Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 20 ve 20

Standart Bilgisayarda yapılan herşeyi ve girilen siteleri kayıt programı

Arkadaşlar bana acil girilen internet sitelerindeki kullanıcı adlarını ve şifrelerini kaydeden,girilen siteleri gösteren bir program lazım...lütfen mozilla için şöyle explorer için böyle yap demeyin farklı tarayıcılar da var bilgisayarda...Niye istiyorsun diye soranlara da şöyle cevap vereyim; bir kuzenim var ve anladığım kadarıyla evde problem çıkarmaya başlamış.Dayımda bana ona çaktırmadan ne yaptığını öğrenmek istediğini kimlerle konuştuğunu bilmek istediğini söyledi...Çocuk orta sona gidiyor ve önünde kritik sınavlar var....Ona takip ettiğimizi hissettirerek moralini bozmak istemiyoruz o yüzden de bilgisyara program kurarak ne yaptığından haberdar olalım dedik...Lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim....

Darknes$ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnterFiltre

Bu programı bir ara kulanmıştım girdigin siteler, dosyalar vs. gösteriyor.

Şifre işi zor o tür programlara güvenilmez 3, kişilerin eline geçebilir.

illegal link vermek istemiyorum ama spector pro keylogger diye arat istedigini bulucaksin

Refog

volkanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en iyisi ardamax

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

007 casus yaz google a. Programın performansı sonrasında ağzın açık kalacak. Bilgisayarında her saniye ne yapılmış haberin olur. Virüs programında gözükürse görmezden gelmesini sağla.. Programda virüs yok. Programın kendisi yaptığı işlemden ötürü zararlı yazılım olarak algılanıyo virüs programları tarafından...

Champion78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de bir aralar sentry pc diye bir program kullanmıştım. ayarlarıyla biraz oynarsan, açtığı programlara, gezdiği sitelere, baktığı dosyalara, msn konuşmalarına, program veya msn şifrelerine kadar her şeyi görebiliyorsun

hatta buyur bak demosunu burdan indirebilirsin (çok saçma bir şekilde demosunu sadece 1 saat kullanabiliyormuşsun)

bu da programın sitesi: http://www.sentrypc.com/

fogu78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Goldeneye..
    Kullandım biliyorum. Gezilen websitelerinden msndeki konuşmalara kadar herşey..

Kısaca kullanıcı ekranda ne görmüşse, klavyeden ne girmişse kayıt altında..

yavuz_4106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pc'yi salona koyun duvara baksın yani arkasını göremesin ama pc yer noktadan gözüksün..
    Benim pc mutfaktan bile gözüküyo tam kapının orda aynalı fortmanto varda
    11den sonra kalk hadi kalk diyin yeter
    Babam öyle yapıyo

dijital3x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paylasim İcin Tskler.

Arkadaşlar Merhaba ;

theahmet in sorusunun tersini ben sorayım ve eğer cevabı verebilen olursa çok müteşekkir olurum.

ben bilgisayarıma casus yazılım yüklendiğinden şüpheleniyorum ancak ne kadar aradıysamda dosyaları bulamadım göze ters gelen bi klasör vs.

acaba bilgisayarıma casus yazılım yüklenip yüklenmediğini nasıl kontrol edebilirim.

casus yazılımdan kasdettiğim tojen vs. değil, bilgisayarda yaptığım, yazdığım, internette gezip gördüğüm herşeyi bi yere raporlarayan ( ki bu yer şirketin bilgi işlem merkezi olabilir )

bir program bilgisayarıma kurulmuş mu dur acaba diye merak içindeyim ve önlem almak istiyorum.

teşekkürle ryeniden

HRNKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fanatikforumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ;

theahmet in sorusunun tersini ben sorayım ve eğer cevabı verebilen olursa çok müteşekkir olurum.

ben bilgisayarıma casus yazılım yüklendiğinden şüpheleniyorum ancak ne kadar aradıysamda dosyaları bulamadım göze ters gelen bi klasör vs.

acaba bilgisayarıma casus yazılım yüklenip yüklenmediğini nasıl kontrol edebilirim.

casus yazılımdan kasdettiğim tojen vs. değil, bilgisayarda yaptığım, yazdığım, internette gezip gördüğüm herşeyi bi yere raporlarayan ( ki bu yer şirketin bilgi işlem merkezi olabilir )

bir program bilgisayarıma kurulmuş mu dur acaba diye merak içindeyim ve önlem almak istiyorum.

teşekkürle ryeniden
    Emsisoft Anti-Malware ve Advanced System Care ile bulamayacağınız zararlı yok gibidir... Bunları kullandıktan sonra dahi içiniz rahat etmiyorsa son bomba olarak yanına bi ComboFix yapıştırırsınız olur biter... Yalnız ComboFix' i diğer programlardan ayıran yanı crackli ne program varsa alayını siler süpürür bilginiz olsun...

Emsisoft yasal lisans bulunmakta.

SDN Okuru

Standart s

face konuşmalarını kayıt edermi yazıp silinenleri

SDN Okuru

Standart lütfen yardım edin

eşimin beni aldattığını düşünüyorum bilgisayarıma öyle bir program indirmeliyimki nereye girmiş kiminle konuşmuş hangi sitelere takılıyor bilmem gerek lütfen yalvarırım yardım edin bana

SDN Okuru

arkadaşlar telefondaki video yu ara kablo ile bilgisayardan izlesen o video çıkarmı tekrardan yada bulunabilirmi kaydetme filan hiç bişey yok. tesekkur ederim

bilgisayarda ne olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız HKLogger'i indirin 7 günlük deneme süresi var. ekran görüntüsünü istediğiniz saniye aralığıyla kaydediyor.

SDN Okuru

arkadaşlar nereye girdiğini değilde sürekli bilgisayarın gürüntüsünü kopyalıyan ben girdiğimde video olarak bakabileceğim bir program arıyorum

keylogger kullan herşeyi kaydeder

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)