Arama sonuçlarınız

1. LX_

Android için C# mı Java mı? oyun değil.

Android Programlamaya Geçeceğim Sizce Java mı Öğrenmeliyim Yoksa Xamarin(yanlış yazmama dileği ile) Teknolojisini Öğrenip C# mı Öğrenmeliyim? Fikirlerinizi Bekliyorum. @[т]σятυє Özellikle Senin Fikrini Bekliyorum.
  2. LX_

Windows Win10 Cortana Kullanmak İstiyorum.

İngilizce Konuşmak İstiyorum. Var mı Cortana'yı İngilizce de Olsa Konuşturmanın Bir Yolu?
  3. LX_

Steam Para Cüzdanıma Ne Zaman Gelir?

20,00 Türk Lirası Değerinde Ste- Tamam resmi konuşamıyorum ben. 20 tl yatırdım hesaba 3 iş günü diyor ama internette baktım 15 iş gününde gelen de varmış. Benim para ne zaman gelir?
  4. LX_

Steam Cüzdanıma Para Yatıramıyorum?

Steam'a 20 TL Yatırmak İstiyorum Ama BoaCompra'nın Sitesine Yönlendirildikten Sonra Sipariş Zaman Aşımına Uğradı Diyor. Neden?
  5. LX_

Roblox Lua Github'dan Kütüphane Eklemek???

Roblox'da Türk Developerların Artması İçin Türkçe Fonksiyonlar İçeren Bir Library Yapacağım. Bunu Github Üzerinden Yapmak İstiyorum Ama Roblox'da Github Kütüphanesi Nasıl Eklenir Bilmiyorum. Yardım Eder misiniz?
  6. LX_

Online Oyunum İçin Yapmakta Olduğum Websitesi.

Login ve Register Sayfaları İçin GizemliOyuncu'ya Teşekkürler. Oyunum Basitçe Şöyle; TURUNCU 2D http://brokengame.cf/ Eğer Oyun Tutarsa .com Uzantılı Domain Alacağım. Siteye Girdiğinizde URL Sonuna ?i=1 Gelmesinin Sebebi InfinityFree Şirketinin Güvenlik Mekanizmasıdır. Bu Akşam Uğraşamam Ama...
  7. LX_

Freenom'daki Domainimi Nasıl CPanel İle Kullanabilirim?

Freenom'daki Domainimi Nasıl CPanel İle Kullanabilirim? Bir(beş tane) Domain Aldım Ücretsiz Ama Nasıl FTP Bağlayacağım CPanele Nasıl Gireceğim vb. vb. Bilmiyorum. Yardımcı Olabilir misiniz? 1593017504 Bilen Yokmuuuğğğ??
  8. LX_

Dile Göre Çeviri

Kendi Online Oyunum İçin Web Sitesi Yapıyorum Fakat Şöyle Bir Sorunum Var, Benim Siteme Giren Yabancılar Nasıl Anlayacak? Onlar İçin Özel Kod Yazabilir miyim? Mesela İngiliz Amerikan vb. Biri Geldiğinde Onu Algılayıp Sitenin İngilizce Halini Sunmak İstiyorum. Bunu Nasıl Yapabilirim?
  9. LX_

C# Kelimeleri Ayırma

C#'da Şöyle Bir Şey Yapmak İstiyorum; Bir String'i Alacak, Her Kelimeyi Bir Listeye Ekleyecek. Sonra Başka Bir Listeye de Her Kelimenin ... Harfini Listenin ... Kelimesine Ekleyecek. Örnek; DENEME AMAÇLI CÜMLE DAC EMÜ NAM EÇŞ MLE EI Kelimelerin 1. Harfleri 1. Kelimeyi Oluşturuyor, 2. Harfler 2...
  10. LX_

Twitter API ile Kimin Kimi Takip Ettiğini Bulabilir miyiz?

Twitter API ile Kimin Kimi Takip Ettiğini Bulabilir miyiz? Takipe Takip Yapanları Bulan Bir Uygulama Yapmak İstiyorum da.
  11. LX_

Tavsiye 1500-2000 TL Arası Telefon Lazım.

1500-2000 TL Arası Telefon Arıyorum. Depolama 64-128 GB Olabilir. Ram 6-8 Olabilir. Xiaomi Redmi Note 7 Almayı Düşünüyorum Şuan. Hiç Öyle O Fiyata Telefon Olmaz Demeyin Aynısını Bizzat Babama Dedim Fiyat Aralığı Bu. Android Sürümü Alışveriş Sitelerinde Yazar mı Bilmiyorum Ama Android 8-9...
  12. LX_

Oyun CS 1.6 Nasıl Gelişirim?

Arkadaşa Artistlik Yaptım CS 1.6'yı Çok İyi Oynarım Diye Şimdi Nasıl Gelişcem Onu Bilmiyorum. Öğrenmem Gerekenler; (terimleri ac çok biliyorm) - Jailbreak Komutlar Vb - İyi Bir Aim Yeteneği Bunlara Nasıl Aşina Olabilirim??
  13. LX_

Kaç Paralık Adamsın?

Ben 1748 Dolar Çıktım Siz Kaç Lira Çıkacaksınız Bakalım? http://www.bbc.com/earth/story/the-making-of-me-and-you (yalan olmasın brış özcandan gördm) Ben;
  14. LX_

Windows Windows Kalıcı Alias Tanımlama?

Komut Satırında Bir İşlem Yapmam Lazım Ama Kod Çok Uzun, Sürekli Uğraşmamak İçin set "asdad=asfdaf" Gibisinden Bir Komut Kullandım. Ama Komut Satırını Kapatıp Açınca %asdad% Yazınca Gelmiyor. Linux'da .bashrc'ye Tanımlıyorduk Windows'da da Böyle Bir Yer Var mı?
  15. LX_

Assembly Kaliteli Türkçe Kaynak Önerisi Lazım.

Assembly'ye Başlıyorum Belki İnanmazsınız Çünkü Son Konum Belli İnanılacak Gibi Değil; 1. System32'yi Silersek Ne Olur (canlı yayın açıp silmeye çalıştım) 2. Memzden kurtulamiyom (pcye memz virüsü indirdim, şimdi format attım pc iyi yaşıyo yani.) Neyse, Konuya Dönelim Assembly Öğrenmem İçin...
  16. LX_

Windows Memzden kurtulamiyom

Yanlışlıkla (!) Memzden indirdim pc öldü nasıl kurtarabilirim? PC öldü galiba..
  17. LX_

Windows System32'yi Silersem Ne Olur?

Pek iyi olacağını bilmiyorum ama merak ettim sanırım deniyeceğim. Format atma rekorum 5 dakika haberiniz olsun sıkıntı yok yani :D
  18. LX_

Android Android icin usbye iso yazdiracak program var mi?

bilgisayari format atmadan acamiyorum reboot atmaya korkuyorum win 10 iso indircem simdi android icin iso yazdirici var mi? 1592740519 Tamam program buldum bilgisayari kapatirsam hersey gidicek ya offfffff androidden nefret etmeye basladim dicem de bilgisayara mobil isletim sistemi kurarsan...
  19. LX_

Android GRUB Loading Error 17

Pcye android yükledim kapatıp açınca bu hata geliyor. 1592696798 Bilgisayara Geçtim Şuan Androidi Tekrar Kurdum Direkt Aç Dedim Kapatıp Açınca Aynı Hata Gelecek
  20. LX_

Android Hiçbir Uygulama Açılmıyor!

PUBG Mobile Yükleyeyim Dedim Açılmıyo; ups şimdi Farkettim Ekran Görüntüsü de Alamıyorum. Ama 3 Tane Oyun Yükledim Hiçbiri Açılmıyor. Ne bad game, Ne PUBG, Ne Minecraft(parasını verdim aldım apk değil) Hiçbiri Açılmıyor 1592693057 Şimdi Minecraft'ı Açabildim.