Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 51

Captchaları %100 otomatik giren Jdownloader Onaylı Yerli yazılım

Yazılım Haberleri forumunda Captchaları %100 otomatik giren Jdownloader Onaylı Yerli yazılım konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar merhaba, Jdownloader ile captcha girmeden sabaha kadar dosya indirmeyi sağlayacak bir çözüm geliştirdim. Sistemim jdownloader forumunda adminler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır. ilgili jdownloader forum linkleri mesajın en altındadır. bildiğiniz ...

Standart Captchaları %100 otomatik giren Jdownloader Onaylı Yerli yazılım

Arkadaşlar merhaba,

Jdownloader ile captcha girmeden sabaha kadar dosya indirmeyi sağlayacak bir çözüm geliştirdim. Sistemim jdownloader forumunda adminler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır. ilgili jdownloader forum linkleri mesajın en altındadır.

bildiğiniz gibi dosya indirme sitelerindeki recaptcha resimleri çözülemiyor, o yamuk yumuk yazıları bilgisayar başında bekleyip elle girmeniz gerekiyor. Captcha çözümleri arasında jdownloader forum adminleri tarafından ilk sırada benim yazılımım konmuştur.
    Sistemim şöyle işlemektedir, bilgisayar başında olduğunuz ve müsait olduğunuz zamanlarda başkalarının downloadları için captcha'ları siz çözeceksiniz. Buna karşılık kredi kazanacaksınız. Bu kredileri kullanarak da başkaları sizin downloadlarınız için captcha'ları çözecek. Böylece akşamdan linkleri sıraya koyup yatacaksınız, sabah kalktığınızda linkleriniz inmiş olacak.

h ttp://ocrhood.gazcad.com adresinde ingilizce olarak açıklamalar mevcut. kısaca şöyle ki :

öncelikle web sayfamızdan kullanıcı oluşturma linkine tıklayın, bir username ve password girerek kullanıcı oluşturun. Sonra ana sayfaya geri dönüp sayfadan setup i indirin, inen msi dosyasını çalıştırıp klasik next next kurun. Kurulum bittiğinde masaüstünde "CBH Captcha Solver" diye bi kısayol oluşacak. o kısayolu açtığınızda açılan programın username ve password kısmını yeni açtığınız kullanıcı adı ve şifreyle doldurun ve aşağıdaki Start tuşuna basın. Pencerenin en altında sürekli "Asking captcha" - "OK-No captcha" yazısını görüyorsanız program çalışıyor demektir. Şimdi sistemde çözülmeyen bir captcha olduğunda sistem size captcha yı gösterecek ve çözmenizi isteyecek, lütfen en fazla 30 sn içinde captcha yı yazıp enter a basın.
    Doğru çözdüğünüz her captcha için 10 puan kazanacaksınız.
    Yanlış yaparsanız yada 30sn içinde bir cevap girmezseniz 9 puanınız silinecek.

Bu şekilde ihtiyacınız kadar kredi kazandıktan sonra şimdi kredilerimizi kullanarak download yapalım. Eğer JDownloader ı standart klasörüne kurduysanız c:/Program Files/JDownloader/jd/captcha/methods/ klasörü altında captchaBrotherhood diye bir klasör oluşmuş olacak. JDownloader'ı restart edin. bu kadar basit. Artık JDownloader size captcha sormayacak sizin yerinize captcha ları sisteme çözdürecek. Her çözülen captcha için 8 puanınız silinecek.

sistemimde hiçbir şekilde kredi satılmamaktadır ve satın alınmamaktadır. kullanımı tamamen ücretsizdir.
    sistemimde yanlış captcha girenler tespit edilebilmektedir. sistemi bu şekilde baltalamak mümkün değildir.
    sistemim henüz beta (deneme) aşamasındadır, görüş, öneri yada istekleriniz için yada sormak istediğiniz birşey olursa lutfen bana captchabrotherhood@gmail.com adresinden, özel mesajla yada bu başlığa cevap yazarak ulasın.

virus yaymak için fake bir yazılım olduğunu düşünebilirsiniz haklı olarak. JDownloader forumunda adminlerin deneyip tavsiye ettiği ilgili linkleri yazıyorum.
    h ttp://board.jdownloader.org/showthread.php?t=8216
    threadinde ilk sayfada "Possible solutions for "reCaptcha" captchas" yazısı altında "show" düğmesini tıklarsanız Jdwonloader adminleri tarafından tavsiye edilen ilk çözümün benim yazılımım olduğunu görebilirsiniz.

ayrıca Jdownloader web sayfasında benim çözümüm için ingilizce bir support threadimizde var.
    h ttp://board.jdownloader.org/showthread.php?t=28886

not: sistemimi denemek isteyen forum adminleri benim sistemdeki username / password bilgilerini verirlerse denemelik kredi yükleyebilim.

3d-enjoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu kadar ugraşmaya deger mi yaa...

neye uğraşmaya değermi anlamadım ?
    premium hesap almadan sabaha kadar downloadlarınız devam edecek.
    para ödemeden bunun başka bir yolunu biliyorsanız lütfen bizimlede paylaşın.

tek yapacağınız yazılımı indirip kurmak ve ortalama 50 saniyede bir gelen captcha resmindeki metni benim yazılıma girmek. 1 saat içinde size birkaç gün yetecek kredi toplamış olacaksınız. siz uyurken başkalarıda sizin captchalarınızı girecek. yazılımın kullanması çok basit.
    Konu lelim tarafından (01-06-2011 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

Güzel düşünce, tebrikler. Bir öngörüm bir de önerim olacak;

- Sistemin başarılı çalışabilmesi için yaygın olarak kullanılması gerekiyor; yoksa captcha girecek birini bulmanız zor olacaktır,

- Girilen resimleri hash'leyerek karşılığı olan rakamları tutarsanız elinizde devasa bir captcha arşivi olur, no-sql bir veritabanı ile hızlıca o resmin daha önce girilip girilmediğini aratabilirsiniz, böylece bir süre sonra her ne kadar rastgele resim üretilse de veritabanından bulma şansı olur.

Alıntı Ozan Akcora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel düşünce, tebrikler. Bir öngörüm bir de önerim olacak;

- Sistemin başarılı çalışabilmesi için yaygın olarak kullanılması gerekiyor; yoksa captcha girecek birini bulmanız zor olacaktır,

- Girilen resimleri hash'leyerek karşılığı olan rakamları tutarsanız elinizde devasa bir captcha arşivi olur, no-sql bir veritabanı ile hızlıca o resmin daha önce girilip girilmediğini aratabilirsiniz, böylece bir süre sonra her ne kadar rastgele resim üretilse de veritabanından bulma şansı olur.
    sistemde şu anda yeterli kullanıcı bulunmaktadır. en fazla 60 saniyede bir sistem başkasına ait captchayı göstermektedir.

resimleri hash'leyip kaydetme fikri teoride mantıklı olsada pratikde işe yaraması bugünün koşullarında imkansız. Jdownloader yazılım ekibi daha önce 3 kere google'in captcha algoritmasını (recaptha) kırdıklarını ama google yazılımcılarının her defasında resmi daha karmaşık hale getirdiğini söyledi. örneğin google şu anda harflere rastgele açıda gölge üretiyor. aynı kelimenin 10.000 kopyasını alsanız google'dan hiçbirisinin hashı birbirini tutmaz.

benim fikre karşı google ve p2p şirketleri şu anda teknik açıdan birşey yapamaz gibi duruyor. sonuçta insan çözüyor bütün captchaları. Captcha kardeşliği çok ama çooook yaygınlaşırsa zaten p2p siteler captcha resim göstermeyi durduracaktır. rapidshare gibi uzun süre bekletme metoduna geçerler büyük ihtimalle.

mendocino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebrikler ama bu çoktandır var zaten daha önce konusuda açılmıstı. filesonic premium bulmak cok kolaylastı free downloadı unuttum diyebilirim uğraşılacak işler değil.

MonsterMMORPG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu olay zaten uzun zaman önce çıktı

Alıntı aykutyenihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler ama bu çoktandır var zaten daha önce konusuda açılmıstı. filesonic premium bulmak cok kolaylastı free downloadı unuttum diyebilirim uğraşılacak işler değil.
    Alıntı MonsterMMORPG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olay zaten uzun zaman önce çıktı
    eğer sürekli premium bulmak konusunda sıkıntınız yoksa captcha-takas sistemlerinize ihtiyacınız yoktur tabiki haklısınız.

daha önce çıkan sistem http://www.captchatrader.com
    bu sistem 3-4 ay önce çıktı ama bu sistem captchayı hatalı girdiğiniz zaman bunu anlayamıyor. yani kötü niyetli birisi gelen captchalara rastgele kelimeler girse sistem bunu %90 ihtimalle kabul edip kredi veriyor. bu durumu kendinizde deneyebilirsiniz aşağıda bu durumu ispatlayan screenshot'a bakabilirsiniz.
    http://i51.tinypic.com/2qnmrzp.jpg

ben zaten kendi yazılımını yazmadan önce captchatrader kullanıyordum. ama bazı kullanıcılar yanlış girdiğinde jdownloader yeniden soruyor ve sürekli kredim gidiyordu, bazı geceler 800-900 krediyle bilgisayarı açık bırakmama rağmen sabaha kredinin bittiği oldu.

captchatrader'da diğer bir sorunda captcha çözdüğünüzde size 7 puan veriyor ama siz captcha çözerken sizden 10 puan kesiyor. bu sizin fazladan pc başında zaman kaybetmeniz demek. arada kalan farkıda (sizin emeğinizi) http://captchatrader.com/captchas/buy sayfasından başka kullanıcılara parayla satıyor.
    benim sistemimde captcha çözmekle 10 puan kazanıyorsunuz, captcha çözdürmekle 8 puan kaybediyorsunuz.

benim sistemde 100 dosya indirmek için (100* 8/10) = 80 captcha,
    capcthatraderla 100 dosya indirmek için (100*10/ 7) = 142 captcha girmeniz gerekiyor.

aradaki fark nederyse 2 katı.

MonsterMMORPG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saglam download isteyen varsa

fileserve alsin

cok yaygin kullaniliyor ayrica

keyloger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok güzel bir proje gibi duruyor. Tebrik ederim.

Sâ'fî - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende tebrik ederim. Bunu bir türk'ün yapması daha güzel

Ama bir gelir modeliyle sunulabilirdi. Hiç çözmek istemeyen arkadaşlara paypal üzerinden para karşılığı kredi satılabilirdi. Hatta para kazanmak isteyen arkadaşlara girdikleri captcha üzerinden daha küçük bir miktar ödeme yapılabilirdi.

Tembel adam işi,tembel adam yaratıcı olur. Ericsson reklamı vardı bazıları hatırlar.
    Ericssonlara mesaj klavyesi tasarlamışlardı...Neydi o günler..
    Bu arada tebrikler...

rohirrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eline sağlık kardeş... bence güzel bir düşünce...

by10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel düşünülmüş bir sistem tebrikler keyloger'a katılıyorum küçük miktarlar karşılığında kredi satılabilir ve captcha giren kişilere'de küçük miktarda ödemeler yapılması sistemin yaygınlaşmasını ve kısa sürede büyümesini kolaylaştırabilir.

Alıntı by10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel düşünülmüş bir sistem tebrikler keyloger'a katılıyorum küçük miktarlar karşılığında kredi satılabilir ve captcha giren kişilere'de küçük miktarda ödemeler yapılması sistemin yaygınlaşmasını ve kısa sürede büyümesini kolaylaştırabilir.
    Yalnız sistemin yürümesi için, kredinin satıldığı fiyatın 5te1'ini falan girenlere ödemek lazım. Çünkü giriş yapan sayısı, parayla kredi alan sayısından çok daha fazla olacaktır.

Bir de sonuçta herkes para için yapmayıp, kendi indirmelerinde kredilerini kullanmaya devam etmek isteyenlerde olacaktır. Güzel bir gelir sistemi çizilirse bu proje çok para kazanabilir.

Önce bedava olsun sonra paralı olur. Ayakları alışsın.

Alıntı evowinds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce bedava olsun sonra paralı olur. Ayakları alışsın.
    "İnsanlara baştan bedava sunduğun bir hizmete sonrasında bir gelir modeli monte edemezsin. Böyle tutan bir model şimdiye kadar görülmedi." Cem Başpınar

Söyleyen arkadaşı Google'da taratırsan, söylediği sözün kıymeti daha fazla olur.
    Konu keyloger tarafından (01-06-2011 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Alıntı keyloger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız sistemin yürümesi için, kredinin satıldığı fiyatın 5te1'ini falan girenlere ödemek lazım. Çünkü giriş yapan sayısı, parayla kredi alan sayısından çok daha fazla olacaktır.

Bir de sonuçta herkes para için yapmayıp, kendi indirmelerinde kredilerini kullanmaya devam etmek isteyenlerde olacaktır. Güzel bir gelir sistemi çizilirse bu proje çok para kazanabilir.
    parayla kredi satmayı orta ve uzun vadede düşünmüyorum.
    kullanıcılara başkası için fazladan captcha girdin, sana 5-10 cent göndercem, nereye göndereyim diye sorsam, %99'u uğraşmaz ve "bana neden fazla captcha girdiriyorsun otur sen gir girilecekse" deyip kızarlar. %100 haklılar. para vermesem bile alttan alttan kredi satıp insanlara fazla captcha çözdürsem hak yemiş olurum.

ancak şu olabilir. uzun vadede kullanıcılara kredisini istediğine transfer etme imkanı veririm. kredi satmak isteyen forumlarda "captcha kardeşliği 5000 kredi satılıktır şu fiyata" diye ilan verir. alır satarlar kendi aralarında.

sen bu projeden nasıl para kazanacaksanız diye sorarsanız ; muhtemelen inanmayacaksınız ama amacım para kazanmak değil, vatandaşın işini görmek çoooooooook fazla kullanıcı olursa captcha resminin yanında reklam gösteririm ancak, onlada server masrafı çıkarsa ne ala

Majeste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eline sağlık hocam.

Ben bu "kredi" işini anlamadım. Kredi nedir, ne işe yarar?

Alıntı Majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık hocam.

Ben bu "kredi" işini anlamadım. Kredi nedir, ne işe yarar?
    hocam yazılımı indirince 30 dakika içine yaklaşık 40-50 tane captcha resmi geliyor sana ve onları cevaplıyorsun. bu captcha resimleri o an dünyanın değişik ülkelerinde jdownloaderla dosya indiren ve pc başında olmayan insanların captchaları.

başkasına 50 tane captcha girince 500 kredi kazanmış oluyorsun (1 captcha girmek 10 kredi).
    daha sonra indireceğin dosyaları jdownloader'a ekleyip yatıyorsun. sen gece uyurken jdownloader sana gelen captchaları gerçek zamanlı olarak dünyada o an online olan başkalarına girdiriyor. sabah uyandığında tüm dosyaların inmiş oluyor. kredin azalmış oluyor haliylen. sabah biraz daha kredi kazanıyorsun.

kredi kazanırken yaklaşık 50 saniyede bir captcha soruyor sana. bütün gece yetecek kredileri kısa sürede kazanabiliyorsun.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel sistem.

Alıntı aykutyenihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum. Güzel bi çalışma fakat giden zamana yazık.

Majeste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lelim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yazılımı indirince 30 dakika içine yaklaşık 40-50 tane captcha resmi geliyor sana ve onları cevaplıyorsun. bu captcha resimleri o an dünyanın değişik ülkelerinde jdownloaderla dosya indiren ve pc başında olmayan insanların captchaları.

başkasına 50 tane captcha girince 500 kredi kazanmış oluyorsun (1 captcha girmek 10 kredi).
    daha sonra indireceğin dosyaları jdownloader'a ekleyip yatıyorsun. sen gece uyurken jdownloader sana gelen captchaları gerçek zamanlı olarak dünyada o an online olan başkalarına girdiriyor. sabah uyandığında tüm dosyaların inmiş oluyor. kredin azalmış oluyor haliylen. sabah biraz daha kredi kazanıyorsun.

kredi kazanırken yaklaşık 50 saniyede bir captcha soruyor sana. bütün gece yetecek kredileri kısa sürede kazanabiliyorsun.
    Hmm, anladım teşekkür ederim. Sistem gerçekten iyi bi mantıkğa oturtulmuş, katılımı sağladıktan sonra olay bitmiştir. Ama her zaman henüz girilmeyen bi captcha riski yok mudur?

Alıntı Majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hmm, anladım teşekkür ederim. Sistem gerçekten iyi bi mantıkğa oturtulmuş, katılımı sağladıktan sonra olay bitmiştir. Ama her zaman henüz girilmeyen bi captcha riski yok mudur?
    sanırım size captcha geldiği an hiçbir üyenin pc başında olmamasını kast ediyorsunuz.
    ilk başlarda bu sorun vardı ama 1 aydır falan kullanıcı adedi yeterince fazla olduğu için 7/24 bütün captchaları girecek kullanıcı bulunabiliyor. yaklaşık 1 aydır hiçbir girilmemiş captcha bulunmamaktadır sistemde.

aynı şekilde ben captcha girip kredi kazanacam ama şu an dosya indiren olmadığı için çok uzun süre captcha gelmesini beklemek sorunuda yok. şu anda ortalama 50 saniyede bir (bazen daha kısa) sistem size captcha göndermektedir. üye sayısı arttıkca bu süre dahada düşecektir.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)