Arama sonuçlarınız

1. B

Oyun Gta 5 kasmaya başladı

Dün bilgisayarıma steam üzerinden gta 5 yükledim Oyunu ilk yüklediğimde gayet güzel ve akıcıydı yüksek ayarlarda fps 60 70 arasıydı ancak bu gün oyunu açtığımda fps max 30 40 öldüğünü gördüm ve grafikleri düşürdüğümdede hala aynı Pc özellikleri 8 gb ram Amd radeon 8730m 2 gb ekran kartı 2.9 ghz...
  2. B

Laptop Gta 5 kasma sorunu

Yokmu çözebilen biri
  3. B

Hayır ayarların hepsini yaptım vsync kapalı
  4. B

Hepsi güncel
  5. B

Baktım ancak çalışan bir uygulama yok
  6. B

Dün dizüstü bilgisayarıma (Dell 5521) steamdan gta 5 yükledim ilk yüklediğimde grafikler vs gayet güzeldi gayet akıcıydı 60 70 fps alıyordum Ancak bu gün gta 5 i açtığımda fps 30 40 a düştü Bunun çözümü nedir Ekran kartı amd radeon 8730m Ram 8 gb
  7. B

Earpods vs airpods

Yeni bir kulaklığa ihtiyacım var sizce airpods mu earpods mu almalıyım sesinde bir fark varmı Earpods mediamarkta 230 tl Airpods teknomehmet te 600 tl
  8. B

1.400 TL butcem var 2. El telefon önerisi

S7 veya s7 edge al bence canavar gibi telefon
  9. B

SIFIR S7 Edge Alınır mı ?

Bence alınır kamera piyasadaki çoğu telefondan iyi 4k video çekiyor tasarımıda güzel
  10. B

Windows 10 ses sorunu

20 gb var
  11. B

Windows 10 ses sorunu

Denedim ama olmadı
  12. B

Windows 10 ses sorunu

Merhaba bu gün pci windows 10a yüksektim spotify 'dan müzik açınca sorun yok fakat youtubeden açınca ses parazitli oluyor sizce sorun nedir
  13. B

samsung j7 prime duo hakkında

öncelikle sammobile.com a git ve frimware bölümüne tıkla telefonunun model kodunu gir yazılımını indir ardından samsung usb sürücülerini indir ve odini indir gerisi bu videoda anlatılıyor
  14. B

2.El 2500 TL'ye kadar Telefon Öneriniz nedir ?

s8 öneririm kamerası şu an piyasadaki bir çok telefondan kat kat iyi
  15. B

Huawei p20 lite alınır mı?

mate 20 lite öneririm
  16. B

j7 prime a j7 prime 2 romu uyar mı

merhaba ben j7 prime kullanıcısıyım telefonumun güncellemesi sona erdi odin ile j7 prime 2 romu atarsam çalışır mı özellikleri aynı
  17. B

j7 prime a j7 prime 2 romu uyar mı

merhaba ben j7 prime kullanıcısıyım telefonumun güncellemesi sona erdi odin ile j7 prime 2 romu atarsam çalışır mı özellikleri aynı
  18. B

mate 20 lite vs redmi note 7

sizce hangisini almalıyım
  19. B

Samsung C9 Pro almalı mıyım?

samsung ile gm yi karşılaştırmanız bile hata 1566228578 hocam bende j 7 pro var ikinci el aldım android 8.0 güncellemesi gelmedi samsung servisine gittim pc den yükledi telefonun ekranı değişmiş olduğu için dokunmatik çalışmadı önce bir ayarlardan bakın gelmişmi diye
  20. B

mate 20 lite alınır mı

günlük kullanım için uygun mudur