Arama sonuçlarınız

1. D

Bilgisayar internete giriyor, ağı görmüyor?

Yazı yazdıramazsa nasıl olacak ;)
  2. D

O kısım da yok ağ ayarları kısmında. O yola da başvuracaktım yoksa :)
  3. D

Bence sorun formatta olduğunu düşünüyorum, çünkü bilgisayar ağ ortamı ev/iş/ortak değişimi yaptırmıyor, büyük bir ihtimal windows dosyaları ya bozuldu ya da virüs bulaştı. Şu an için kablo ile sorunu geçici çözdüm. Böyle birşey olmasında modem kendini günceller ve wifi şifresi ile ssid ilk...
  4. D

Kablolu ve kablosuz bağlantılarda değerler aynı. Bilgisayarda win 8 yüklü, iş ağına giriş yapılmıyor, sorun sanırım burda. Win 7 de hangi ağda olmak istediğini bağlı olduğun ağa tıklayıp ev/iş/ortak yapılabiliniyordu. Bunda böyle bir özellik yok.
  5. D

Öyle birşey yok çünkü bilgisayar internete girebiliyor, şifre iptal olsa internete girmez. Sorun sadece iç ağdaki bağlantı sıkıntısı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Onları denedim, yaptığım işlemlerde sorun yok, bilgi işlemciyim, anlamadığım yer bilgisayarın internete çıkıp iç ağa bağlanmaması...
  6. D

Konum olarak ortak ağda. Yazıcıya başka bir kablosuz bağlı bilgisayar yazı yazdırıyor. Sorunlu bilgisayarın kablosuzda ip adresi 192.168.1.75, bunu manuel olarak 76 yaptığımda veya başka bir değerde ağda ünlem hatası veriyor. (ip çakışması olmadığı halde) Fakat kablo ile bağlandığımda hiçbir...
  7. D

Merhaba arkadaşlar, casper marka laptop windows 8.1 yüklü bilgisayar internete giriyor, ağdaki sadece 1 bilgisayarı grüyor, bir de yazı yazdırırken yazmıyor. Bu sorunu kablosuzda iken yapıyor, kablo taktığımda herhangi bir sorun olmuyor. kablosuz arızalanmış olabilir mi? (kablosuz driverını...
  8. D

Ni-Cd Akü İlk Şarjı Nasıl Yapılacak

Bilgileriniz için teşekkür ederim, sanırım ilk şarda da tamamen bitirip tam dolum yapmak gerekli. Ni-cd nin özelliklerini biliyorum fakat ilk şarjda tam emin olamamıştım.
  9. D

Ni-Cd Akü İlk Şarjı Nasıl Yapılacak

Merhaba arkadaşlar, http://www.hepsiburada.com/liste/einhell-bt-cd-18-2b-18-volt-cift-akulu-vidalama/productDetails.aspx?productId=hreinhlbtcd182b&categoryId=60001146&SKU=HREINHLBTCD182B bu cihazı aldım, fakat aküsü ni-cd, bu aküyü şarj ederken, önce içindekini tamamen bitirip sonra tam dolum...
  10. D

Tp-link w8970 access point olarak kullanım

tp-link müşteri hizmetlerini aradım, modemden boş bir ip yi access pointe girin, dhcp yi kapatın, modemden gelen kabloyu wan portuna takın dedi. O şekilde internete çıktım ve şu an için herhangi bir problem yok.
  11. D

ayrıca dhcp kapandığında da internete çıkmıyor.
  12. D

dediğin şekilde olmuyor, ip adresini 192.168.1.1 vermediğim sürece internete çıkmıyor.
  13. D

Modem olarak kullanmak istemiyorum, bu cihaza modemden kablo çekip access point olarak kullanmak istiyorum. Yani 2. kattan 1. kata kablo çektim ve bu cihaza taktım. Fakat cihaz internet hattını kesiyor, işyerinde de sürekli kesmeye başladı. Sorunum 2. resimde ve 4. resimdeki ayarların nasıl...
  14. D

15. D

Merhaba arkadaşlar, 4 ay önce almış olduğum TP-Link TD-W8970 access pointi kurdum fakat arada bir hat kesiyor. Dün şirkete getirdim ve switche bağladım 1 gün sonrasında sürekli internet hattını kesmeye başladı. Bir de cihaz ip si 192.168.1.1 olduğunda hat kesmekteydi. 192.168.1.2 verdiğimde ise...
  16. D

Toplu Mail Gönderimi (Kendi Listem)

veri tabanı oluştururken hata veriyor o programda. Bir de beta program. Full ve güvenilir, istediğim tüm özellikleri sağlayabilecek ücretli veya ücretsiz başka bir program var mı?
  17. D

Toplu Mail Gönderimi (Kendi Listem)

Merhaba Arkadaşlar, Şirkette outlook 2010 üzerinden mail gönderimi yapıyorum. İHS den VDS server mevcut. Yaklaşık 15 bin adet kişi var, İHS nin tavsiyesi serverda kuyruk oluşmaması için dk da 50 mail göndermem gerekiyor ve bu işlem bir günümü alıyor. Bana dk da 50 mail gönderimi yapacak veya...