Arama sonuçlarınız

1. Demnesia

Hellsing OVA IX Trailer Ve Çıkış Tarihi!

http://www.youtube.com/watch?v=EEhRtPR3BcQ&feature=related Evet kuzucuklarım OVA 8 i hala izlemedeniz dimii, 9 yolda geliyor :D 11 Kasım 2011
  2. Demnesia

(16+) Gungrave

Gungrave (ガングレイヴ) Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Süper Güçler Tanıtım: Brandon Heat ve Harry MacDowell, küçük bir çetenin üyeleri olan iki sokak serserisidir. Yanlış adamla karşılaşınca çetelerinden geriye sadece iki kişi kalır, kendileri. Güç...
  3. Demnesia

Alsak mı? Alnair Alsad Mı? :O

Doğum günün kutlu olsuun ablaaaa! Nice sıhhatli sağlıklı uzuuuuun seneleree! Hep böyle kal seni böyle hanım hanımcık halinle seviyoruuz :D elmalisoda sodacı abla sodalar senden! adrasa pasta senden! Konu benden :D http://www.youtube.com/watch?v=m_Nz9B1XFio
  4. Demnesia

Norveç'te Modern Warfare 2 ve WoW Piyasadan Çekildi!

Fatura oyunlara kesildi! Norveç'i kana bulayan katliamın ardından 77 kişinin hayatını kaybetmesinin faturası yavaş yavaş oyunlara kesilmeye başlandı. Zanlı Anders Behring Breivik'in 1500 sayfalık manifestosunda Warcraft'ın ve CoD: Modern Warfare 2'nin eylem için oldukça işe yaradığını yazmasının...
  5. Demnesia

Devamının Gelmesini İstediğiniz Animeler!

Evet animeciler, devamının gelmesini canı gönülden istediğiniz "Bunun devamı niye yok uleeyn!" diye haykırdığınız animeler. Birden fazla seçenek işaretleyebilirsiniz :D
  6. Demnesia

Rus of Warcraft!

Medvedev'in yeni hedefi. Ülkesinin teknoloji sektörü temsilcilerine hitap eden Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, 12 milyonu geçen oyuncu sayısıyla internet üzerinden oynanabilen en büyük oyun olan World of Warcraft’a benzeyen bir oyun üretmelerini istedi. Teknolojiye olan ilgisiyle tanınan...
  7. Demnesia

Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan (爆丸バトルブローラーズ) Tür: Macera, Oyun, Bilim Kurgu, Komedi Tanıtım: Bir gün gökyüzünden kartlar yağmaya başlar ve bu kartları alan çocuklar Bakugan adlı bir oyun yaratırlar. Fakat bu sadece bir oyun değildir...
  8. Demnesia

Dragon Ball GT

Dragon Ball GT ( ドラゴンボールGT) Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Fantezi, Süper Güçler Tanıtım: Pilaf ve adamları aniden ortaya çıkar. İhtiyarlamış olan Pilaf hala Dünya'yı yönetmek ve yeniden genç olmak istemektedir. Yanlışlıkla "Mükemmel Ejder...
  9. Demnesia

Bırakın Uyuyayım!

http://www.youtube.com/watch?v=uiz80CuDN8Y Çok yormuşlar zavallıyı :D
  10. Demnesia

Amanda aman! 17 Olmuş!

Amandamız Cerenimiz canımız neşe kaynağımız 17 yaşına girdi, doğum günün kutlu olsun abisinin çatlak prensesi. Ömrün uzun ve sıhhatli olsun. Annenle babanla kardeşinle sevdiklerinde birlikte neşen daim olsun, yüzün hep gülsün :wub: http://www.youtube.com/watch?v=JTykGtrspwU
  11. Demnesia

Alexander Returns!

Off Gece Gece Fena Koparttı! Bu Chicken Translator dan da Beter :lol:
  12. Demnesia

(+16) Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (鋼の錬金術師) Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Doğaüstü Güçler, Fantezi Tanıtım: “İnsan bir şeyleri feda etmeden hiçbir şey elde edemez, Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın, Bu simyanın eşdeğer...
  13. Demnesia

Anonymous Taksim'e çıkıyor: "Sansüre Dur De! Özgürlüğünü Koru!' Yürüyüşü

Geçtiğimiz Haftalarda 22 Ağustosta Başlayacağı İddia Edilen Sansüre Karşı Tepki Olarak Bazı Devlet Sitelerine Saldıran Anonymous Bu Seferde Yürüyüş Düzenlemeye Karar Verdi, Grubun Açtığı Facebook Sayfasında Yeralan Duyuru Şöyle. Merhaba Türkiye; Anonymous oluşumunun, temel hak ve de...
  14. Demnesia

Elliye Yakın Ekşi Sözlük Yazarına Dini Değerlere Hakaret Soruşturması

İstanbul polisinin, yaklaşık 50 ekşisözlük yazarını sitedeki bazı dini konulu başlıklar nedeniyle ifadeye çağırdığı ortaya çıktı. Ekşisözlük sitesinde büyük tartışmaya yol açan olay “ekşisözlük’ün yazar bilgilerini polise vermesi” başlığı altında tartışıldı. İddiaya göre ekşisözlük yöneticileri...
  15. Demnesia

(16+) Fate Stay Night

Fate Stay Night (フェイト/ステイナイト) Tür: Aksiyon, Fantezi, Büyü, Romantik, Doğaüstü, Gençlik Tanıtım: Shirou Emiya, küçükken ailesini kaybetmiş ve Kiritsugu Emiya tarafından evlat edinilmiş bir lise öğrencisidir. Aynı zamanda üvey...
  16. Demnesia

D.Gray-Man

D.Gray-Man (ディー・グレイマン) Tür: Aksiyon, Macera, Komedi Tanıtım: Genç bir exorcist olan Allen Walker, Millenium Kontunun yarattığı Akumaların eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol...
  17. Demnesia

Telsiz Kullanım Ücreti

Az önce telefonuma Turkcellden şöyle bir SMS geldi. Adiniza devlete odenen 1.1TL Telsiz Kullanim Ucreti 20 Hazirandan itibaren heray Hazirkartiniza yansitilacak. Detay ve 60 dk hediye kampanyasi ucretsiz 7572222 de. Böyle bir mesaj alan oldumu? Hayatımda telsiz kullanmış değilim. Yeni bir...
  18. Demnesia

Chuu Bra!!

Chuu Bra!! (ちゅーぶら!!) Tür: Komedi, Okul, Ecchi Tanıtım: Ortaokul öğrencisi Nayu, iç çamaşırlarını çok sevmektedir. Öyle ki, daha okulun ilk gününde egzantrik çamaşırıyla herkesi şoka uğratır. Ama bu gerçekten onun hobisidir. Sonunda kendi okulunda bir “iç...
  19. Demnesia

Happy Birthday!

http://www.youtube.com/watch?v=__2bHcqk-2o Millet yarın doğum günüm! 26 Ya gireceğim, Darknes$ bu nasıl doğum günü hediyesi öldürdün beni ya, kralsın ne diyeyim :D
  20. Demnesia

ADSL'de Yöresel Fiyatlandırma

TTNet pazarı büyütme adına şehirlerin gelir dağılımlarına bakıp yeni internet tarifeleri oluşturacak. Hakkâri’deki bir ADSL abonesi, İstanbul’daki bir aboneden daha az ücret ödeyecek Türkiye’de internet erişimi pazarının yüzde 90’ını kontrol eden TTNet, ilk etapta bölgesel olarak başlatacağı...