Youtubeden video indirmek
    jöl

Unhappy Youtubeden video indirmek

arkadaşlar program da indirdim fakat bir türlü istediğim videoyu indiremiyorum tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ? teşekkürler.
    _taha

Videoget......
    armagano

İnternet Download Menager YAni İdman
    ulas31

free youtube dovlaod
    souris

Benim incelemesini yaptığım programı tavsiye ederim Vdownloader kullanımı oldukça basit süper bir yazılım

http://forum.shiftdelete.net/junior-...irakmasin.html
    ulas31

ister mp3 e çevir istersen video indir
    Frespo

arkadaşlar firefoxu kullanıosanız onunn "downloadhelper" adlı eklentisini bi kurun süper bişi youtubedan başka bi kaç sitede denedim ve oldu hatta genelde flv uzantılı olarak indirdiğiniz dosyaları mpeg gibi formatlara da çevirebiliyorsunuz. öneririm.
    Frespo

v downloader bi arkadaş önerisiyle kullandım ama pek beğenedm
    souris

Vdownloader istediğin formatta istediğin şeyi indiriyor *mp3 yap *avi yap *3gp yap ne istersen ayrıca farklı siteleride destekliyor
    fenerligenc

real player programı harika sadece youtube değil izlediğin her videoyu anında indirme seçeneği var şiddetle tavsiye ederim
    jöl

teşekkürler..
    OnLT

Arkadaşlar ben Orbit'i kullanıyorum hem Türkçe bir download yöneticisi (Flashget gibi) hemde YouTube Video Google MetaCafe Vimeo ... gibi video sitelerinden tek tıkla .flv video indiriyor ben onu tavsiye ederim.
    aliihsangs12

Alıntı fenerligenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    real player programı harika sadece youtube değil izlediğin her videoyu anında indirme seçeneği var şiddetle tavsiye ederim
    eğer Firefox 3 kullanmıyorsan bence de en iyisi real player plugin ama maalesef FF3 ile uyumlu değil.

bilgisayarında Total Video Converter tarzı bir çeviri programı varsa Real Player kadar kaliteli ve FF3 ile uyumlu var Sothink'i (eklenti halinde ve flv. olarak indiriyor.) öneririm. ;)
    goki

ben tubehunter kullanıyorum biçok siteden video yu istediğin formatta indirebiliyo bunun haricinde bide Sothink Web Video Downloader bu program var buda biçok siteden indirebiliyo ama sadece video olarak
    DENIZCI_1

birde ORBİT deneyin
    bumba

Wink

Alıntı fenerligenc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Player bir bilgisayarda olması gereken son programlardan biri diye düşünüyorum. O kadar çok açığı varki adamlar programı güncellemekten bıktı.
    Serkannd

şuraya bak bi soruya 2 sayfa yanıtlar,alternatifler,linkler,yorumlar yasal değil ya ondandır

orbit tavsiyemdir..
+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)