Arama sonuçlarınız

1. beyzabetül

Uçak korkusunu nasıl yenebilirim?

merhaba arkadaşlar ben uzun seyehatlerimi uçakla yapımak istiyorum.yalnız uçaktayken nefes darlığı,vücudumda yanma,terleme ,halsizlik oluyor.bu durum yüksek rakımlı dağlardan arabayla da geçerken deoluyor.o anda öleceğimi zannediyorum.yükselik korkum yok.doktorada gitmedim.bana havaalanında...
  2. beyzabetül

kablosuz vdsl modem tavsiyesi

Arkadaslar ttnet vdsl modem bozuldu.internet baglanmiyor.ekipler geldi modem arizali dedi.cekim gucu iyi olan vdsl kablosuz modem tavsiyesinde bulunurmusunuz?
  3. beyzabetül

Parmağımı kedi ısırdı.doktora gitmelimiyim?

evimizin önün gelen yavru kediyi aylar oldu bir türlü yakalayıp sevemedim.geçen seneki 3 yavru kedi vardı ama bunun gibi değillerdi.bir süre bana alıştılar bu akşam üzeri bu yavru kedıyı yakalayıp sevmek için evın avlusuna sıkıştırdım yanı kaçacak yerı yoktu.en sonunda yakaladım ama can...
  4. beyzabetül

Vodafone müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır?

Vodafone müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır?
  5. beyzabetül

Taksimetre ücreti nereden başlar?

Arkadaşlar, Ticarî taksilerde taksimetre yolcunun alındığı yerden mi başlar yoksa taksinin yolcuyu almak için hareket ettiği noktadan, duraktan itibaren mi açılır?
  6. beyzabetül

Ünlü markalar uygun fiyata nereden alınır?

Arkadaşlar outleet olmayan ünlü tekstil Markaları uygun fiyata alabileceğimiz adres var mı? Yoksa bütün şehirlerde markaların satış fiyatları aynı mıdır? ben bunun için istanbula gitmeyi düşünüyorum. Ama boşuna da gitmek istemiyorum. Ankaraya gittim. kentpark,ankamal gibi avmlere gittim. Bir...
  7. beyzabetül

İslamın şartlarını yerine getiren cennete girer mi?

Kur'an-i kerim de islamin sartlari Beş dir yaziyor.birde 54 farz var.bu 54 farzin icinde beş şartda var.sartlar ile farzlar arasinda fark varmi?yani cenneti kazanabikmek icin beş sart degilde 54 farzi mi yerine getirmek gerekiyor.sorum belki sacma olabilir ama kafam karışti
  8. beyzabetül

Gittigidiyor taksitlendirme rezaleti

gg den bonus kredi kartımla tv almaya çalıştım.fakat kartıma taksit yapmıyor.oysa ürünün alt kısmında taksit bilgilerinde : "Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen...
  9. beyzabetül

Keçi, üçüncü kattan adamın üzerine düştü..

Bursa’da kesilmek için yere yatırılan keçi son anda kaçarak, 3’üncü kattan adamın üzerine düştü. Düşmenin etkisiyle kafatasında kırıklar oluşan adam hastanede tedavi altına alındı. Olay Bursa’nın Yıldırım İlçesine bağlı Ulus Mahallesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Ailesiyle kurban kesimi...
  10. beyzabetül

Kedilerime isim önerirmisiniz ?

merhaba arkadaşlar evimizin önünd beslediğim yavru kedilere isim arıyorum:) isimle çağırılınca gelirler mi ,kediye ne zaman isim koyulur,eğitilir mi bu konularda hiç bilgim yok şimdilik gel sip sip sip diye çağıyorum hepsi birden geliyorlar :) hangisini çağırdığımda o gelse iyi olur :D Evet...
  11. beyzabetül

Yavru kedimin derdi ne olabilir ?

diğer iki kardeşi ve anası 2 gündür ortalıkta gözükmüyor.normalde sürekli yemek yiyen ,hoplayan zıplayan bu yavru kedim 2 gündür çok durgun.oynamıyor ,süt veriyorum içmiyor.diğerleri giderken bu neden tek başına kaldı anlayamadım.evin yakınına biraz fazla yemek bıraktığımdan anası da pek...
  12. beyzabetül

Samsung Galaxy X ne zaman çıkıyor? Fiyatı ne kadar?

Wall Street Journal'ın haberine göre Samsung'a yakın kaynaklar, katlanabilir Galaxy X'in 2019'un başlarında piyasaya sürüleceğini işaret ediyor. Samsung'un "Winner" kod adını verdiği yeni akıllı telefonun, küçük bir tablet büyüklüğünde olup, tamamen bükülebilir ve katlanabilir olduğu iddia...
  13. beyzabetül

Kara Çarşaflı, peçelileri görünce bunalıma giriyorum

Kara carsafli peceli araplari görunce bunalima giriyorum.her yerde onlar var.carsiya cikamiyorum.gecen yil marmariste yoktur dusuncesiyle oraya gittim.orada 1-2 tane gordum cildirasim geldi.normal bizim Türkler gibi tesetturlu giyenlere lafim yok ama bu nedir ya boyle .gozler haric her taraf...
  14. beyzabetül

Bilgisayarımda cızırtılı seslerin gelmesi ve Birden fazla sayfa açılma sorunu

arkadaşlar bilgisayarımda müzik dinlerken yada youtube gibi sitelerde video açtığımda zart cırt diye takılma sesleri geliyor.birde tarayıcımda tek bir sayfa açtığım halde görev yöneticisi işlemlerde birden fazla açılmış olarak göüzküyor.bunu nasıl düzeltebilirim?
  15. beyzabetül

Akılli tv önerisinde bulunurmusunuz?

Arcelik marka 55 ekran tv miz omrunu tamamladi.yani tüpü bitti.yeni tv almak istiyorum Tv yi koyacagim oda 18 metrekare.140 yada 127 ekran almayi düşunuyorum.aklimda LG marka var.lakin aklima takilan soru var.bizim ev sobali oldugundan oda bazen cok dumanli oluyor.ve bazen bizimkiler sobayi...
  16. beyzabetül

Anne kedi baska yavru kedileri sahiplenmez mi?

Evimizin onunde bir tane yavru kedi vardi.surekli pespese miyavliyordu.evde süt olmadigi icin bir kabin icersine yemek suyu koyup ona yakin yerde biraktim.korkup kaciyordu yakalayamadim.yuzu gozu uzeri camurlu perisan haldeydi.elimden yapacak birsey gelmiyordu.onceleri bizim evin onundeki yavru...
  17. beyzabetül

Ülkemizin en medeni şehri sizce neresi?

diğer şehirlere göre insanların toplum kurallarına riayet eden başkalarına saygı gösteren şehir sizce neresi? örneğin ben yerlere çöp atılmasından,toplu taşıma araçlarında yüksek sesle konuşulmasından,kulaklıkla da olsa dışarıya ses verecek şekilde yüksek sesle müzik dinlenmesinden,trafik...
  18. beyzabetül

Note 8 sarj cihazinda nem algilandi hatasi

Mrb arkadaslar.oncelikle tum musluman alemimin bayrami mubarek olsun.bugun telefonum sarjda iken uzerine su sicradi ve resimdeki msj cikmaya basladi.ve bu msj bir turlu gitmiyor.tabi o esnada telefonu sarjdan cektim.bu hatanin sebebi nedir.telefonun su gecirmezlik ozelligi yokmuydu yoksa normal...
  19. beyzabetül

2+1 ses sisteminde hoparlör farklı yerlerde nasıl kullanılır?

merhaba arkadaşlar.masaüstü bilgisayarıma bağlı 2+1 ses sistemi kullanmaktayım.hoparlörün bir tanesini odanın farklı bir köşesine koymak istiyorum.lakin kablo uzanmıyor.uzatma kablosu almayı düşünüyorum fakat bu kablo sanırım subwofere takılıyor diğer ucu da hoparlör kabloların jakına...
  20. beyzabetül

Win 10yuklerken D surucusunu kuramiyorim

Arkadaslar pc ye herformat attigimda unutup karsilastigim hata.d surucusunu bir turlu kuramiyorum. yaptiklarim dogru mu.sistem yazan yere c yi kurmak istitorum.digeri d surucusu Surucu o bolum 1 sistem Surucu o bolum 2 birincil