Arama sonuçlarınız

1. Tommy Vercetti

Haber Müdür, memurenin kalçasına dokundu, Yargıtay ‘babacan tavır’ dedi

Üzerime alınarak cevap veriyorum. Evet mesajımdan sapıkları savunmuşum gibi anlaşılıyor. Mesajım eksik olmuş. Ota b.ka ceza verilecekse kısmını aslında yapıldığı iddia edilen taciz için değil, kanıtsız delilsiz bir şekilde birine suç atıp cezalandırılmasını bekleyenler için yazdım. Basit bir...
  2. Tommy Vercetti

Samsung iPhone 7 yada 3500 TL Telefon önerisi

2 sene daha kasmadan kullanılır diye düşünüyorum. Bataryası günü çıkarmayabilir.
  3. Tommy Vercetti

Efsaneleşmiş otomobiller #5

100km de 15 litremi? Yuh. Kamyon mu arkadaş bu. Yazık günah. 100km yola 15 litre benzin harcanır mı. 100km yolun hakkı 5 litredir.
  4. Tommy Vercetti

Samsung iPhone 7 yada 3500 TL Telefon önerisi

iPhone 7 zaten 4 senelik bir cihaz. 4 yıl sonra da iPhone 5 gibi olur. En az iPhone 8 alamıyorsanız Android bir model tercih edin.
  5. Tommy Vercetti

Android Computer Launcher

Biliyorum onu ya. Gerçek Windows kurulmuyor onunla. O uygulama için hazırlanmış özel windows kalıpları var. İnternete bağlanmıyor ve içine dosya atıp çalıştıramıyorsunuz. Ama iPhone'daki gerçek windows. İnternete bağlayıp exe falan indirip açabiliyorsunuz.
  6. Tommy Vercetti

Haber Müdür, memurenin kalçasına dokundu, Yargıtay ‘babacan tavır’ dedi

Bence karar doğru. Her ota b.ka ceza verilecekse attığımız her adımı aldığımız her nefesi düşünmemiz gerekir acaba suçmu işliyorum diye. Böyle bir hayat ta çekilmez olur. Toleranslar her zaman olmalıdır. Eğerki suyu çıkarılıyorsa o zaman ceza verilmelidir.
  7. Tommy Vercetti

Android Computer Launcher

iPhone'lara UTM isimli uygulama ile orjinal Windows yada linux dağıtımları kurulabiliyor. Virtualbox'ın mobil sürümü gibi. Bir sanal makine oluşturuyorsunuz. Disk - ram kapasitesi falan belirliyorsunuz. Sonra yüklemek istediğiniz işletim sisteminin iso dosyasını uygulamaya gösteriyorsunuz tamam...
  8. Tommy Vercetti

SDN Amatör Fotoğrafçılar Kulübü

9. Tommy Vercetti

iPhone insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

Isınma dışında bir sorun da benden gelsin o zaman. Galaxy s7 ve s9 kullandım. İkisinde de arka camın altındaki boyanın erimesi sorununu yaşadım. Galaxy s7 modelinde ayrıca parmak izi sensörünün boyasıda attı ve arka camın yapışkanı yaz sıcağında çözünmüş arka cam ucundan kalkmıştı. Ayrıca s9 da...
  10. Tommy Vercetti

iOS 14, bir tehlikeyi daha ortaya çıkardı!

Valla on numara özellik koymuş adamlar.
  11. Tommy Vercetti

Samsung S20 vs s20+

Şu s20 yi ne zaman google'da aratsam karşıma hep sorunları çıkıyor :) yok yeşil ekran sorunu yok kamerasındaki bilmem ne sorunu yok şarj olma sorunu. Özellikleri ve fiyatı her ne kadar güzel olsada samsung bana hiç güven vermiyor. Hatta iPhone kullanmaya başladığım günden beri tüm Android...
  12. Tommy Vercetti

iPhone insanların iphone'u tercih etmesinin nedeni ne

Siz hala bluetooth'la mı dosya gönderiyorsunuz? 50mb dosyanın gitmesi yarım saat sürüyor. Wifi transfer gibi özellikler iPhone'larda da var hatta xender gibi üçüncü parti uygulamalarla iPhone'dan android'e yada tam tersi dosya aktarımı yapabiliyorsunuz. Hemde çok hızlı bir şekilde. iPhone...
  13. Tommy Vercetti

Ehliyet aldıktan sonra alacağınız ilk araba

Motosiklete her zaman Ybr125 gibi motorlarla başlamayı öneririm. Acemi adam illaki motoru yatırır. Grenajlı motorla acemilik atmak pahalıya mâlolur.
  14. Tommy Vercetti

Haber Maske takmayan, çene altında tutan ya da burun altında tutan insanlar zeki de maskelerini düzgünce takan bizler salak mıyız?

Kimin nasıl taktığı hiç umrumda değil şahsen. Gebersinler. Acıyacak, iyiliğini isteyecek bir insanlık yok bence. Ne yalan söyleyim şu virüs muhabbetinin ilk zamanlarında felaket senaryoları konuşulurken biraz ümitlenmiştim. Milyonlarca insan ölürde dünya kaynakları bi nefes alır diye. Ama...
  15. Tommy Vercetti

Telefonu root veya jb yapmak ne kadar önemli?

Android'de çok önemli değil. Çünkü android'de ücretli uygulamaları bedava yüklemek gibi şeyler de dahil hemen hemen herşeyi roota ihtiyaç duymadan zaten yapabiliyorsunuz. Özelleştirme imkanları zaten fevkalade. Fakat iOS için jailbreak bence gerekli. iOS'un eksiklerini tamamlayan, birçok...
  16. Tommy Vercetti

[ ANKET ] En sevdiğiniz Türk Yemeği hangisi? Ağızınız sulanacak 😋

Kuru fasülye + pilav + ayran + salata
  17. Tommy Vercetti

iPhone iphone xs %100 zam ??

Şu an hepsiburada da 8000 tl görünüyor 64lük Xs ler. Şaka maka iyi değerlendi benim Xs. Bi ara Xs'in 5900 ₺ lere düşmesini örnek göstererek iPhone'larında ikinci elde değer kaybettiğini, Android'lerin değer kaybedipte iPhone'ların değer kaybetmediği söylentisinin palavra olduğunu iddia eden...
  18. Tommy Vercetti

iPhone iphone xs %100 zam ??

Gördüğüm kadarıyla sadece vatan fiyatı öyle yapmış. Akakçe den bakarsanız fiyatların genel olarak 7600 tl civarında olduğunu görürsünüz.
  19. Tommy Vercetti

Apple iPhone 11'lerin başlangıç fiyatını 8000₺ ye çıkarmış. Diğer mağazalar fiyatı henüz...

Apple iPhone 11'lerin başlangıç fiyatını 8000₺ ye çıkarmış. Diğer mağazalar fiyatı henüz artırmamışken iPhone 11 almak isteyenler acele etsin bence.
  20. Tommy Vercetti

[ ANKET ] Türkiye'de en çok satan 10 araba markasından hangisini tercih ediyorsunuz?

Aile aracımız Dacia logan mcv 1.5dci. Araç sahibi babam. Ben motorcuyum arabalara karşı pek ilgim yok.