Arama sonuçlarınız

1. Ghost 123

Spor Hangi Takımı Tutuyorsun ve Hangi Takımın Şampiyon Olmasını İstiyorsun?

Fenerbahçe'yi tutuyorum ama bu sene Başakşehir'in şampiyon olmasını isterim hep büyük takımlar şampiyon oluyor.
  2. Ghost 123

Sabah yazarı Engin Ardıç, Z kuşağı gençlerine ağır hakaretlerde bulundu!

Bu konu daha önce açılmıştı zaten o zaman gündem yaratmaya çalıştığını düşündüm şimdi ise haklı olduğunu düşünüyorum gençlerimiz biraz daha düzgün yetiştirilmeli bence tüm olay ailede bitiyor eğer herkes çocuğunu başından savmak için okula gönderirse çocuklarda ilgiyi sosyal medyada beğeniyle arar.
  3. Ghost 123

Haber 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı önlemleri

Hocam zaten öğrenciler en fazla 20 dakika derse odaklanabiliyo bunun bilimsel olduğunu söyleyenler bile var hem benim gördüğüm kadarıyla her hoca son 10-15 dakika ya telefonda oynuyor ya da serbest bırakıyor. Bence öğrencilerin tutsak edilmesine hiç gerek yok.
  4. Ghost 123

Haber 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı önlemleri

Bizim meslek lisesindeki hayvanlar kesin uyar bu kurallara. Gerçi bize örnek olması gereken yetişkinlerde uymuyor ya... Neyse. 1593990915 1- Taahhütname nedir? 2- Devamsızlık olacak mı?
  5. Ghost 123

Dünya Liderlerinin Atatürk icin Yorumları

Ben saygısızlık olması amacıyla söylememiştim orda bir genelleme olduğu için orayı alıntıladım sizi rahatsız ettiysem özür dilerim. İyi Forumlar.
  6. Ghost 123

Soru Yaz insanı mı yoksa kış insanı mısınız?🌨⚡🌞

Evde oturduğumuz şu karantina günlerinde tabikide kış günleri ancak arkadaşlarımla birlikte bir yaz akşamı sahilde toplanıp sohbet etmek Dünya'nın en güzel aktivitesidir benim için.
  7. Ghost 123

Bu durumda Atatürkü sevmek zorunda mı kalıyorum?
  8. Ghost 123

Ben Fatih Sultan Mehmet'i severim ama bi dönem her ne kadar Atatürk'e biraz sempati beslemiş olsamda bir türlü sevemedim nedense özelliklede Atatürkçüler yüzünden ama bir insan başka bir insanı sevmeyebilir bu gayet doğal siz neden bu kadar kudurdunuz anlamıyorum, ben Atatürk'e tapmıyorum diye mi? 🤪
  9. Ghost 123

Ben sevmiyorum qral.
  10. Ghost 123

birisini dövmek istiyorum

Bende bunları birebir yaşadım ama lise'ye geçtikten sonra hak edene dişlerimi göstermeye başladım. Bende zayıf yapılı birisiyim 60 kilo bile gelmem arkamda güvenebileceğim kimse yok karşımda 3 kişi bile olsa tek başıma giriştim en azından "Bu çocuk 3 kişiden dayak yedi" değil "Bu çocuk 3 kişiye...
  11. Ghost 123

Hocam ben aynı şeyi düşünmüyorum bugüne kadar hiç dayak yemedim her şeyi alttan aldım sonuna kadar kavgayı başlatan ben olmadım ama ne zaman kavga başlasa ilk yumruğu vurup karşı tarafı paket etmişimdir ama bunun özgüvensizlikle bir alakası yok yetiştirilme tarzıyla alakası var. Hayatınızın...
  12. Ghost 123

Sen harbi idiotsun ama ya 1593979626 Git spidermanli su şişesine işe.
  13. Ghost 123

Lol’de fazla CPU kullanımı

Yaz geldi sıcaklıkların artması çok normal.
  14. Ghost 123

Tavsiye Oyun Önerisi

Tomb Raider 1593884497 He birde Batman Arkham serisini öneririm her oyunu çok güzeldir.
  15. Ghost 123

Tavsiye Oyun Önerisi

kafama göre takılacaksam net Mafia 2'yi öneririm en sevdiğim oyundur.
  16. Ghost 123

100'e en yakın sayıyı bulmak için ne yapmalıyım? (C#)

Arkadaşlar 4 tane textbox var her birine random olarak sayı değeri atıyorum.Daha sonra bu sayıların arasından 100'e en yakın olanı label'a yazdırmaya çalışıyorum. Nasıl yapacağım if else komutlarını kullanmaya çalıştım ama beceremedim.
  17. Ghost 123

Oyun Server oluşturma

Tamam hallettik eyvallah yinede.
  18. Ghost 123

Oyun Server oluşturma

Kendi server'ımızı yazıcaz satın almak falan yok.
  19. Ghost 123

Oyun Server oluşturma

Biz arkadaşımla konsol üzerinden oyun yapıyoruzda server üzerinden nasıl haberlerşicez yani server işlerini falan nasıl hallederiz kendi server'ımızı yazabilir miyiz?
  20. Ghost 123

Haber Erdoğan toplu asker uğurlama törenlerini eleştirdi

İllaha darbe dönemi gibi yapacaklar yani zorluyoruz...