Arama sonuçlarınız

1. B

General Mobile 4G Sorunlarım

Merhaba arkadaşlar, Cihazı 1 martta aldım. Baya araştırarak ancak bazı konuları atlamışım yada kimse incelememiş o konuları. Ben bu yazıda sorunlarımı söyleyim cihazı almak isteyen veya sorunları çözmek isteyen arkadaşlar için yazıyorum. Sorunlarım ise şöyle ; 1. Kulaklık ile az ses geliyor...
  2. B

Windows 7 Hoş Geldiniz Ekranında Fare Animasyon Sorunu

Merhaba, Çok ilginç bir sorunla karşılaştım.Windows 7 hoş geldiniz ekranında fare animasyonu dönüyor normalde. Ancak bu makinede dönmüyor . Ayrıca kapatırkende dönmüyor. Karşılaşan var mı ? Teşekkürler
  3. B

İlk açılışta Dvd çalışmıyor 2.açılışta çalışıyor

Merhaba arkadaşlar , Çok ilginç bir sorunla karşılaştım . Sony VPCEL2S1E model notebookun dvd si çalışmıyordu. Yeni dvd aldım . İlk başta sorun çıkarmadı. Şuan şöyle bir sorun var ilk açtığımda dvd'yi ne bios ta ne windows da görebiliyorum. kapatıp tekrar açıyorum (restart değil) dvd geliyor...
  4. B

Asus K555LN-XO406H

Merhaba arkadaşlar , Laptop alacağım fiyat olarak 1800 2300 arası İşlemci olarak : bu i5 4210u işlemcileri anlayamadım 1.7ghz çok yavaş kullanan varmı ? Eğer sorunlu ise 5200u işlemcisi olsun istiyorum . Ram : 8 ve üstü gerekli wm workstatiton çalışıcağım disk 500 1 1.5 fark etmez ekran...
  5. B

Nexus 5 Hala Alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba, Biraz uzun yazacağım içimi dökeceğim :) 1 sene önce nexus 4 mi s4 mini diye baya düşünmüştüm tasarım olarak s4 miniyi beğendiğim için aldım . Hala hala beğenmiyorum nexus 4 ü . Ancak telefon yetmemeye başladı. Kitkat tr ye gelmedi rus yüklü ondanda zaman zaman yavaşmalar...
  6. B

Nexus 5 Hala Alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba, Biraz uzun yazacağım içimi dökeceğim :) 1 sene önce nexus 4 mi s4 mini diye baya düşünmüştüm tasarım olarak s4 miniyi beğendiğim için aldım . Hala hala beğenmiyorum nexus 4 ü . Ancak telefon yetmemeye başladı. Kitkat tr ye gelmedi rus yüklü ondanda zaman zaman yavaşmalar...
  7. B

Sony Flashın içine girilmiyor

Arkadaşlar merhaba, Sony 8gb flash var elimde içine girmeye çalışınca windows explorer kitleniyor. 1 sn içini gördüm ama kopyalatmıyor. Hiren bootdaki linuxu açtım çok azcık koplayama yapabildim. Ubuntu da görüyor ama açmıyor. Bu sorunu yaşayanlar varmı nasıl çözdünüz ? Teşekkürler
  8. B

Powerbank nasıl sarj edilir ?

Merhaba arkadaşlar Konuyu nereye aççam bulamadım . Belki burda gören olur. Admin den ricam belli yer varsa taşırsa çok iyi olur. Powerbank aldım gittigidiyordan bunu nasıl sarj etmeyelim satıcı adam pc ve telefon sarjıyla dedi kutuda input 5v 100 ma yazıyor çok elektrik bilmiyorum ama...
  9. B

S4 Mini Titremiyor

Merhaba arkadaşlar; S4 mini cihazım öğlen titremeye başladı sonra düzeldi tekrar gitti formatladım fln ama düzelmedi hala servis yolu gözüküyor gibi bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varmı acaba Teşekkürler.
  10. B

Zalman ZM-STG2 Termal Macun İnceleme

Merhaba arkadaşlar ; Bayadır konu açmıyodum çok güzel bi deneyim ile konu açıyorum hadi hayırlısı arkadaşlar casper a15 laptopum çoğu arkadaşın bildiği gibi veya farklı marka ama ısınma sorunu var bende en son çözümü termal macun olarak düşündüm gerçektende öyleymiş öncelikle sistem i5 2410m...
  11. B

Msi cx640 Casper a15hc

Merhaba arkadaşlar bi sorum var hem saçma hem değişik bi sorun şimdi bu 2 pcninde anakartı aynı ama casper 100 dereceyi bulurkan tabi internetten baktığım kadarıyla msi 88 gibi derecelerde geziyor Bu msi modelini kullanan varmı birde fan borular alta kasa aynıı tek fark üst kasa o o kadar fark...
  12. B

S 3 mini sarj aleti amperi ve batarya

Merhaba arkadaşlar Şöyle bi sorum var kullanan ve elektronik bilen arkadaslar yardım ederlerse cok sevinirim S3 mini icin sarj aleti ariyorum her yerde 5v 2 a veren aletler dolu ama bu telefon bildigim kadariyla 0.7 orjinal sarji bu amper dogrumu oncelikle kullanan arkadaslara bunu sorim...
  13. B

Sıcaklıklarla İlgili Bir Sorun ?

Merhaba arkadaşlar; resimde gördüğünüz üzere tmpın0 01 02 hdd ve ekran kartı sıcaklıkları var şimdi sorum şu 0 olan işlemci sıcaklıgı eminim önceki anakartımdada öyleydi ayrıca biosdanda kontrol ediyorum. 01 nedir ben bunu soruyorum kasa kapanıgını kapantınca artıyor sıcaklık nedir bu sorun...
  14. B

S4 mini mi , Lg nexus 4 mü ? discovery mi ?

Merhaba arkadaşlar ; Yukarıda belirtiğim modeller arasında kaldım . bütçem 1100tl . öncelikle kendi bildiklerimi söylim s4 ilk çıktığında bunun minisini alcam demiştim ordan bi + sı s4 minin bende :thumbup1: telefon dış kasası vs beğendim kullandım bi arkadaş aldı ancak oyunlarda ve arayüzde...
  15. B

ASUS RT-N12E Access Point Kullanan varmı

Merhaba arkadaşlar; Başlıktada belirttiğim gibi ASUS RT-N12E kullanan varmı , varsa çekimi fln nasıl memnumusunuz , biraz bilgi verebilirmisiniz veya başka bi accces point kullannan varsa o ürünü hakkında bilgi verebilirmi ? Teşekkürler
  16. B

Casper a15 serisi ses kartı sorun ve çözümleri

Merhaba arkadaşlar; Öncelikle sorununuz teknikmi yoksa yazılımsalmı olduğundan emin olun eğer benimki gibi 6 kez servise gitsiyde hala devam ediyorsa konuyu okuyun bu serinin 2 sorunu var biri benim yaşadığım sorun son seste pc kasıyor disk lambası full yanıyor 2.ise bunla ilgili bilgim yok...
  17. B

Harici Disk üzerinden windows açma

Merhaba arkadaşlar; benim istediğim harici disk üzerinden windowsu açma şuanki harici diskimde win 7 kurulu ancak açmıyor mavi ekran veriyor içinde bulunan disk de 8 kurulu fakat onuda harici olarak bağladığımda açılmadı Pc harici diskden okuyarak nasıl açılır veya açılabilirmi ? bunu niye...
  18. B

Western Digital WD3200LPVX ve WD5000LPVX İnceleme

Merhaba arkadaşlar ; Netbook'un hdd si bozulması üzerine WD3200LPVX vatandan 115tlye aldım . Wd seçmenin sebepleri toshiba'nın motorlarını bozulması(2kere yaşadım) samsungların smart verileri bozulması (2kere gördüm) seagatelerde benzer smart verilerini bozulması sorunu (1 kere bi arkadaşta...
  19. B

Excel'de basic ile işlem yapma

Merhaba; Şimdi excel de bilgiler girilecek sıralama yaptım . şimdi sorum ise şöyle süreleler girilcek sıralama yapcak sorun yok . bu sürelere göre puan verilcek işte orda c# biliyorum basic bilmediğim için yapamıyorum . sizden ricam excelin içinden okutup basicde işlem nasıl yaptırılır onu...
  20. B

Çok Garip Bir Ses Sorunu (Laptop)

Merhaba arkadaşlar ; Bende casper a15hc bi laptop var bu laptopta müzik dinlerken son seste disk lambası full yanıyor ve makina kitleniyordu Bunun üzerine laptopun anakartı değiştir. ancak hala aynısını yapıyor ama bazende kısık sesteyken yapıyor bunu anakart değişmeden önce yapmıyordu. Disk...