Arama sonuçlarınız

1. Mr_Ahmet_2

Soru Yanlış gönderim ?

Ben 17TL para verip yanwen takipli kargo seçmiştim. Ama satıcı 16TL lik takipsiz cainiao super economy kargo ile göndermiş ürünü. 2-3 haftada gelecek ürün kargo şirketi yüzünden 2 ayda gelecek muhtemelen. Hatta takipsiz ürünler bazen hiç gelmiyor bile diyorlar. Benim bu durumda dispute açma...
  2. Mr_Ahmet_2

Soru Aliexpress kargo sorunu ?

Her kargo değil zaten. Singapore post da sıkıntı var. Seninki de muhtemelen yanwen dir. O hızlı getiriyor.
  3. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Şimdi baktım 80 i biraz geçmiş ama oyunu küçültünce hemen düşmeye başlıyor.
  4. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

70 75 arasında dolanıyor oyun oynarken. İyi mi yani ? Kaç dereceyi geçmemesi lazım ?
  5. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Acer aspire a715-74g Gtx 1650 İ5-9300h 8gb ram Kaç derecede çalışıyor nasıl öğrenirim bilmiyorum.
  6. Mr_Ahmet_2

En sevdiğiniz telefon rengi?

Tek renk değil de birden fazla tonun bulunduğu telefonlar güzel oluyor. Kırmızı, mavi veya mor tonlarının dağıtıldığı telefonlar iyidir.
  7. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Hocam oynadığım oyunlar yüksek grafikli olduğu için ısınması normal. Ama benim bundan önceki eski pc bu kadar ısınmıyordu. O yüzden ben abartıyor olabilirim.
  8. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Bilgisayar yeni. Termal macun veya fan temizliği gibi bir durumdan kaynaklı değil. 6 aylık falan pc. 1 buçuk saatten biraz fazla oynayınca pc baya ısınıyor. Elimle dokunamayacak kadar neredeyse. Oyun bilgisayarı olduğu için normal bir durum sanırım ama yine de zarar verir diye endişelenmiyor...
  9. Mr_Ahmet_2

Soru DSLR mı İphone 11 mi

Bence ayrı kamera al. Çünkü her türlü telefondan daha iyi. Tek sorun taşıması. Ayrıca 3 bin TL telefon ucuz sayılmaz hani. Gayet üst segmente giriş denebilir.
  10. Mr_Ahmet_2

Soru En sevdiğiniz abur cuburlar?

Yani bim veya şok da olabilir. Gördüğüme eminim. Ama hangisi emin olamıyorum. Karantina yüzünden uzun zamandır çıkmadım dışarı
  11. Mr_Ahmet_2

Soru En sevdiğiniz abur cuburlar?

Emin değilim ama bunun benzeri veya kendisi A-101 lerde oluyordu sanki.
  12. Mr_Ahmet_2

Soru Monitörümün Gösteremeyeceği Çözünürlükleri Nasıl Kaldırabilirim?

Oyun içinde 1920x1080 seçeneği olması gerekiyor. Hatta 1280x720 bile olması lazım. Oyundan ayarlarsanız başka bir şeye gerek kalmaz.
  13. Mr_Ahmet_2

Oyunun içindeki ayarlarda mı öyle yazıyor ?
  14. Mr_Ahmet_2

Grafik ayarlarında çözünürlük ayarı olması lazım.
  15. Mr_Ahmet_2

Soru Aliexpress kargo sorunu ?

Duyduğuma göre singapore post ve bazı kargolar son zamanlarda aşırı yavaş çalışıyormuş. Bazıları 2 aydır gelmedi bile diyor. Bende bu durumdan haberdar olmadığım için kargoyu singapore post seçmiştim. Şu an menşe ülkeden ayrıldı gözüküyor ama 5 gündür güncelleme olmadı. Bazıları kargonun...
  16. Mr_Ahmet_2

Haylou Gt1 İyi bir kulaklık mı?

Ya ben 250TL altı çok hakim değilim. Hani kablo önemli ise kz lerden alıp ayrıyetten kablo alabilirsiniz. Onlarda kablo değişimi oluyor. Daha iyi kablolarla veya kendi kablolarından alıp takabiliyorsunuz. Hatta 100TL ye falan bluetooth kablo bile takılıyor. Bozulma olursa değişimi kolay olur yani.
  17. Mr_Ahmet_2

Kaliteli kulaklık alırsanız bozulmaz. Bence o fiyata xiaomi hybrid 2 alınabilir. Biraz daha para eklenebilirse hybrid pro hd daha iyi deniliyor. Jak kısmı L şeklinde olduğu için kolay kolay kırılmaz. Ses kalitesi de denememe rağmen bluetooth lardan daha iyidir. Bluetooth daha çok rahatlık için...
  18. Mr_Ahmet_2

Kablosuzda ses kalitesi aramak pek mantıklı değil. Sürücülere mi yatırım yapsın üretici, bluetooth için gerekli bileşenlere mi ?
  19. Mr_Ahmet_2

Soru Kargo ücreti ?

Peki sence standart kargo 9TL ye değer mi yoksa china air mail de iyi midir ?
  20. Mr_Ahmet_2

Soru Kargo ücreti ?

Aldığım üründe aliexpres standart kargo ve china air mail var. Aliexpres standart 9TL, china air mail ise ücretsiz. Genelde insanlar aliexpres standart kargonun hızlı ve iyi olduğunu söylediği için 9Tl verip seçsem diye düşündüm fakat o 9TL alırken mi yoksa vergilerle beraber mi ödeniyor onu...