General Mobile kendine gelmeli

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,418
General mobile yerlisin iyi hoş destek olmak istiyorum, kendi kendini bitiriyorsun, potansiyelini kullan artık büyüyüp dünyaya açılan bir markaya ihtiyacımız var, biri çıksın artık bir xiaomi Huawei gibi bir yerli markamız çıksın, helal olsun diyelim ama nerede

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Nerde o günleer
aslinda yedek parçalari ve aksesuarlarini piyasaya sürebilseler bir yere gelebilirler ama yapmiyorlar

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,418
Aynen öyle tuhaf cihazlar çıkartıp duruyorlar, saat ve kulaklık çıkarttılar ama ikiside marka basılmış fason ürünler.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,268
General Mobile overrated, potansiyeli olmayan milletimizin duygularini somurmekten baska bir ise yaramayan vizyonsuz bir firmadir. 2-3 basarili modeli haricinde devamini getiremedi bundan sonra da pek umurlarinda oldugunu dusunmuyorum.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,418
General Mobile overrated, potansiyeli olmayan milletimizin duygularini somurmekten baska bir ise yaramayan vizyonsuz bir firmadir. 2-3 basarili modeli haricinde devamini getiremedi bundan sonra da pek umurlarinda oldugunu dusunmuyorum.
Açıkçası benimde milliyetçi duygularımı sömürdüler büyük heyecanla yerli destek olayım diye gm 20 pro aldım şubat 2021 de telefon şuan 3 parçaya ayrıldı 4 defa şarj soketi bozuldu en sonunda kırdım telefonu :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gm 23 serisinden umutluyum ama yine elimde kalır diye düşünüyorum.