Arama sonuçlarınız

1. Ledenav

Soru Görsel tasarımlı Mail nasıl gönderilir ?

Bazı mailler geldiğinde mailler yazı şeklinde olmuyor. Web sitesi gibi duruyor. Örneğin SDN doğrulama kodu geldiğinde sadece doğrulama adresi değilde bir butonun altına link gömülmüş ve bunlar sanki bir resmin üzerinde. Bunu nasıl yapabilirim ? 1591885092 Örneğin bu mail gibi. Web sitesi gibi...
  2. Ledenav

Soru Forumda açtığım konuları nasıl kaldırabilirim?

Silebilir miyim?
  3. Ledenav

Dizi 360p Yerli-Yabancı Dizi izleyebileceğim siteler ?

360p izleme seçeneği sunan dizi izleme siteleri biliyorsanız lütfen yazın. İzleme yerine dizi indirebileceğim siteler varsa onlar da olur.
  4. Ledenav

Android Hani Google Türkiye'de yasaklanmıştı?

Rekabet Kurumu tarafından Google Türkiye'de yasaklandı diyerek haberler yapılıyordu. Google'ın hizmetlerinde herhangi bir sıkıntı yok. çalışıyor. Zaten servisler ile ilgili bir haber görmedim fakat Android yasaklandı yazıyordu haberlerde. Yeni Android telefonlar Türkiye'de satışa devam ediyor...
  5. Ledenav

General Mobile GM 10'u bekleyen var mı?

GM10 bekleyen var mı bilmem fakat Android 10'u beklediğim kesin.
  6. Ledenav

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Deadpool'u izlemek için açtım. İzlenebilecek bir film çıkmadı. Aşırı derecede küfür ve argo içeriyor. Ve +🔞 Ayrıca ev ortamında izlenebilecek bir film önerirseniz sevinirim.
  7. Ledenav

Android Chrome'dan farklı olarak Android'de hangi tarayıcıyı kullanmalıyım?

Farklı ve Stabil bir tarayıcı olursa güzel olur?
  8. Ledenav

Android Telefon üzerinde hangi dosya indirme uygulamasını kullanıyorsunuz?

Watercat Download Maneger adlı uygulama gayet güzel deneyebilirsiniz. Başka önerebileceğiniz uygulama var mı?
  9. Ledenav

Müzik Müziği nereden dinliyorsunuz? Spotify, YouTube vs.

En çok hangisini kullanmayı seviyorsunuz? Yada kullanıyorsunuz? Tercihiniz? Müzik Platformları
  10. Ledenav

Soru Clio'mu geçer İ20 mi?

Hangisi geçer? 1.4 16v Turbo yok
  11. Ledenav

Soru GM9 Plus mı, Galaxy M30 mu?

Hangisi daha iyi?
  12. Ledenav

Soru SDN Forum' kayıtlı e-posta adresini nasıl değiştirebilirim?

Yeni bir mail adresi aldım. Fakat SDN forumda kayıtlı olan e-posta adresini nasıl değiştireceğini bulamadım. SDN Forum mobil cihazda aşırı yavaş çalışıyor. Aramak zaman alıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir link atabilirsiniz.
  13. Ledenav

Öneri Mobil Online Oyun Önerileri#EvdeKal

Oynadığınız mobil online oyunlar ve bana önerebileceğiniz online mobil oyunları söyleyebilir misiniz? 27.03.2020
  14. Ledenav

Tavsiye DEDİ|Yerli Mesajlaşma ve İletişim Uygulaması|WhatsApp'ı Bırakk!!!

Yerli mesajlaşma uygulamasını denediniz mi? Deneyin ve kullanım detaylarını SDN forum ile paylaşın. Yerli İletişim Yerli Arama Motorunu deneyin ve yorumları aşağıya yazın. Yerli Arama Motoru
  15. Ledenav

Güncel #evdekal Film İzlemeye Ne Dersiniz?

Evde kalmak ve vakit geçirmemiz isteniyor. Ve film izlememiz. Film indirebileceğimiz Turbobit tarzı sitelerin yer almadığı siteler önerebilir misiniz? (480p öncelik verirseniz sevinirim)