Arama sonuçlarınız

1. U

Am3+ soket sli destekli anakart tavsiyesi

arkadaşlar az once kasa ve guç kaynagı konusu açtım onları sipariş ettim sistemi yavaş yavş topluyorum ve elimde anakarta 200-230 max 250 tl butçe ayırabildim ekran kartını gtx 760 alacağım ilere sli yapmayı dusunuyorum sizden isteğim sli destekli am3+ soketli anakart tavsiye ediniz fx 8350 ile...
  2. U

Kasa ve Güç Kaynağı Tavsiye

Arkadaşlar sistem toplamayı dusunuyordum ve almaya basladım bugun kasa ve guç kaynağı alacağım 400 tl butçe ayırdım kasa ve güç kaynağına güç kayağının 750 w olması onemli çünkü gtx 760 dan slı yapacağım ileride ben soyle dusundum olmusmu baska sekıldemı alsam...
  3. U

Gtx 760 mı Hd 7950 mi

Buna benzer bir konu daha once acmıstım ama bilmiyorum kararsızım gtx 760 mı hd 7950 mi oyun performanslarında vs esıtler ama nvdia daha once kullanmadım amd desek gamıng evolved olayı benı kendıne yapıstırıyor nvdia desek adamlar nvdia hastaları var ne edsem su a beklemedeım doların dusmesını...
  4. U

Taşınabilir Harddisk

Arkadaşlar bir taşınabilir harddisk alma zamanım geldi butce en fazla 160+10-10 tai daha ucuza varsa oda olur istediğim özellik usb 3.0 olması kaliteli olması yani sorun çıkarmaması birkaç tane buldum ama yorumlarınızı bekliyorum...
  5. U

Logitech Mi Gigabyte Mı

aRKADAŞLAR ŞU İKİ ARE NERDEYSE kardeşler hangisi daha iyi olur fps ciyim ole cok tusa gerek yok ama su buyuk parmagın ordaki tuşlar ve 10 tl ucuz olması benı kendine çekiyor sizce hangisi http://www.sanalmarketim.com/logitech-g300-gaming-optik-mouse-910003431/p_36587/?ref=akakce&v=1.5.9...
  6. U

Oyun İçin PC

Kaç aydır sitelerde doaşıyorum pc toplamk için . Ama parayı tam toplayamadım.Bütçe Monitorle 2300 tl tavsiye almak istedim. Sistem önerin Bana monitoru aoc 23.inchlik 5 ms lik bu monitoru düşünüyürum geri kaln paraya da sistem yazın bakalım neler cıkcak oynaycagım oyunlar crysis 3 far cry 3...
  7. U

Fps Oyunları İçin Set

Pc topluyorum her şeyin parasını düştümde elimde gaming klavye ve gaming fare için 130 tl kaldı. Bu fiyata önerilerde bulunabilirmisiniz. Olmasını istediğim şeyler klavye ışıklı olsa çok güzel olur.Mouse yi de şu a4 tech leri onermesseniz sevinirim . E ğer bu fiyata olmaz diyorsanız gidip 125...
  8. U

Darboğaz Olur Mu

Arkadaşlar pc almayı maddi durumlardan oturu ertelemiştim ama hd 7870 xt yerine asus gtx 760 a karar verdim. Size sorum ise asus gtx 760 amd fx 6300 ile darboğaz yapar mı yardımlarınızı bekliyorum.
  9. U

Bu Sistem Super Mi

Kendime bir pc toplamak için para biriktiriyorum. Bir tanıdığım var . Bana istediğim sistemi sistemin yaarı fiyatından 100 -200 tl daha yukarı bir fiyatta toplayabileceğini soyledi evde laptop kullanıyorum oy uzden ne monıtor ne mousepad ne mouse var bede su sıstemı topladım parçaların uyumundan...
  10. U

Oyun İçin Monitor Tavsiyesi

Arkadaşlar ben yeni bir pc topltıyorum ozellikleri sapphire hd7950 ekran kartı amd fx 8320 yada 8150 olacak klavye mosue fela nıste anakart asus m5a97 şimdi bu sisteme yaakışır bir monitor lazım benim butce en fazla 320 5 tl daha fazla veremem malesef o yuzden sunu dusundum nasıl acaba...
  11. U

Oyuncu Bantlı Kulaklık Tvsıyesı

Arkadaslar kendıme toplama pc yapıcam bu yuzden yaklasık en fazla 50 tl ye bıt oyuncu kulaklıgı almayı planlıyotum kulak ıcı olmamalı ve mıkrofonı da olsa ıyı olur aklımda su var ama ıyı mı bılmem...
  12. U

Bunlardan İyi Bir Set Olur mu ???

bütçem 100 tl gamer klavye ve mouse alıcagım su ıkısını gozume kestırdım bı onerı veya olumsuz yon yazın bırde tr q klavye dıor çşiüğö gibi türkçe tusalr var mı klavye ve mose bunlar http://www.bizdehesapli.com/910-003431?ref=akakce&v=1.80.5 http://www.bizdehesapli.com/ZM-K300M birde siteyi...
  13. U

Logitech g300 mü AeroCool Strike X Freedom 1600DPI mi yardım

Logitech g300 mü AeroCool Strike X Freedom 1600DPI mi yardım hangisi sizce daha iyi g300 de daha cok tus var ama diğeri de lazer mouse ne etsem da bilmiyorum
  14. U

2000 TL yi geçmeden oyun pc si

Arkadaşlar benyeni oyun pc si toplamak istiyorum maddi durumlardan oturu 2000 tl yi geçmemem lazım monitor içinde olmayacak ama klavye mouse kulaklık içinde :D ben su sistemi dusundum ama astı butceyı aynı sıstemı daha ucuza nerden toplarım bir yardım lutfen Akıllı PC Toplama Sihirbazı Kasa1...
  15. U

100 Tl ye Logitech Oyun Klavye Mousesi

Arkadaşlar yeni pc toplatcam oyuncu klavye mouse seti almak istiyorum logitech olmasını istiyorum çok şey mi istiyorum ? :) herneyse aklımda klavye olarak g105 var ama onun da turkce karakterleri olanı yok mu mouse de tavsiyelerinizi bekliyorum lutfen yorum yazın yardım çaresisim
  16. U

Oyuncu Klavye Mouse Seti

Arkadaşlar bir oyun pcsi toplatcam oyuncu klavye ve mouse seti almak istiyorum bütçe en fazla 100 lira ben su sekilde dusundum onerileriniz nelerdir http://www.electroworld.com.tr/p/logitech-gaming-keyboard-g105-tr/...
  17. U

Oyun PC si İçin İyi Bir Monitör Mü

Bir oyun pc si Toplattıcam Yaklasık 2000 tl monitor harıc bu monitor yeter limi oyun pc sine http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2243fw-215-e2243fw-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=56144
  18. U

Windows 7 Home Basic 64 Bit Kişiselleştirme Yok

Arkadaşlar ben bir win7 home basic 64 bit kullanıcısıyım bilgisayarım hp pavilion g6 laptop bir sorunum var o da kişiselleştirme yok. Sağ tık yapıyorum ordada yok . Başlattan arıyorum orda da yok . Artık sıkıldım bu temadan. En son çare olarak windowsblinds 8 indirdim onunda 30 günlük kullanım...
  19. U

Toplama Bilgisayar Yapicam Bütçe 1700TL

Arkadaşlar bir konunun altınada yorum olarak yazmıştım ama cevap gelirmş diye endişelendim o yüzden konu açtım umarım hata değildir Yapmak istediğim pc 2-3 seneki oyunlarıda high seviyede kasmadan oynatabilmeli ben bi sistem yaptım mouse dışında bişi yok Bütçem 1700 TL ama vatanda indirim...