Arama sonuçlarınız

1. straighthate

Game Boy ile Akıllı Telefonunuzu Kontrol Edebilseniz Nasıl Olurdu ? (Video)

Yıllardır el sürmediğiniz ama atmaya da kıyamadığınız Game Boy'unuzu yeniden değerlendirebilirsiniz. Tıpkı oyunsever Chad Boughton gibi. Becerikli arkadaşımız, Galaxy Nexus telefonunu Game Boy ile kontrol edilebilir bir hale getirmiş. Bu sistem için Nintendo Wii oyun kumandasının devresi ile...
  2. straighthate

Sony, 4K Çözünürlüğe Uyarlanmış Filmleri Açıkladı

CES 2013 fuarının en çok ilgi gören başlıklarından olan 4K Ultra HD çözünürlüklü televizyonlar, ilk 4K filmlerine kavuşuyor. Sony'den yapılan açıklamaya göre The Amazing Spider-Man, Total Recall, The Karate Kid, Battle: Los Angeles ve The Other Guys filmleri, 4K çözünürlüğe uyarlanarak yeniden...
  3. straighthate

AirPrint ile iPhone'dan doğrudan baskı alın!

AirPrint ile iPhone'dan doğrudan baskı alın! HP'nin yeni AirPrint teknolojisi sayesinde artık direkt olarak iPhone ve iPad ile baskı almak mümkün Kullanıcılar, HP'nin ePrint özellikli yazıcılarını benzersiz kılan özelliği AirPrint sayesinde doğrudan iPhone®, iPad®, ve iPod® touch...
  4. straighthate

iPhone ekranlarına doping geliyor!

Apple iPhone 5 için her şeyi hazılıyor: İşte Apple'ın yeni iPhone ekranları için seçtiği dev isim... iPhone'lardaki LCD ekranlardan üretmek için Toshiba yeni bir fabrika kuruyor. Bu fabrikada üretilen LCD ekranlarla verimin iki kat artması bekleniyor. Reuters'ın haberine göre, yeni...
  5. straighthate

iPhone’u kumanda olarak kullanın.

iPhone’u kumanda olarak kullanın. Çeşitli uygulamalarla wireless üzerinden bize bilgisayarlarımızı kontrol imkanı sunan iPhone,elini ev sistemlerimize de atıyor. Mashed Pixel firmasının ürettiği iPhone kılıflarıyla artık model farkı olmadan ev sinema sistemlerimizi yönetebileceğiz.Ancak...
  6. straighthate

Angry Birds’ ten yılbaşına özel iPhone kılıfları

Angry Birds’ ten yılbaşına özel iPhone kılıfları. Geçtiğimiz günlerde 50 milyonuncu satışını yapan mobil oyun dünyasının son fenomeni Angry Birds hayranlarını yılbaşında da yalnız bırakmıyor. Gear4 firması iPhone 4 ve iPod touch 4 için özel kılıfları anons etti ve cihazlarımızı ,oradan...
  7. straighthate

Apple radyoya mı el atıyor?

Apple firmasının yakın zamanda tek kanallı radyo programlarını birer birer App Store'dan kaldırmasının arkasından başka planlar çıktı.Patently Apple sitesi Apple'ın yeni patentini gözler önüne serdi.Görünüşe göre Apple harita tabanlı ve GPS ile birlikte çalışan AM/FM/Uydu sistemini destekleyen...
  8. straighthate

Samurai II: Vengeance iPhone,iPod touch,iPad

Samurai II: Vengeance Bana sorarsanız oyun en iyi App Store oyunu.iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPod Touch 3G ve iPad destekli oyunda anime tarzı grafikler neredeyse bir pc oyunu kadar güzel.Ben kendi 3gs'imde denedim hiç sorunsuz gayet akıcı olarak oynadım.Hatta telefon elime yapıştı bir...
  9. straighthate

iPhone grubu sizlerle :)

Gerçek enstrümanlarla da Atomic Tom adlı müzik grubunda beraber çalan bu arkadaşlar bu sefer biraz değişik bir yol seçmişler müzik yapmak için :D http://www.youtube.com/watch?v=64LesbM2yN0&feature=player_embedded
  10. straighthate

iPhone,iPod touch,iPad için iTunes incelemesi

iPhone,iPod touch,iPad için iTunes incelemesi Arkadaşlar merhaba.iPhone,iPod touch,iPad üzerinden erişilebilen iTunes uygulaması –yakın zamana kadar ben dahil- çoğu insanın gözünden kaçıyor veya Apple’in sağladığı binlerce uygulamanın arasında çoğu zaman arka planda kalıyor.Buna en büyük etki...
  11. straighthate

Apple sizi izliyor

Apple sizi izliyor! Teknoloji devinin iPhone telefonlarında kullanmak üzere patentini aldığı yeni yazılım... Teknoloji devi Apple firması, 2008 yılında patent başvurusunda bulunduğu yazılıma nihayet onay aldığını açıkladı. Tiger Woods ve Ashley Cole gibi isimleri "sexting" yani...
  12. straighthate

Game Center nick ve oyun paylaşımı

Evet arkadaşlar Game Center üzerinden birbirimizi arkadaş olarak eklemek ve oyun oynamak için nicklerimizi paylaşalım. Ben başlayayım : Straighthate :devil2: Şu an Game Center üzerinden oynanabilen uygulamalar az da olsa gün geçtikçe yenileri ekleniyor.İşte birkaçı ; 1-Fruit Ninja...
  13. straighthate

İPhone,iPad ve iPod touch için ShiftDelete uygulaması

Evet arkadaşlar shiftdelete.net'i iPhone,iPad ve iPod touch üzerinden ShiftDelete uygulamasıyla takip edebiliyoruz. En güncel ve özel teknoloji içeriklerine ulaşabileceğiniz ShiftDelete.Net'i iPhone üzerinde takip edebileceğiniz bu uygulama, teknoloji dünyasını cebinize getiriyor. Sitede yer...
  14. straighthate

Glow Backgrounds IN ONE-Kendi Duvarkağıdınızı Yaratın

Glow Backgrounds IN ONE Glow Backgrounds uygulaması iOS 4.0 ile birlikte gelen duvarkağıdı sistemiyle sizin yaratıcılığınızı birleştiriyor.Bu sayede uygulama içinde yer alan şablonlarla ister kendi resimlerinizi kullanarak,isterseniz de uygulamada yer alan arkaplanları kendi istediğiniz gibi...
  15. straighthate

Jailbreak yaptık ya sonrası ?

Jailbreak işleminden sonra cihazımızı daha da esnek kullanabilmemiz için cydia üzerinden programlar ve eklentiler indirmemiz bize büyük kolaylık sağlıyor işte en önemli cydia eklentileri ve açıklamaları ; androidlock-->ekran kilidini android tarzında açmak için attachment...
  16. straighthate

İOS 4.1 Greenpoison Jailbreak ayrıntılı anlatım

iOS 4.1 Greenpoison jailbreak Desteklenen modeller: iPhone 4 iPhone 3GS iPad (iOS 3.2.2) iPod Touch 4G iPod Touch 3G iPod Touch 2G (yakında) Apple TV 2G (yakında) Adım 1: Greenpois0n’ı bilgisayarınıza indirin. İNDİR Adım 2: Telefonunuzu bilgisayarınıza USB ile bağlayın ve...
  17. straighthate

iPhone 3gs ve iPhone 4 Türkiye fiyatları

Bildiğiniz üzere ülkemizde iPhone satışları ya GSM operatörleri vasıtasıyla kontratlı veya kontratsız olarak ya da teknoloji firmaları tarafından kontratsız olarak yapılıyor.İkinci el ürün satan siteler de iPhone almanın bir yolu.Bu bölümde Türkiye iPhone piyasasını inceleyelim : İphone...
  18. straighthate

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

iPhone,iPod Touch,iPad VE iOS HAKKINDAKİ SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı bu başlık altında tartışalım ve çözümler getirelim.
  19. straighthate

İPhone & iPod Touch Wallpaper Paylaşımı

Arkadaşlar wallpaper konularını birleştirdim artık paylaşımları bu başlık altından sürdürelim. 2200 adet her çeşit duvarkağıdı (wallpaper) vardır kendi uploadımdır. :)araba resimlerinden ünlülerden filmlerden markalardan çizgi filmlerden doğadan hayvanlardan soyut ve daha bir çok :)...