Arama sonuçlarınız

1. siannn

Bunlar nasıl fiyat?

Kaç el değiştirmiş, bataryası bitik, kozmetik sıkıntıları olan, ısınmaktan onlarca kez kapanmış, sunduğu performans 0 olan bu ürünlerin neden git gide fiyatları artıyor? Artık öyle bir hal almış ki 2.el laptop piyasası utanmaları olmasa 0 laptopu geçecekler. Yapacak hiç bir şey mi yok?
  2. siannn

Bilgisayarım ne kadar eder?

arkadaşlar merhaba bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce bu sistem ne kadar eder? R5 2600 B450M S2H RX 570 STRİX 4GB GSKİLL 8GB 3000MHZ RAMPAGE 600W 80P -Bunların hepsi vatan 17/03/2019 faturalı, kutuları duruyor. Sandisk 240gb ssd: Buda nisan 2019 faturalı fakat, faturasını arayıp bulmam...
  3. siannn

Gerçek hayata atılmak

Herkese iyi geceler. Sorum çok açık lise bitti ve ben ne yapacağım bilmiyorum. Bunun sebebi Meslek lisesine gitmem. Anlayacağınız ne okul bize bir şey kattı ne de ben kendimi sıkıp eğitim hayatıma önem verdim. Planım ise 1 sene hazırlanıp orta halli bir üniversiteye gitmek. Fakat 1 sene de 4...
  4. siannn

Donanım HDD önerebilir misiniz?

arkadaşlar 320 veya 500gb hdd alacağım 2. el olmayan cep yakmayan hdd önerirseniz sevinirim
  5. siannn

AM4 Soket Soğutucu

şuan R5 2600 kullanmaktayım. Stok soğutucusunun sesi artık rahatsız etmeye başladı. Soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Anakart B450M S2H
  6. siannn

Mikrofonu Kullanamıyorum :/

Arkadaşlar Mikrofonu kullanamıyorum. (2 hafta öncesine kadar kullanıyordum o arada ne oldu anlamadım) - kulaklık sağlam - internetteki tüm şeyleri denedim sonuç değişmedi - usb ses kartı ile denedim olmadı - driver güncel (kökten silip yükledim) - ses aygıtları, kayıt sekmesinde mikrofon...
  7. siannn

Hangi Kreatin?

Sizce sadece monohidrat alıp geçilmeli mi? yoksa gidip bilindik bir marka mı olmalı? Tavsiye edebileceğiniz ürün varsa seve seve dinlerim...
  8. siannn

Net framework hatası

-net framework yükleyemiyorum sebei nedir? 1559567551 tamam güncelliyorum
  9. siannn

Netflix üyelik

Youtube çok sıktı... Temel paket almak ne kadar mantıklı? 720p izletmesi yeterli + sadece pc de kullanmak için ne yapmam lazım?
  10. siannn

Kulaklık önerisi acil

Aklımda kablosuz bt li bir kulaklık almak var. Film izlerken daha rahat olması + dışarda kullanım için. Bana aciliyetten max 280 liralık öncelik bluetooth lu kulak üstü kulaklık. Müzik dinlemek bir parçamdır bass a önem vermiyorum tiz e çok veriyorum. Teşekkürler :)
  11. siannn

Kulak üstü kulaklık önerisi

Hem evde pc başında kullanmalık hem dışarıda kullanmalık öncelik kablosuz bir kulak üstü kulaklık önerin. Gidip 350 400 liralık kulaklık önermeyin. Ortalama 250 270 son bütçem.
  12. siannn

Monitör alacağım ama ne?

24inc düşünüyorum. ama yüzlerce binlerce seçenek var. neye dikkat edilmesi gerekiliyor bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Film için alacağım ve günlük işler içi. oyunla o kadar aram yok şuan. 1556036036 çok fazla bütçem yok max 750
  13. siannn

Odama yalıtım yapmak istiyorum ?

Malum yaz geliyor geceleri pc başında olacağım için o saatlerde kimseyi rahatsız etmek istemiyorum. Film olsun yeterli seste müzik dinlemek olsun bizim duvarları yıkıp geçiyor. Profesyonel olmayan bi yalıtım yapmak istiyorum (3 5 engellese yeter). Ne diyorsunuz mümkün mü acaba? 1555886436 bu...
  14. siannn

Etkinleştirmeyi nasıl yapıyoruz?

Nasıl etkinleştirme yaptınız? Ucuz satın alan varsa da link göndersin veya başka bir yöntem (cmd dışında)
  15. siannn

Bu normal mi?

Hep bu ayarda kaldı durduk yere? Hiç ellemedim win 10 güncelleme geldikten sonra böyle kaldı 1555528582 +Google chrome kullanamıyorum edge kullanarak gelebildim buraya + tarama yaptım virüs yok + bazı programlar geç açılıyor bazıları hemen + telefondan internete kolayca erişebiliyorum
  16. siannn

cidden mi?

Sinir stres atalım diye giriyoruz, stres topu olarak çıkıyoruz. Arkadaş ez ez diyip durdu fakat vs ye gelmedi. Bu kadar saçmalık olamaz. 1555190172 Sona doğru kasılınca 'sağ tık herosu' diyordu xd
  17. siannn

Nedir bu dosya?

Ses yükseltme programı indirmiştim silinmedi bu dosya nedir bu? Unclocker ile denedim olmadı nedir bu? 1555186776 adwcleaner ile sorunu hallettim.
  18. siannn

fortnite 1 fps 26k ms xd

oyundan aldığım değerler bunlar. ssd ye 0 dan tekrar indirdim 1 kere giremedim daha :) 2-3 haftadır bu durum da sorun nedir? iç bir oyunda sorun yaşamazken bu oyunda neden böyle? Konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın çok rahatsız oldum
  19. siannn

Bu tür uygulama yapmak için neler bilmek gerekli?

Aklım da google playde yayınlamak istediğim minnacık bir proje var. 2d olacak çok az animasyon + 3 4 sayfa olacak. Hali hazırda c# bilgim var az da olsa, fakat üstüne kolayca koyabilirim. Bilmem gereken + yapmam gereken şeyler nedir. 2 3 aydır kafam da birşeyler oluşturdum.
  20. siannn

Görev yöneticisindeki bilinmeyen uygulama (Çözüldü)

bi program indirmek için cisco vpn indirmiştim kaldırdım ama bu kaldı bide program var o ne onu hiç bilmiyorum