Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 135
Like Tree14Beğeni

Konu: En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

unutulmazx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart En İyi AntiVirüs Programı - Ücretli, Ücretsiz

Başlıkta da belittiğim gibi iyi virüs programı nedir, hangisidir?

ESET 5 kullanıyorum ama sanki kötü gibi bi tarama yapıyorum 1 saat 30 dk dan önce bitmiyor.aha demin yaptım 1 saat 56 dk. ve başka programlar 50 virüs buluyosa eset 5-6 virüs buluo anlamadım gitti.

ESET 5 e devam mı edeyim yoksa daha iyisi varmı?
    Konu REDFOKS tarafından (02-04-2012 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz

DarKeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ahanda en iyi antivirüs programları sana
    http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

unutulmazx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hahah eset 10. D

kowalskii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı unutulmazx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahah eset 10. D
    Buradaki bilgilendirmelere tekrar bakmanı öneririm.

Ücretsiz: Comodo

Ücretli: Kaspersky

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu testlerin biri başka diğeri bambaşka sonuçlar gösterebiliyor o yüzden kendi bildiğimden şaşmam.
    Kaspersky Pure olmassa Kaspersky Internet Security.

the-godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aviraaa

YAREM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar Kaspersky nin sitesi geçenlerde haclandi.şuan için tercih etmek pek sağlıklı değil.Bu bilgiyi vatan bilgisayar satış yetkilisinden aldım.

aquess1999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

norton 360'da 90 günlük kampanya var.

antivirüs yazılımları sizi korumaz. Kendinizi korumanın en kolay yolu bilmediğiniz, kaynağına güvenmediğiniz hiçbir siteye giriş yapmamanız yada yazılımı bilgisayarınıza indirmemeniz. Şu olabilir arkadaşınızdan veya güvendiğiniz bir kimseden gelebilecek zararlar içinse ücretsiz ve kendini sürekli güncel tutan bir yazılımla kendinizi biraz olsun güvende hissedebilirsiniz.
    Her ücretli yazılıma karşılık ücretsiz bir çözüm olduğunuda unutmamak gerekir.
    force86 bunu beğendi.

micr. sec.ess en iyisi

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı YAREM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Kaspersky nin sitesi geçenlerde haclandi.şuan için tercih etmek pek sağlıklı değil.Bu bilgiyi vatan bilgisayar satış yetkilisinden aldım.
    O elemanların dediğine güvenilmez. Kimden en fazla kazanıyorsa o en iyisidir.
    SONEFES ve sleeper bunu beğendiler.

Mcafee
    sgurakan bunu beğendi.

KasperskyPüre nasıl sizce arkadaşlar.

MasterFather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı unutulmazx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıkta da belittiğim gibi iyi virüs programı nedir, hangisidir?

ESET 5 kullanıyorum ama sanki kötü gibi bi tarama yapıyorum 1 saat 30 dk dan önce bitmiyor.aha demin yaptım 1 saat 56 dk. ve başka programlar 50 virüs buluyosa eset 5-6 virüs buluo anlamadım gitti.

ESET 5 e devam mı edeyim yoksa daha iyisi varmı?

tarama süresi o programın iyi veya kötü olduğunu göstermez.Bu işler görecelidir.Bütün antivirüs programların sitelerine bakın hepsi 1.oldugunu idaa ediyor.(deterjan reklamları gibi).Bağımsız antivirüs test siteleri var.Bilgi verme açısından bakabilirsin.

Ay Parçası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben bitdefender internet security 2012 versiyonunu kullanıyorum bence mükemmel koruma sunuyor tavsiye edebilirim

Bir konuya -kendimce- açıklama getirmekte fayda görüyorum. Bu öyle göreceli ve ucu açık bir başlık ki Fenerbahçe mi Galatasaray mı? gibi bir soruya dönüşebiliyor kolaylıkla. Kişiden kişiye değişir bu konu. Yukarıdaki başlıkları okuduğumda Avira'yı en iyi gösteren arkadaşlar da var ücretsiz Security Essentials'ı da. Bu konu, kişilere sormaktansa kişisel tecrübeye daha çok dayanan bir iş bence.

Kişisel fikrimi sorarsanız Microsoft ürünleri üzerinde çalışan hiçbir Antivirüs yazılımına %100 güvenmiyorum. Temeli sağlam olmayan bir binanın hangi cephesinin daha estetik ve alınabilir olduğunu sormak da saçma. Sonuçta bir sistem yöneticisi olarak öyle insanlarla karşılaşıyorum ki mailinde UPS'ten gelen 30kb'lık rar arşivini çıkarıyor çalıştırıyor virüsü LAN ortamında yaydıktan sonra bir de diğer insanlara FW ediyor. Ve sistemlerine kurduğumuz Antivirüs yazılımlarına suç atabiliyorlar. Böyle davranışların arasında tutup da en iyi antivirüs hangisidir diye sormak havada kalıyor benim gözümde.

Ama madem gelenek olmuş cevaplayayım :

Ücretlilerden (ki bence para vermek saçma) NOD32
    Ücretsizlerden Avira kıl payı iyidir gözümde.

Bu mesajımdan sakın NOD32'yi Norton'dan, Avast'tan veya F-Secure'dan üstün tuttuğum anlaşılmasın lütfen. 15 yıllık bilgi birikimimle yazdım bunları. Saygılarımla.

Alıntı YAREM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bununla ilgili hiçbir sitede ve hack kayıtlarının tutulduğu sitelerde bilgi yok. tamamen yalan bir iddia vatan bilgisayarın sitesi hacklenirde kaspersky çok zor. bence onların kendi siteleri hacklenmiştir.

yaşlı çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ücretsiz:Microsoft Essential Security
    Ücretli:BitDefender.

kingofm2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ücretsiz Avira çok güzel denemenizi tavsiye ederim .
    MrSpooky bunu beğendi.

mcaffe kesinlikle

--- Mesaj Güncellendi ---

paran yoksa security essential
    sgurakan bunu beğendi.

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hacı senede 20 lira ver kaspersky internet security kullan tabii pc in iyi ise ....bak bana verdim 19.90 tl 365 gun arkama bakmıyorum....hemde 2012 kis kaldı 183 gün

zarkon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Virüs deyince tek bir korunma yöntemi vardır o da tecrübe ki bazen o bile yeterli değildir. Geçenlerde bir arkadaş laptopunu getirdi, norton yüklüydü. Bilgisayarı açtım, açar açmaz virüslü olduğunu anladım. Ertesi gün hallederim diye kapattım. Ertesi gün dalgınlıkla USB stick takıp yedek almak istedim, virüs durumu aklımdan gitmişti. Hemen fark ettim, ama iş işten geçmişti. Neyse dedim zaten bende en güncel kaspersk var, trojanı temizlerim. Sonra odun gibi o USB stick i kendi laptopuma taktım, üstelik kaspersky'nin güvenli kipini açarak. Ama trojan anında kendini kopyaladı, laptopa. Velhasıl 1 gün uğraştım ve iki laptop'u da temizledim, kaspersky'nin kurtarma CD'sini kullanmak suretiyle. Üstelik bu trojan öyle bilinmeyen bir trojan falan da değildi yani. Eski bir zımbırtı ama o çok güvendiğim kaspersky bile engelleyemedi güvenli kipini açtığım halde.

Neyse demek istediğim virüslere karşı en iyi koruma tecrübedir vesselam. Bir hatayı bir defa yapınca yoğurdu üflersin.

Ben arkadaşlara ücretsiz antivirüs yazılımlarından Comodo internet security'i yüklüyor ve tavsiye ediyorum.

Bunun başlıca nedeni de firewall ile birlikte sunulması. Diğer antivirüs yazılımları genelde firewall'suz geliyor ve buda güvenlik açığına yol açıyor. Ayrıca bilgisayarı fazla kasmadığı düşüncesindeyim.

skymen4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçekten önerebileceğim 1 Tane Var Kaspersky Pure Ben Şu an Bunu Kullanıyorum Çok Özellikli Ve Çok Güzel Yalnız Biraz Kasar Yani
    İntel Core Quad İşlemcilerin Öncekilerinde Pek Kullanılmasının Tavsiye Etmiyorum Ve 3 yada 4 GB RAM Da Pek Sorun Yaratmaz.

Nasıl olurda kimse avast ın adını geçirmez ya bence avast bu konuda mükemmel bilgisayarı kastırmıyor avast yüklü olduğunda kaç bilgisayarı çökerten virüse sahip flash ı rahatlıkla bilgisayara takıp kısa sürede temizledim içinde virüs olan bilgisayara(görev yöneticisi, kayıt defteri vb. yerleri açmıyordu) avastı yüklediğimde bilgisayarı yeniden başlattı açılırken taradı ve virüsleri temizledi.

avast 4 en müthişiydi gerçi ama yeni sürümlerde gayet iyi

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)