Arama sonuçlarınız

1. Demnesia

Oyun İçin AMD SİSTEMMİ İNTEL SİSTEMMİ ?

Stok fanın nesi var? Hiçte bile stok fanın değişmesi performansa bir etki etmiyor. Gül gibi AMD dururken gidip Intele fazladan para bayılmak resmen enayilik başka birşey değil...
  2. Demnesia

Optimus Black Game HD !

Ne paylaşımı? Burası o emeğe saygı +rep forumlarından değil...
  3. Demnesia

Benzerlik

Bir gıdım benziyorlarsa fatih ürek gibi olayım... Kafana sıcak geçmiş seçil hanım, saçmalamışsın... Eğer benzerlikten kastın bazı çakma hocalarla İslam için çalışan gayet muhterem hoca efendileri bir tutmaksa ceza alman için hatta uçurulman için elimden geleni yapacağım!
  4. Demnesia

Söyle Rahatla

Uçuşa geçti :D
  5. Demnesia

Panpiş, Adnan Oktar'ı heyecanlandırdı

Böyle mübarek bir adamla dalga geçmeyin çarpılırsınız valla :P
  6. Demnesia

Söyle Rahatla

Üleen Emre üleen Emree uçurttun kendini sonunda :D
  7. Demnesia

Söyle Rahatla

elmalisoda Buyur ablacım mesele budur... http://forum.shiftdelete.net/itiraflar/219958-nicin-vara-yoga-ataturk-rahatsiz-edilir.html#post1932858
  8. Demnesia

Söyle Rahatla

Buda oldu sonunda adamın ettiği lafa bak "Atatürk bu ülkeyi yoktan var etti" sapkınlığın bu kadarınada yuh!
  9. Demnesia

Windows 7'yi Silmek

Böyleleride var işte...
  10. Demnesia

Çılgın WoW Ekran Görüntüleri

Bunlar mı çılgın? 3.5 yıl WoW oynamış biri olarak diyorum WoW daki tek çılgınlık Blizzard ın WoWdan kazandığı ve bir ülke almaya yetebilecek para miktarı...
  11. Demnesia

Çılgın Yumurtalar

Len kulak çizmemişin, kulaksızmıyım ben :P
  12. Demnesia

Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

Büyütürüz anam :P
  13. Demnesia

Çılgın Yumurtalar

@elmalisoda Ya abla mahsus mu yapıyosun yaaa! 12 Sene boyunca hergün yumurta yedim ben hemde 2 şer tane! İçim Dışım yumurta oldu, çiğ çiğ içtiğim bıldırcın yumurtalarını saymıyorum bile :P
  14. Demnesia

Söyle Rahatla

Silencan güzelmiş :P
  15. Demnesia

Çılgın Yumurtalar

Sakin ol nan :P Ramazan bitsin sana hayatın boyunca yetecek hentai atacam, kölem olacaksın! Öp Bakim Şinasi amcanın elini :D
  16. Demnesia

Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

Resim
  17. Demnesia

Çılgın Yumurtalar

@Alnair Alsad virtual worms @zoki @by efsane @evowinds @elmalisoda @finix @__kadıköyRAP__ @ReDo Hiçte tatlı değiller! Babam yumurtacıydı, 100000 yumurtayı bir arada görüp içimde oluşan Axel Rose nin konserlerinde seyircilerin üstüne atladığı gibi yumurtaların üstüne atlama isteğini...
  18. Demnesia

Et bağımlılık yapar mı ?

Euahahhaha süpersin hacı :D
  19. Demnesia

SDN şifreleri bugmenot.com'da

Köftehoor işine gelmedimi nasıl kıvırtıyon :P
  20. Demnesia

(16+) Gungrave

Dene dabii gardaaş! Merak etme yardımcı oluruzzz!