Arama sonuçlarınız

1. MR.Anonymous

Apple Watch Sport Ekran fiyatı

Apple Watch Sport Ekran fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Apple ne kadara değişim yapıyor?
  2. MR.Anonymous

Watch OS 3 scribble

Arkadaşlar WatchOS 3 gelen scribble özelliğini bulamadım. Yaptığım araştırma sonucunda Apple'ın destek sitesinden edindiğim bilgi şu oldu. Bu özellik şu an belli dillerde destekleniyor. Ama kullanmak isteyen kullanıcılar İngilizceyi dil olarak ekleyip kullanabiliyor. Bunu yapamadım bir bilgisi...
  3. MR.Anonymous

Turkcell'den TürkTelekom'a Geçmek

Yakın bir zamanda Turkcell'den TürkTelekoma geçeceğim yorumlarınızı bekliyorum. Evet Turkcell 4,5G ile hız olarak gayet iyi ama fiyatlar çok yüksek. Durum böyle olunca zaten ben YouTube'da 1080p izleyemediğim için hızdan ödün verip daha fazla kota için TürkTelekomu tercih edeceğim.
  4. MR.Anonymous

Apple Watch Kullananlar Kulübü

Bu konuyu sabitlesek nasıl olur? AliExpress'te bir satıcı buldum. Apple'da 170₺ olan kayışlar sadece 3-4$. Plastik parçasının değeri zaten o kadar. 100₺'ye bütün renklerini aldım. Tavsiye ederim.
  5. MR.Anonymous

Sosyal Medya Hesaplarımızı Paylaşalım

Sosyal medya hesaplarımızı paylaşıp birbirimizi takip edelim. Snapchat: ardabrkee İnstagram: ardabrke
  6. MR.Anonymous

Miles&Smiles Garanti Platinum Kart

Arkadaşlar hali hazırda THY Miles&Smiles Elite seviye yolcu programının üyesiyim. Uzun zamandır Garanti Bankasının Miles&Smiles Platinum kartına geçmek istiyorum. Aranızda bu kartı kullanan var mı? Varsa beklentileri karşılıyor mu?
  7. MR.Anonymous

iOS Güncel Adblock Tavsiyesi

iOS kullanan arkadaşlar güncel olarak düzgün çalışan adblock önerilerinizi bekliyorum.
  8. MR.Anonymous

Türk Telekom Modem Bozuldu

Türk Telekom'un ücretsiz verdiği ve sonrada geri alacağı (yani her ay taksitle alınan modemden değil) modem bozuldu, hiç açılmıyor. İzlemem gereken yol nedir, daha önce başına gelen var mı? *Garanti ne kadar bilmiyorum ama 4 yıldır kullanılıyor. Ücret falan gerekir mi?
  9. MR.Anonymous

Uçak Bileti Birleşik İsim

Bugün seyahat acentasına THY'den bilet aldırdım. THY'nin rezervasyon sitesinden sorgulattığımda iki ismim olduğundan dolayı (Arda Berke) Ardaberke soyisim olarak yazıyor. İlk iki ismim birleşik. Bir sorun oluşturur mu?
  10. MR.Anonymous

Archer vr200 sizce Nasıl?

Yeni modem alacağım. AC750 Kablosuz Çift Bant Gigabayt ADSL2 + Modem Router Archer VR200 - TP-LINK Türkiye'ye Hoş Geldiniz almayı düşünüyorum. 250₺ gibi bir fiyatı var. Fiyatına göre özellikleri nasıl, alınır mı? İlk kez tp-link kullanacağım sizce nasıl?
  11. MR.Anonymous

iOS cihazınızda olmazsa olmaz uygulamalar

Arkadaşlar herkes olmazsa olmaz uygulamalarını yazsın bu sayede varlığını bilmediğimiz ama kullanışlı olan uygulamalara ulaşalım. 1Password Spotify Dropbox Evernote Spark
  12. MR.Anonymous

Turhost Hakkı'nda

Arkadaşlar kendi internet sitem için domain ve hosting alacağım. Linux Cloud Web Hosting - Hosting, Web Hosting, Ucuz Hosting, Limitsiz Hosting - Turhost Windows bireysel limitsiz hosting 104₺. Sizce nasıl?
  13. MR.Anonymous

Dizi Takip Sitesi

Bir çoğumuz yabancı dizi izliyoruz. Takip ettiğimiz dizilerin sayısı arttıkça yeni bölümleri takip etmekte zorlaşıyor. Dizi Takip sitesi size bu konuda yardımcı oluyor. Takip ettiğiniz dizileri ekliyorsunuz ve sizin için bir takvim yapıyorlar. Dizinin yeni bölümü çıktığında mail ile haber...
  14. MR.Anonymous

iPad Data Hattı Kalan Sorgulama

Bildiğiniz gibi iPad'lerde SMS özelliği olmadığı için kalan internetimizi sorgulayamıyorduk. Bunun için bir araştırma yaptım ve çözümünü buldum. Avea, Vodafone veya Turkcell fark etmiyor. Ben Turkcell ile denedim. Önce App Store'a girip kullandığınız operatörün online işlemler uygulamasını...
  15. MR.Anonymous

Sanal Dünyadaki Sorunların Çözümü Dijital Asistana Kaldı

Windows 10’un bir parçası olarak piyasaya çıkan ‘cortana’ yazılımıyla teknoloji dünyasında dijital asistan çağı başladı. ABD’li yazılım şirketi Microsoft’un, yeni işletim sistemi Windows 10’u dünya çapında satışa çıkarmasıyla teknoloji dünyası yeniden hareketlendi. Farklı tasarımından yazılıma...
  16. MR.Anonymous

13.3" Ekran Küçük mü?

Önceden aldığım 15" Retina MacBook Pro'yu babama vereceğim ve kendime yeni bir tane alacağım. 15" e bir daha o kadar para vermek istemiyorum 13.3" in yeterli olacağını düşünüyorum sizce 13.3" küçük mü? Dizi izlerim, SDN forum takılırım, autocad zaman geçiririm photoshop vs vs.
  17. MR.Anonymous

MacBook İçin Etkili Bir Bağlantı Modülleri

Apple firması tarafından geliştirilen aynı zaman da incelik uğruna da bakıldığın da üzerinde oldukça fazla USB ya da her hangi bir bağlantı portu barındırmayan MacBook için oldukça yenilikçi çözümler yer alıyor. Geliştirilen birden fazla çok fonksiyonlu olarak karşımıza çıkan modüler cihazlar...
  18. MR.Anonymous

Moderatör Olmak

SDN'de nasıl Moderatör oldunuz?
  19. MR.Anonymous

Apple Eğitim Store'dan Alışveriş

Arkadaşlar apple eğitim Store'da öğrencilere indirimli ürünler satıyor. Burdan alışveriş yaparken herhangi bir doğrulama yapmıyor. Üniversite adı istiyor o da zorunlu değil. O zaman neden normal Store'dan +400₺ veriyim. Sizinde Düşüncelerinizi merak ediyorum.
  20. MR.Anonymous

Microsoft Hololens

Arkadaşlar Hololens bir prototip mi yoksa gerçekten çalışan ve şuanda geliştirilen bir cihaz mı?