Arama sonuçlarınız

1. Müptezel Gyn

Hangi haplar ölüme neden olucaktır?

Sadece merakımdan soruyorum kimyasal hap kullanarak ölüm ihtimali var mıdır? Ölüm ihtimali nedir? Kesin midir?
  2. Müptezel Gyn

Davayı taşıyabilir miyiz?

Arkadaşlar, babam beni dolandırandan şikayetçi oldu ama babam çalışıyor olayı ben yaşadım diye anlattı ve bir kaç evrak istediler babam çalıştığı için annemle gidersek bunu verebilir miyiz?
  3. Müptezel Gyn

İnstagram hesabı açmak

Arkadaşlar kendime ait kişisel bir hesabım yok açıkcası utanıyorum acarsam açıklama kısmına ne yazayım? PP tosun yapsam dalga geçerler mi?
  4. Müptezel Gyn

Dava açtım

Bu gün sabahtan beni 1000 TL dolandıran şahısa dava açmaya gittik ve davamızı açtık savcı pazartezi veya salı günü Letgo sattığı ilanonın ekran görüntüsünü istedi diyelim ki davayı kazandık sonuç ne olucak? Ve birde adamın numarasının GBT'si boş çıktı ne demek?
  5. Müptezel Gyn

Tiner İçilirse Ne Olur?

Merhabalar, diyelim ki yanlışlıkla 10-15 ML tineri suyla karıştırıp içtik böyle bir durumda ne olucaktır? Her hangi bir acı çekilir mi? Çekilirse de ağrı kesiciyle geçicek midir? Ölüm riski nedir?
  6. Müptezel Gyn

Dolandırıldım.

Merhaba arkadaşlar, 2. dolandırılışım yaklaşık 1000 TL adamla WP konuşmalımız duruyor adam beni engellemiş savcılığa gideyim mi? 1593594662 Olay: Adamla Letgo üzerinden GTX 750 Tİ için anlaştık 325 TL ardından adam numara verdi ve elinde başka parçalar olduğunu söyledi fiyatlar güzeldi bende...
  7. Müptezel Gyn

Avize bu şekilde kalır mı?

Arkadaşlar annem avizeyi silerken cengeli çıktı avize biraz ağır şu an sadece kablolar tutuyor bu şekilde dayanır mı?
  8. Müptezel Gyn

iPhone 1 Haftalık İpad 2200 lira eder mi?

Arkadaşlar ayın 18'ine faturalı daha yeni ipad 2200 Tl satılır mı kutu içeriği tam İPad piyasasonı bilmiyorum 1593174826 İPad 7. Nesil 32 GB Sim Kartsız.
  9. Müptezel Gyn

iPhone İpad Parmak İzi Sorunu

Merhabalar, elim temiz olmasına rağmen biraz kullanınca ekran parmak izi oluyor çözümü nedir?
  10. Müptezel Gyn

Satılık İpad 7. Nesil 5 Günlük

Jelatinlerini daha yeni açtım ürün MediaMarkt üzerinden alınmıştır sadece denemek için biraz kullandım. Fiyat 2325 düşünüyorum ürün sıfırdan farksızdır.
  11. Müptezel Gyn

iPhone İpad iade etmek istiyorum

Arkadaşlar elimde 5 günlük bir iPad var bunu iade etmek istiyorum bana verene Gmail gitsin istemiyorum bunu nasıl yaparım ürün mediamarkdan alınmış.
  12. Müptezel Gyn

iPhone İPad'ler hakkında

Arkadaşlar, İpad 7. Nesil 32 GB 5 gün önce alınmış İpad ne kadar eder?
  13. Müptezel Gyn

PTT Pazar günü açık mıdır?

4-5 Tane gelicek acaba PTT pazar günü açık olur mu? Bir kaç saat olsa bile.
  14. Müptezel Gyn

Masaüstü Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar ihriyactan ve nakit ihtiyacından sistemimi satmak zorunda kaldım 3100 TL fiyatla satmayı düşünüyorum sizce nasıl? Ryzen 3 1200 (Garantisiz) MSİ A320M PRO VH PLUS (Garantisiz) 8 GB 3000 MHz RAM (Garantisiz) Asus Rog Strix GTX 1060 6 GB ( 9 Ay garantili) FSP CMT110A 500W (23 ay...
  15. Müptezel Gyn

Ryzen 5 1500X alınır mı?

2. El olarak 250 TL fiyatla fan dahil olarak alıcam sizce nasıl?
  16. Müptezel Gyn

Masaüstü Asus Anakart Ganaranti Sorgulama

Arkadaşlar elimde bir adet Asus B350M-A bulunuyor sadece seri nosu var nasıl garantisine bakıcam?
  17. Müptezel Gyn

Avukat Tutmama Gerek Var mı?

Arkadaşlar, dolandırıcı konusunu hepimiz biliyoruz beni dava edicekmiş paşam bunu bayramdan önce söyledi eğer şikayet etseydi şimdiye tebligat gelir miydi? Zaten her konuda avukata ihtiyacım oluyor sizce tutmaya gerek var mı? Birde size zahmet şu kanaldaki bir kaç videoya Disslike atarmısınz...
  18. Müptezel Gyn

Temizlik Robotları

Arkadaşlar maksimum 200 TL bütçem var Aliexpress'den yada başka bir yerden çok işlevsiz olmayacak kaliteli bir akıllı robot öneriniz var mı?
  19. Müptezel Gyn

Çingeneler

5 Dakika önce bir şey düşündüm. Çingeneler diğer ırklar gibi eşit insan. Asla kötü söz söylemem. Söylediğim hey şey için ayrıca özür dilerim. Bir daha hiç bir ırk yada kültür için küçük düşürücü söz söylemeyeceğim. Çünkü o zaman küçük düşenin ben olduğumu anladım. Banım kalktığı zaman geri...
  20. Müptezel Gyn

2. El GTX 1080

Arkadaşlar 2. El olarak alıcam adamın elinde 3 adet var Gigabyte GTX 1080 fiyat 1250 anlaştık sizce nasıl? Garantisiyok sadece kutusu var.