Arama sonuçlarınız

1. R

3000TL telefon önerisi

Peki sizce mi9t(64) almak mı daha mantıklı not8pro(128) mi
  2. R

3000TL telefon önerisi

Fiyatlar daha fazla artar diye korkuyorum 1590589159 Fiyatlar daha fazla artarsa sıkıntı yaşarım ya
  3. R

3000TL telefon önerisi

arkadaşlar max 3000tlye kadar telefon önerir misiniz kamera batarya oyun performans güzel olursa iyi olur
  4. R

2000/2500k telefon önerisi

2000 2500k arası oyun oynayabileceğim fp ürünü önerir misiniz
  5. R

Xioami mi9t (64) vs note 8 pro (128)

Teşekkür ederim bakmadığım için üzgünüm gereksiz yere açtım silinebiliyorsa sileyim
  6. R

Xioami mi9t (64) vs note 8 pro (128)

İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı olur
  7. R

Xioami note 3 vs Redmi note 8 pro

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım bu fiyatlarda önerdiğiniz başka telefon var mı Note3 ün ekranı küçük geldi ve tasarımı çok hoş değil
  8. R

Samsung j7 pro

Arkadaşlar yakım bir arkadaşım telefonu yere düşürmüş ekran üstteymiş ekranda kırık çatlak yokmuş fakat telefon açılıyor gibi olup titriyor ardından ekrandan ışık geliyor gibi olup kapanıyor sürekli aynı döngüde telefon titriyor daha önce başına gelen birisi var mı telefonun ne sıkıntısı...
  9. R

Realme 3 pro vs Xiaomi redmi note 8

Sadece n11 sitesinde mi oluyor yoksa xioaminin bayisine gitsem de olur mu
  10. R

Tahminen ne kadar indirim oluyor?
  11. R

11-11 nedir bilgi verir misin herkes öyle yazıyor da merak ettim
  12. R

1500-2000tl arası fp telefon

Redmi note 8 ile realme 3 pro arasında kalıyorum hangisi daha üstün çıkar yardımcı olursanız sevinirim
  13. R

1500-2000tl arası fp telefon

1500 2000tl arası güzel özellikleri bulunan oyun oylayabileceğim telefonları söyler misiniz
  14. R

Realme 3 pro

Realme 3 pronun iyi ve kötü yanlarını yazar mısınız
  15. R

1500 tlye kadar f/p ürünü telefon

Arkadaşlar bütçem 1500tl bu fiyatlarda alabileceğim en iyi telefon nedir
  16. R

Yeni bir telefon alacagim oneri

Bro realme 3 proyu sadece gittigidiyor da gördüm mesela aldım diyelim atıyorum bir yeri bozuldu garantide sıkıntı yaşar mıyım ya da bir telefoncuya götürdüğümde parça bulunmaması vb durumlar ile karşılaşır mıyım şimdiden teşekkürler
  17. R

Telefon önerisi

Beyler 6gb ram,hafıza 64-128gb iyi kamera ve oyunlarda kasmayacak iyi işlemcili telefon önerir misiniz