Arama sonuçlarınız

1. ahm@

Öneri Dizüstü bilgisayar önerisi

2000₺ civarı daha çok yazı işleri yapılacak dizüstü bilgisayar önerisi?
  2. ahm@

Samsung Galaxy Note 10 6799 TL

Eğer almak isteyen varsa samsungun kendi sitesinde bu telefona geçerli 1200₺ indirim kuponum var. Cüzi bir miktara verebilirim. Piyasadan daha ucuza denk geliyor. Reklam değil sadece alacak varsa yardımcı olmak. Daha önce bir platformda ücretsiz vermek istemiştim ihtiyacı olmayan biri alıp...
  3. ahm@

iOS 14 kullanıcı deneyimi

iOS 14 Beta 1 kurdum. Sürekli güncelleyeceğim yazıyı. -Şu an beta 1 olmasına rağmen iOS 13'ten daha akıcı çalışıyor -Uygulamalar sadece sizin istediğiniz fotoğraflara erişebiliyor. Yani fotoğraf izni verirken isterseniz sadece şu fotoğraflara erişsin diyebiliyorsunuz -Betadan mı kaynaklanıyor...
  4. ahm@

Xiaomi Mi Band 4 149₺ Hepsiburada

Hepsiburada 150₺ üzerine 50₺ indirim kampanyası yapmış. Eğer ilk alışverişinizse (yeni hesap açarak da bunu sağlayabilirsiniz.) 150₺ ve üstü tüm alışverişlerde HEPSİ50 koduyla 50₺ indirim sağlanıyor. Ben örnek olması amacıyla şu sıralar çok sorulan Mi Band 4'ten yola çıktım. Siz bunu kendi...
  5. ahm@

Xiaomi Mi Note 10 Lite 3 saatlik indirim

3999₺'den 3499₺'ye düşmüş bence uygun baya. Almak isteyenlere duyurulur https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-10-lite-128-gb-xiaomi-turkiye-garantiili-p-HBV00000TOMQD?magaza=Hepsiburada
  6. ahm@

Aksesuar 150TL'ye kadar boyun askılı kulaklık?

150TL'ye kadar boyun askılı kulaklık önerisi olan? -Sıklıkla telefon görüşmesi yapılacak. -Arada müzik ve video dinlenebilir. En iyi model hangisi bu fiyata? Şimdiden teşekkürler
  7. ahm@

Samsung S10+ ilginç yazılım güncellemesi sorunu (Android 10)

Arkadaşımda S10+ var hâla Android 9 kullanıyormuş ve yazılım kısmına gelince böyle bir hata alıyormuş servisle uğraşmadan çözümünü bilen arkadaş var mı? Ya da bu seriyi kullanıp böyle bir şeyle karşılaşan?
  8. ahm@

Soru Siz hangisini tercih edersiniz?

Eğer cihazınızda üçünü de stabil çalıştırabilecek olsanız hangisini çalıştırırdınız? Aşağıda nedenlerini belirterek yanıtlarsanız çok güzel olur.
  9. ahm@

Öneri SDN Forum uygulaması

SDN Forum uygulaması olsa çok güzel olacak gerçekten. Tapatalk çok berbat durumda kullanılacak gibi değil bence güzel bir uygulama yakışır SDN Forum'a
  10. ahm@

Xiaomi Sizce Redmi Note 9S 128 mi yoksa Mi Note 10 Lite mı?

Evet arkadaşım telefon alacak. Açıkçası ne kadar uygun o kadar iyi. Sizce hangisi? Fiyat farkına değer mi? Redmi Note 9S 6/128 : 2999₺ Mi 10 Lite 6/64: 3699₺
  11. ahm@

OnePlus OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışta!

Oneplus 7T 128 GB (Oneplus Türkiye Garantili) https://www.hepsiburada.com/oneplus-7t-128-gb-oneplus-turkiye-garantili-p-HBV00000TOMQO?magaza=Hepsiburada Oneplus 7T Pro 256 GB (Oneplus Türkiye Garantili)...
  12. ahm@

iPhone iPhone 12 serisi cihazlarda 120Hz yenileme hızı özelliği olmayabilir

Max Weinbach: Mükemmel olmadıkça Apple'ın 120hz yapmayacağını söylediğimizi belirtmek isteriz. Eğer mükemmelleştiremezlerse, yapmayacaklar. Özellikle mühendislerin bundan memnun olmadığı söylendi ve bunun nedeni renk kalibrasyonu gibi geldi 120Hz AMOLED panellerle çalışması zordur. Bu yüzden S20...
  13. ahm@

Oyun Karantinada sıkılmak istemeyenlere efsane indirim.

Karantinada sıkılmak istemeyenler için müthiş bir indirim yapılmış. Normal değeri 1527₺ olan 54 oyunluk paket sadece 76₺. Kaçırmayın derim. https://store.steampowered.com/bundle/14956/Square_Enix_Eidos_Anthology/
  14. ahm@

Spor Paulo Dybala Coronavirüsü yendi.

7 haftadır yapılan 5 testte pozitif sonuç alan Dybala, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile hastalıktan kurtulmanın mutluluğunu paylaştı. 26 yaşındaki futbolcu, “Yüzümdeki ifade her şeyi anlatıyor! Nihayet sonunda, ben kazandım”ifadelerini kullandı.
  15. ahm@

Öneri Kitap Önerileri

Daha önce böyle genel bir konu açıldı mı bilmiyorum ama açılmadıysa bence tam zamanı çünkü insanlarımızın bir çoğu evinde ve çılgınlar gibi içerik tüketiyor. Bence bu dönemde en çok tüketmemiz gereken şey KİTAP. Bu konuda herkes şu an okuduğu veya önceden okuyup çok beğendiği bir kitabı veya...
  16. ahm@

OnePlus 650 liraya OnePlus 8

AliExpress üzerinde flaş teklifler kampanyası altında yarın saat tam 10:00'da sipariş veren ilk 5 kişi OnePlus 8'i bu fiyata alabilecek. Muhtemelen bizde gümrükten geçmez ama fırsatı kapanlar için müthiş indirim olacaktır. https://a.aliexpress.com/_BTrr3E
  17. ahm@

Xiaomi Xiaomi yöneticisi Chang Cheng'in cinsiyetçi paylaşımı tepki aldı.

Xiaomi yöneticisi Chang Cheng telefondaki 50x zoom olayını anlatmak için şöyle ince manalı bir cümle kullanmış: Her kız yurdunda manken gibi kızlar olsa dedikodu timinin(!) de toplandığı bir oda var. Kısacası röntgene ve gizlice insanların fotoğraflarını çekmeye teşvik etme gibi bir durum ortaya...
  18. ahm@

Soru Çin neyi doğru yaptı?

Çin aşırı yoksulluk oranları: 1981: %88 2014: %4.1 Sizce Çin neyi doğru yaptı?
  19. ahm@

Huawei P40 Pro, P40 ve P40 Lite Türkiye fiyatı belli oldu.

P40 Pro + FreeBuds 3 :11.999₺ P40 + FreeBuds 3 : 8499₺ P40 lite + FreeLace : 3199₺ Bence pahalı fiyatlar. Siz ne düşünüyorsunuz?