb data traveler flash diskim vardı o kaybolmuştu.Bende yanlışlıkla bunun driverini kadırmıştım.Geçen gün internetten kingston 4 gb data traveler siparişi verdim az önce geldi.Ama driveri olmadığı için bi türlü windowsa tanıtamıyorum ve vista sürücüsünü...
  17. B

VİDEO: Apple, Microsoft ile dalgasını geçiyor

Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş..
  18. B

En popüler ilk 5 siteniz

www.gokhanblog.com
  19. B

Firefox 3.0 RC2 İndirin!

rc1 sürümündede rc2 sürümündede aynı hata dvam ediyor.Flash player kurulmuyor o yüzden sitelerdeki flashlar görünütlenemiyor.Flashı yükle diyosun yüklüyor yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Yine yükle diyosun yükleyip yeniden başlatıyor siteye girince yine flash istiyor.Final...
  20. B

Internet Explorer 8 Türkçe Download Zamanı

Firefox 3 diyenler çok sallamışlar.Firefox 3 rc1 sürümünü kullanıyorum çok berbat.Görünümü iyi ama altyapısı çok kötü.Mesela firefox 3 rc1de flash player sorunu var.Kesinlikle hiçbir şkilde adobe flash player yüklenmiyor doğal olarak hiçbir flashı göstermiyor.Boru gibi sallamnın alemi yok biraz...