Arama sonuçlarınız

1. beyzabetül

Uzun süredir hızlı şarj aleti kullananlar?

bende hızlı şarj kullanıyorum ama bazen telefonum şarjı yüzde 15 olduğunda birden sıfırlanıp kapanıyor.bundan dolayı mı yoksa başka nedendenmi bilmiyorum(note 8 kullanıcısıyım)
  2. beyzabetül

Tüketici Hakem Heyetinin Telefonum Hakkında Vermiş olduğu Karar

değişim ile başka marka ne alaka.samsung almışsan samsung ile değişim yaparsın yada para iadesi issteyip başkla marka telefon alırsın
  3. beyzabetül

Powerbank önerisi

Konu güncel.daha önce almamistim.şindiaslmayi düşünüyorum
  4. beyzabetül

Uçak korkusunu nasıl yenebilirim?

peki havalimanlarında bu konuda ilgilenen doktorlar varmı? acaba psikolojik olabilir mi.panik atan falan.önce pskiyatriye gitmeyi düşünüyordum.
  5. beyzabetül

Uçak korkusunu nasıl yenebilirim?

merhaba arkadaşlar ben uzun seyehatlerimi uçakla yapımak istiyorum.yalnız uçaktayken nefes darlığı,vücudumda yanma,terleme ,halsizlik oluyor.bu durum yüksek rakımlı dağlardan arabayla da geçerken deoluyor.o anda öleceğimi zannediyorum.yükselik korkum yok.doktorada gitmedim.bana havaalanında...
  6. beyzabetül

kablosuz vdsl modem tavsiyesi

Butce belirlemedim.tt elemani 200 tl ye alirsin demisti.bu ttnet modemi cabuk bozuldu.tam hatirlamiyorum ama 2-3sene once almistik
  7. beyzabetül

kablosuz vdsl modem tavsiyesi

Arkadaslar ttnet vdsl modem bozuldu.internet baglanmiyor.ekipler geldi modem arizali dedi.cekim gucu iyi olan vdsl kablosuz modem tavsiyesinde bulunurmusunuz?
  8. beyzabetül

İstanbul Seçimlerini Nereden Takip Edeceksiniz?

Ahaber
  9. beyzabetül

Parmağımı kedi ısırdı.doktora gitmelimiyim?

ne demek asıl ilginize alakanıza ben çok teşekkür ederim :)
  10. beyzabetül

galiba bu yüzden bende toz alerjisi var. sürekli kulak içleri baş göz hep kaşınıyor.bir sürü ilaç kullandım geçmedi :(
  11. beyzabetül

normal insanların kullanıdğı tarakla olmuyor mu:)
  12. beyzabetül

her birine aşı yaptırmaya kalksam benım ömrüm veterınerlerde geçer :)bizim evin önüne ne kadar kedi geldiyse hepsi tüyleri döküyor.bir tane tarak alıp taramayı düşünüyorum.acaba hangi mamalar dökülmesını engellıyor.gerçi ben her zaman mama vermıyorum.çünkü mamaya alışınca başka birşey...
  13. beyzabetül

son durum çok şükür sıkıntı yok.hem kedi hemde bende gayetsağlıklıyım :)ısırık ve tırmalama yaraları geçti hafif iz kaldı arasıra kaşınıyor ama dün kediyi göremeyince acaba bireşey mi oldu diye şüphe korkuya kapıldım :)yani boş yere tetenoz ve kuduz aşısı olacaktım :) 1558870846 her canlı...
  14. beyzabetül

Ben kedi isirmasindan cok tüylerinden korkuyorum.hep tuyleri havada ucusuyor.agzim kacacak diye korkuyorum.kedi sevdikten sonra baxen kusuyorum.galiba bogazima tüy falan kacmis olabilecegi dusuncesiyle oluyor.bu tuylerden kurtulmak icin ne yapmak gere.tarayip tuylerini atmak mi gerek...
  15. beyzabetül

ilk gün kızdım birşey vermedım.kedıye birşey olmasın diye bugün ona salam verdim :) salam yavru kediye bir zararı olmaz değil mı.ishal olmasın dıye ekmekle sütü karıştırıp verıyorum sütü içiyor ekmeği yemıyorlar.geçen seneki üç yavru kediden bir tanesi kaldı.büyüdü alıştı buraya dah sgitmiyor.bu...
  16. beyzabetül

whatsaptan bir tane aile hekımıne gösterdım.o bana hiç kuduzdan falan bahsetmedi.sadece kedi tırmığı oalbilirsin 2 gün bekle değışıklık olursa gıdersın demişti.bugün acile gittim tetenoz ve kuduz aşısı yapacağız dedıler.enfeksıyon hastalıklarına gittim gösterecektım sradevu dolu olduğundan...
  17. beyzabetül

bugün acile gittim.kuduz aşısı tetenoz aşısı dediler.ben yaptırmadım çıktım.zaten nıyetlıyım.kuduz aşısıda 7 defa mı ne olmak gerekıyormuş kedi benı ısırdı diye heralde kuduz olmaz.yani kedi sağlıklıysa banada birşey olmaz değil mı.zaten doğduğundan beri evin önünden gitmeyen bahçelerde...
  18. beyzabetül

Taksimetre ücreti nereden başlar?

ben istanbulda yaşamıyorum
  19. beyzabetül

kuduz aşısını çok eskiden küçükken olmuştum.ozamanlar 50 tane falandı.ama köpek falan ısırmamıştı.sadece bahçede beslediğimiz köpek kuduz olduğundan bizde şüpheyle olmuştuk.ondan sonra benı köpek ısırdı ama aşı falan olmadım hatta doktora da gitmedim.merhem falan sürmüştük benım rahmetli amcam...
  20. beyzabetül

kendını sevdırmeyen kediye daha su bile vermem :) yok öyle bedavadan yemek :) ondan birzz büyük kedi var.geçen seneden beri bizim evın önunden ayrılmıyor. karnı her acıktığında benı gördüğünde yerlere yatıp yuvarlanıyor ,kendını sevdırıp yiyeceği kapıyor.işini biliyor :) ama karını doyunca...