Arama sonuçlarınız

1. Usui Takumi

Haber Gökkuşağı ledli aydınlatmayı satıştan kaldırdığı iddia edilen BİM’e tepki

Gökkuşağının adını kirletti ligbt. Milletin aklına 🌈 deyince aklına o güzelim doğa harikası değil **** geliyor.
  2. Usui Takumi

Öneri Yarış oyunu önerisi verebilir misiniz ?

Forza denmiş o zaman Cemu emülatörle Bıyıklı Kart 8.
  3. Usui Takumi

telefonunuzun markası ve modeli nedir

Mi8 lite...
  4. Usui Takumi

Haber Ayasofya dolar ve altını rahipten beter vuracak !!!

Hakaret var diye mesajımı değiştiriyorsunuz anladım da 50 tane tahmininden 1-2si anca tutan bu felaket tellalinin neresi uzman onu anlayamadım!?
  5. Usui Takumi

Haber Ayasofya'ya giriş ücretsiz oluyor: İlk namaz 24 Temmuz'da kılınacak

Adam gene kızgın attıya la 🤓🤓🤓
  6. Usui Takumi

Haber Ayasofya'ya giriş ücretsiz oluyor: İlk namaz 24 Temmuz'da kılınacak

Danıştay kararı 14.53'te açıkladı. Başkan 20.53'te konuşma yaptı. Ayasofya 24 temmuzda ibadete açılıyor. Not: 24 temmuz Lozan...
  7. Usui Takumi

Haber Danıştay'dan tarihi Ayasofya kararı!

Başka adla gene gelecek. Geçmişte 40 kere partileri kapatıldı. Hiçbir işe yaramadı.
  8. Usui Takumi

Sizce bayramda telefon fiyatları düşer mi?

Bindirimin indirimini yapmazlarsa iyi...
  9. Usui Takumi

CHP'nin. Her evden bir oy HDP'ye diyen, HDP meclise girince şükür pilavı dağıtan chpydi
  10. Usui Takumi

Haber Ayasofya dolar ve altını rahipten beter vuracak !!!

Bu uzmana göre geçen kasım ayında dolar 12 liraydı. En güvenilmez, felaket tellalı kişilerden biridir. Bunun aklına uyupda döviz alana Allah yardım etsin.
  11. Usui Takumi

Arada saraya ne gerek vardı israf edebiyatı yapanlar olmuş. Büyük devletlerin yönetim merkezleri ihtişamlı olur. Kökeni milattan önce 3000lere dayanan Türkiye Cumhuriyeti gibi bir devlet it ölse gömülmeyecek Çankaya gibi döküntü bir yerden mi yönetilecekti? Osmanlı'da gerileme dağılma...
  12. Usui Takumi

Yazılım Uefi destegi ogrenme

Sanırım USB emin değilim ama bende hiç bu kadar seçenek olmuyordu. Ana şöyle bir uyarı yapayım format bitti PC yeniden başlatılıyor dediğinde usbyi çek çıkar yoksa format döngüsüne giriyosun
  13. Usui Takumi

Evet var. Yalnız ikisinin de boyutu aynı olduğundan dikkatli olun. Fotoğraflarınızı yandesk disk veya megaya upload etmenizi öneririm nolur nolmaz. Yanlışlıkla fotoğrafların olduğu sürücüyü silersiniz başınıza iş açılır.
  14. Usui Takumi

Playstation için alınan bir oyunun PC'de crackli oynanması etikmidir?

Az almışın adminim :) Konuya gelince fiyatlardan dolayı sıkıntı etme diyebilirim. Hepimiz yeri geliyor korsan oynuyoruz. Sonra indirimde uygun fiyata alıyoruz...
  15. Usui Takumi

O dediğin değil bu dediğin de değil bu da değil diye diye bana bir sürü cevap yazacağına "Arkadaş yanlış bilgi vermiş uefi desteğini şu şekilde öğrenebilirsiniz" diye yazabilirdin. Bende mesajımı düzeltirdim ona göre ama vazgeçtim. Olduğu gibi bırakacam.
  16. Usui Takumi

Haber "Bunu da çek" diyerek çıkarttığı cinsel organını kameraya gösterdi.

Büyük şehirlerde öyle. Taksi-minibüs vs bunlar mafyaların elinde. Konuya gelince ehliyetine ömür boyu el konulmalı böylelerinin...
  17. Usui Takumi

Üstte dediğimi salla aklımda yanlış kalmış. Arama kısmına msinfo yaz sistem özetine bak görürsün.
  18. Usui Takumi

Hepsiburada'da Acer Aspire 5739G Alınır Mı?

Hocam yetmez maalesef. Doğru düzgün film bile izleyemezsiniz ofis kasar durur.
  19. Usui Takumi

Hepsiburada'da Acer Aspire 5739G Alınır Mı?

Alınmaz bütçe belirtin uygun bir şey bakalım. Ama önce şunu belirteyim 5k altına pek bir şey beklemeyin...
  20. Usui Takumi

Trendyol'dan Traş Makinesi Alınır mı?

alınır, trendyol güvenilir bir sitedir...