Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 51
    keyloger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lelim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parayla kredi satmayı orta ve uzun vadede düşünmüyorum.
    kullanıcılara başkası için fazladan captcha girdin, sana 5-10 cent göndercem, nereye göndereyim diye sorsam, %99'u uğraşmaz ve "bana neden fazla captcha girdiriyorsun otur sen gir girilecekse" deyip kızarlar. %100 haklılar. para vermesem bile alttan alttan kredi satıp insanlara fazla captcha çözdürsem hak yemiş olurum.

ancak şu olabilir. uzun vadede kullanıcılara kredisini istediğine transfer etme imkanı veririm. kredi satmak isteyen forumlarda "captcha kardeşliği 5000 kredi satılıktır şu fiyata" diye ilan verir. alır satarlar kendi aralarında.

sen bu projeden nasıl para kazanacaksanız diye sorarsanız ; muhtemelen inanmayacaksınız ama amacım para kazanmak değil, vatandaşın işini görmek çoooooooook fazla kullanıcı olursa captcha resminin yanında reklam gösteririm ancak, onlada server masrafı çıkarsa ne ala
    Demek istediğim sistemi anlatamamışım, neyse projeler üzerinden gelir elde etme hesabına başlarsan daha rahat anlaşabileceğimiz zamanlar olur.

Majeste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sanırım size captcha geldiği an hiçbir üyenin pc başında olmamasını kast ediyorsunuz.
    ilk başlarda bu sorun vardı ama 1 aydır falan kullanıcı adedi yeterince fazla olduğu için 7/24 bütün captchaları girecek kullanıcı bulunabiliyor. yaklaşık 1 aydır hiçbir girilmemiş captcha bulunmamaktadır sistemde.

aynı şekilde ben captcha girip kredi kazanacam ama şu an dosya indiren olmadığı için çok uzun süre captcha gelmesini beklemek sorunuda yok. şu anda ortalama 50 saniyede bir (bazen daha kısa) sistem size captcha göndermektedir. üye sayısı arttıkca bu süre dahada düşecektir.
    Aslında tam olarak o değildi sorum ama cevap için teşekkür ederim. Şöyle ki, o ana kadar hiç görüşmemiş "unique" bi captcha gelme olasılığı var mıdır? Diyelim ki geldi ve ben uyuyorum o sırada; ben bu captcha'yı çözemediğim için, hemen o an online birine mi gidiyor, örneğin?

Alıntı Majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında tam olarak o değildi sorum ama cevap için teşekkür ederim. Şöyle ki, o ana kadar hiç görüşmemiş "unique" bi captcha gelme olasılığı var mıdır? Diyelim ki geldi ve ben uyuyorum o sırada; ben bu captcha'yı çözemediğim için, hemen o an online birine mi gidiyor, örneğin?
    jdownloader siz uyumuyor olsanız bile ilkönce online birine soruyor, yanlış cevap gelirse yada 30 saniye içinde o insan cevap vermezse, captchayı başka bir insana soruyor, o insnada cevap vermezse cevap verecek bir insan bulana kadar soruyor.
    Yanlış cevap verince yada cevap vermeyince insanlar kredi kaybettiği için, programı açık bırakıp kimse gitmiyor zaten 3 kere timeout olursa client programı otomatikman artık captcha istemiyor serverdan.

jdownloader'a captcha geldiği anda o captcha bizim server'a gelir, bizim serverdanda o an online birisine gider o captcha. cevabı insan girdikden sonra bizim servera, bizdende sizin jdownloader geri döner cevap. tabi bunlar çok kısa bir süre içinde olmaktadır.

ben bilgisayar başındaydan jdownloader captchayı bana sorsun derseniz
    jdownloader/ settings/ modules/ anti-captcha 'da "disable automatic captcha" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

ulaş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Majeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten yazılım senin yerine girdiği için senin captcha girme gibi bir sorunun yok ki, gerçek bir kişi senin yerine resme bakıp senin yerine yazıyor, yeter ki kredin bol olsun.

Majeste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

jdownloader siz uyumuyor olsanız bile ilkönce online birine soruyor, yanlış cevap gelirse yada 30 saniye içinde o insan cevap vermezse, captchayı başka bir insana soruyor, o insnada cevap vermezse cevap verecek bir insan bulana kadar soruyor.
    Yanlış cevap verince yada cevap vermeyince insanlar kredi kaybettiği için, programı açık bırakıp kimse gitmiyor zaten 3 kere timeout olursa client programı otomatikman artık captcha istemiyor serverdan.

jdownloader'a captcha geldiği anda o captcha bizim server'a gelir, bizim serverdanda o an online birisine gider o captcha. cevabı insan girdikden sonra bizim servera, bizdende sizin jdownloader geri döner cevap. tabi bunlar çok kısa bir süre içinde olmaktadır.

ben bilgisayar başındaydan jdownloader captchayı bana sorsun derseniz
    jdownloader/ settings/ modules/ anti-captcha 'da "disable automatic captcha" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.
    Alıntı ulaş35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten yazılım senin yerine girdiği için senin captcha girme gibi bir sorunun yok ki, gerçek bir kişi senin yerine resme bakıp senin yerine yazıyor, yeter ki kredin bol olsun.
    O daha iyiymiş, geçten iyi bi uygulama. Tebrik ederim.

NecronomicoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

puan fikri çok orjinal, tebrik ediyorum arkadaşı

Mehmet.Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tebrikler güzel bişeye benziyor

captcha kardeşliğinin nasıl kurulduğunu ve çalıştığını anatan türkçe bir video hazırladım.

http://www.youtube.com/watch?v=qKsv9E0i81M

sorularınız varsa burdan cevaplayabilirim.

ben bahsettiğin 10 puan kaybet 7 puan kazan sistemini kullanıyorum... dedğiğin gibi 500 puan sabaha kadar eriyip gidebiliyor... ben bunu 100 kusur puanım gittiğinde fark ettim.. o yüzden hiç çok puan kazanmak istemedim ve yetcek kadar bıraktım... ne olacağı belirsiz bir sistem... senin sistemin dediğin gibi ise gerçekten kaliteli diyebilirim ama denemedim.. denemek isterim... hem türkiyeli kazansın hem ben kazanayım... saçma bir sistemden böyle bir sisteme herkes geçmek ister

kardeş ben kullanmaya başladım bu uygulamayı çok işe yarıyor. emeğine sağlık..

Alıntı keyloger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir proje gibi duruyor. Tebrik ederim.
    Bencede

güzel bi proje deneyin pişman olmicaksınız tabi sürekli indirme yapanlar icin

7.43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence en bugünlerde en çok kullanılan site WUpload. Satın alacak olsam bu siteden üyelik alırım.

Uzun zamandır ücretsiz kullanmadığım için artık bana bu işler çok zor geliyor. Eskiden "kedili" karakterleri yazacağım diye çok uğraşmıştım.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rapidshare o kedilerden sonra kedi gibi olmuş şimdi, freede son hızda indirme(türkiye şartlarında son diyelim maksimum 650 görüyorum zaten ) ve indirmeler arası bekleme yok

7.43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kullanıcılarını kaybetti, şimdi geri gelmelerini bekliyor demek ki.

Czmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ozelden yardımcı olabılıyor musun

Harika bir uygulama .Hotfile selama durdu kardeşliği karşısında görünce. Umarım serpilip gelişir. . Çok teşekkürler.

uma350 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başarıılar..

Teşekkürler Haber İçin...

aylık 10 tl ile bütün birçok indirme sitesinden premium olarak indirme yaparak
    linkleri jdownloadera eklemek yeterli
    site adı alldebrid

Bu tür şeylere kafa yormayın, yapın bir program kullanalım de mi arkadaşlar?

emeğine sağlık

parayla kredi satmayı orta ve uzun vadede düşünmüyorum.
    kullanıcılara başkası için fazladan captcha girdin, sana 5-10 cent göndercem, nereye göndereyim diye sorsam, %99'u uğraşmaz ve "bana neden fazla captcha girdiriyorsun otur sen gir girilecekse" deyip kızarlar. %100 haklılar. para vermesem bile alttan alttan kredi satıp insanlara fazla captcha çözdürsem hak yemiş olurum.

ancak şu olabilir. uzun vadede kullanıcılara kredisini istediğine transfer etme imkanı veririm. kredi satmak isteyen forumlarda "captcha kardeşliği 5000 kredi satılıktır şu fiyata" diye ilan verir. alır satarlar kendi aralarında.

sen bu projeden nasıl para kazanacaksanız diye sorarsanız ; muhtemelen inanmayacaksınız ama amacım para kazanmak değil, vatandaşın işini görmek çoooooooook fazla kullanıcı olursa captcha resminin yanında reklam gösteririm ancak, onlada server masrafı çıkarsa ne ala
    lelim emeğine sağlık şimdi kredi dolduruyorum inş işe yarıyordur. birşey soracağım biz bu programdan istifade etmek için ğuan topladığımız bilgisayar ile mi daha sonra downlad yapmalıyız. yoksa başka bir bilgisayar ile de olur mu? Açıkça sorayım. şimdi evimdeki int. sınırlı onunla kredi toplasam. işyerimdeki ise sınırsız kredilerimi de orada harcasam olur mu?

Ghost Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürler kardeşim.
    Konu erenberk tarafından (02-06-2012 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamını kalın yazmıyoruz

LeaveNhA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fikrin ilk sahibi değilsiniz bunu birinci ağızdan söyleyebilirim fakat fikri en güzel hayata geçiren kişisiniz.

gerçekten tebrik ederim, dosya paylaşım sitelerinin uçuk fiyatlandırma salakça sınırlama sistemlerine en güzel çözüm bu tarz bi sistemdi ve nihayet yapıldı.

can-ı gönülden tebrik ederim, başarılarınızın devamını diliyorum.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)