Arama sonuçlarınız

1. A

Masaüstü Sistemim Bu Oyunları Kaldırır mı?

Merhaba ilk olarak oynayacağım oyunlar şunlar gta 5 csgo zula minecraft oynayacağım ve sistemim aşağıda overclock yapmak istiyorum ve birde en düşük ayarlarda oynayacağım Sistem Özelliklerim; İntel core 2 duo e4500 2.20 ghz (overclock yapabilirim overclock tavsiyelerinizi istiyorum) 2+2 4 gb...
  2. A

Donanım R5 3600X Ve RTX2060 olan bu sistem sizce kaç sene götürür?

7-8 yıl götürür beni sadece minecraft ara sıra ets 2 oynuyorum ondan ama seni bilmiyorum
  3. A

Donanım 12 GB RAM vs 16 GB RAM

16 gb al daha fazla götürür seni
  4. A

Soru Ryzen 3500U nasıl bir işlemci

Benim anlamadığım şey konuyu niye akıllı saat yerine açtınız akıllı saatemi takacaksınız :D
  5. A

Işlemci

Termal macun olarak bu https://www.trendyol.com/cooler-master/yuksek-performansli-termal-macun--htk-002-u1-gp--p-3111256?boutiqueId=411304&merchantId=109239&gclid=CjwKCAjw1v_0BRAkEiwALFkj5iVIYfJF19Zo6qdsUFXdpHBJJxUaHjLiF4lL2nBhRU5ei7hNDuEKARoCW3EQAvD_BwE Fan olarak fikrim yok forumdaki...
  6. A

Işlemci

Biraz fazla ısınmış gibi ondan bir soğutucunuzu kontrol edin termal macunuda kaliteli bir termal macun alın
  7. A

Ssd bozukmu

İnternetten dolayı yavaş iniyor ki zaten %100 kullanacak sonuçta işlem yapıyor
  8. A

1080 ti 2020 almak mantıklı mı

Niye alınmasın mis gibi alınır ben daha r7 240 kullanıyorum :D
  9. A

Oyun Düşük sistemli 20 TL Altı Oyun ?

Tabii ki minecraft
  10. A

Soru Laptopta birincil amd r5, onu nasıl birincili amd hd 8500 m yaparız ?

O otomatiktir bilgisayar yük altına girince 8500mi kullanır boşta r5i kullanır
  11. A

Android Hayalinizdeki O Telefon

Durumum olmadığından hayalini kurmuyorum yani hiç bir hayalim yok :(
  12. A

Donanım (En Ucuz Toplayan Kazanır) Bilgisayar Toplama Yarışması - Forum Oyunu

İşlemci https://urun.n11.com/islemci/intel-pentium-4-300-1m-800mhz-lga-775-islemci-P312401655?gclid=CjwKCAjw1v_0BRAkEiwALFkj5vpsqyYw-vFlYeO3ujhtZP87s9YQdqRUxLTsUN4kbSh3ExS3ckI-PBoCBZEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Ram...
  13. A

Laptop Windows 7 den vista ya geçmek istiyorum

Teamviewer kur bakalım
  14. A

Donanım 400w PSU RX560 ya da GTX1050 için Yeterli Mi ?

Normal masaüstündeyken yeter ama oyunda gider en az 650 watt alın ileridede lazım olabilir yükselticeğinizde
  15. A

Çok Yüksek Mb lı Olmayan Ama Eğlenceli Basit Oyun Önerisi

:D zaten biliom öylesine yazdım 1587566266 Mizah olsun diye :D
  16. A

Çok Yüksek Mb lı Olmayan Ama Eğlenceli Basit Oyun Önerisi

Gogıl kurom internet bağlantısı yok oyunu :D şaka şaka maynkıraftı cidden bu arada o sistemle oyun oynayamazsın belki geyta 4 san andreas ve jast kaus iki :D tamam gta 4 just cause 2 san andreas
  17. A

İlk Nick Name iniz Neydi

Benim hep aliyasiny65 idi değiştirmeye gereksinim duymadım
  18. A

Acayip Sinirlenirseniz ne yaparsıniz

Benim bir tane milattan kalmış klavye var onu kullanmıyorum ama evde duruyor (ps2 portlu eski klavye) ona dalarım ve hala kırılmadı kırılana kadar öyle devam sonra ne yaparım bilmem ben ir yerlere dalınca rahatlıyorum :D
  19. A

Donanım Laptop'tan ses gelmiyor

Ne gibi bi hata verdi