Arama sonuçlarınız

1. azen63

ShiftDelete.Net'te Olan ve Yaşananlar

facebooktan paylasımlarını takıp edıyporum hocam. buraya grmyorum pek. denk gteldım yazdım . hayat şartları diyelım hocam
  2. azen63

ShiftDelete.Net'te Olan ve Yaşananlar

Furkana yapılana hç şaşırmadım. Kendne iyi bak By_efsane
  3. azen63

Windows 10 Fotoğraflar Uygulaması Başlatılmıyor

Bendede aynı sorun mevcut.
  4. azen63

Levono Açılma Sorunu

belirtiğim gibi servise vermen lazım. ben ihtimal dahilinde oldugunu söylüyorum. ihmal etmemek lazım
  5. azen63

Levono Açılma Sorunu

Lenovo yazısı cıktıktan sonra laptop kendini kapatıyor ise bunun sebeplerinden biride ekran paneli kartının bozulması olabilir. bu kartı kontrol ettirmenizde fayda vardır. ---- Mesajlar birleştirildi ---- 7-8 ay önce benimde laptopumda aynı sorun oluşmuştu(Toshiba Qosmio Q870). aynen bende...
  6. azen63

Kablosuz wifi den kablosuz nasil aktarim yaparim ve paylasabilirim.

VirtualRouter programını internetten tara ve bul. laptopa kur . direk wifi kartı üzerinden dagıtım yapabilirsin. gerek yok cihaz almaya
  7. azen63

Autocad Kullanımı için pc ve yazıcı önerisi

Ben de sizin gibi autocad kullanan birisi olarak diğer arkadaşlar gibi sistem toplayamam ama Autocad için grafik kartının ve ramin yüksek olmasına dikkat edin. Çünkü program ram ve garafik kartının gücünü kullanır. i7 işlemci 3.0 hızında çalışan işlemci bile işini görür ama ram ve GPU ne kadar...
  8. azen63

Laptobum Ram Hızı sıkıntısı

aslında 2X4 almıuştım ama biri arıza verince eskisini takmıştım. ---- Mesajlar birleştirildi ---- eyvallah hepinize teşekkürler.
  9. azen63

ramlarım 2 slot.. kendım taktım.
  10. azen63

Laptopu 3 ay da bir bakıma yolluyorum. Fanlarım kötü. Fan bulsam fanları değiştireceğim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- çok tşk ederim dostum. sağol
  11. azen63

Dostum bu sonuçlara göre ramlerin çalışma hızı normalmi?
  12. azen63

Q870
  13. azen63

2 resimde istediğin marka ve model numarası mevcut.. yardımcı olursan sevinirim
  14. azen63

laptop işlemcisinin çallışma hızı normal . fakat işlemci sıcaklığı çok yüksek. o sıkıntıyı biliyorum. 10 yıllık laptop fanlar iyice yavasladı.. ayrıca alttan hava aldığı için sıcaklık otomatikmen yükseliyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- ddr 3 belleklerim maksımum çalışma hızı ne kadardır...
  15. azen63

Arkadaşlar merhaba. bu gün laptop ısı değerleri arttı . Laptop ateş gibiydi. Neyse konumuz bu değil. Speccy Proğramı ile kontrol ederken karşıma ramlerin 531 mhz hızında çalıştığı dikkatimi çekti halbuki ram lerim daha yüksek hızlarda çalışması gerekiyordu. sizden ricam ben mi yanlış görüyorum...
  16. azen63

Söyle Rahatla

hg geldin. senınde bayramın mübarek olsun kardeş..
  17. azen63

Laptop'a su döküldü ve laptop pili çıkarıp takmadan açılmıyor.

laptopun içini görmeden kimse yorum yapamaz. servis acsın seni bilgilendiriklerinde bakarsın duruma :(
  18. azen63

Laptop'a su döküldü ve laptop pili çıkarıp takmadan açılmıyor.

içine su döküldüğünden muhtemelen pas yada kurum yapmıştır .ondan dolayı kısa devre yapmış olabilir ayrıca güç butonu zarar görmüş olabilir.bundan dolayı servise götürmenizde fayda vardır.
  19. azen63

Binamda İnternet Altyapısı Yok

bizde maalesef yemedi....gelmediler bir türlü.