Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Windows 7'den gelen mail

Windows forumunda Windows 7'den gelen mail konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar merhaba bundan 3-4 gün önce windows 7 kurdum (7068) Tabi kurarken mutlaka bir key numarası istiyor bende bu key'i microsoft'un kendi vermiş olduğu sitesinden aldım Sitede Budur Az önce ...

Peter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Windows 7'den gelen mail

Arkadaşlar merhaba
    bundan 3-4 gün önce windows 7 kurdum (7068)
    Tabi kurarken mutlaka bir key numarası istiyor
    bende bu key'i microsoft'un kendi vermiş olduğu sitesinden aldım
    Sitede Budur

Az önce mail adresimi açtım ve şu mail ile karşılaştım :

Exploring Windows: Special Beta Edition

Dear Beta Participant:

Thanks for being part of the Windows® 7 Beta! We hope you're enjoying it. Please remember:

1)
    Install and activate quickly: You need to activate the product within 30 days, or you will experience reduced functionality. If you have misplaced your product key for activation, don't worry. Just return to the site where you downloaded the Beta, restart the download process and re-enter your Windows Live ID. This will re-display the product key you were assigned when you downloaded the product. (And, you can use the same product key to install the Windows 7 Beta on up to three PCs.)
    2)
    Try everything! Please try your normal applications and devices - including printers, scanners, cell phones and cameras - with Windows 7 Beta. This will provide our engineering team with valuable information about what is and isn't working in the Beta, and help them to make Windows 7 the best product possible.

Remember to use the "Send Feedback" tool (on the Windows 7 desktop) to let us know what you think.
    3)
    Need help? While we are not able to provide phone support for the Windows 7 Beta, we do have a place where you can go for answers. Experts on the Windows 7 Beta Forum can help answer your questions. The forum also provides a vehicle for you to share what you have learned with others.
    4)
    Get the latest news: Subscribe to the Windows team blog and the Exploring Windows Newsletter to track the latest developments with Windows and to hear great tips and tricks.

Thanks again for helping us finish Windows 7!

Sincerely,
    The Windows 7 Beta Team

Windows 7 Beta resources:

• Read #1 at left, then click to locate your product key.

Windows 7 FAQ

Windows 7 Beta Installation Instructions

Windows 7 Beta Release Notes

Windows 7 Beta Forum

If you prefer not to receive this series of evaluation e-mails from Microsoft, please reply to this email with UNSUBSCRIBE in the subject line. You will still receive previously initiated communications from Microsoft. For all other questions or comments, please contact customer support.

This message from Microsoft is an important part of a program, service or product which you or your company purchased or participate in.

Legal information

To sign up for Microsoft newsletters, receive information about our products or services, or review information you've given us, visit the Microsoft.com Web site.

This communication was sent by the Microsoft Corporation
    One Microsoft Way
    Redmond, Washington, USA
    Acaba nedir bu mail :sweatdrop:Tehlikesi var mı ¿
    Konu Peter tarafından (08-04-2009 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Peter, Adamlar bol keseden teşekkür ediyorlar.
    Windows 7 sürecinin bir parçası olduğunuz için ve yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederiz diyorlar.
    Activasyon sırasında verilen her mail adresine alıntı yaptığın bu mail gelir.

serin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

google çevirici böyle diyor

Exploring Windows: Özel Beta Sürümü

Sevgili Beta Katılımcı:

Windows ® 7 Beta bir parçası olmak için teşekkür ederiz! Biz onu memnun olduğunuzu umuyoruz. Lütfen unutmayın:

1)
    Yükle ve hızlı bir şekilde etkinleştirmek için: Size 30 gün içerisinde ürün veya sınırlı işlevsellik gözlemleyeceksiniz etkinleştirmeniz gerekir. Eğer, endişelenmeyin etkinleştirme için ürün anahtarı yanlış var. Sadece site dönmek nerede, yükleme işlemini yeniden başlatın ve yeniden Beta indirilen-Windows Live kimliği girin. Bu yeniden-size ürün indirilen atanmış olan ürün anahtarı gösterir. (Ve, aynı ürün üç PC'ler için Windows 7 Beta kurmak için tuşunu da kullanabilirsiniz.)
    2)
    Her şeyi deneyin! Lütfen normal uygulamalar ve cihazlar deneyin - yazıcılar, tarayıcılar, cep telefonları ve fotoğraf makineleri de dahil olmak üzere - Windows 7 Beta. Bu, ne olduğunu ve Beta çalışan değildir hakkında değerli bilgiler ile mühendislerimiz sağlayacak ve mümkün olan en iyi ürün, Windows 7 için onlara yardımcı olur.

The "Feedback" aracı Windows 7 masaüstü () üzerinde bize gönder ne düşündüğünüzü biliyorum kullanmayı unutmayın.
    3)
    Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz Windows 7 Beta için telefon desteği sağlayamıyoruz değilseniz, burada yanıtlar gidebilirsiniz bir yer var. Windows 7 Beta forum Uzmanlar sorularınızı cevaplamak yardımcı olabilir. Forumda da sizin için başka neler öğrendim paylaşmak için bir araç sağlar.
    4)
    En son haberleri alın: Windows takım günlüğü ve Exploring Windows Bülteni ve Windows ile en son gelişmeleri takip etmek için büyük ipuçlarını dinlemek için abone olun.

Bizimle Windows 7 bitirmek yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!

Saygılarımızla,
    Windows 7 Beta Ekibi

Windows 7 Beta kaynaklar:

• Okuyun # 1 sola, sonra tıklayın ürün anahtarı bulun.

• Windows 7 FAQ

• Windows 7 Beta Yükleme Talimatları

• Windows 7 Beta Sürüm Notları

• Windows 7 Beta Forumu

Eğer Microsoft e-posta değerlendirme bu dizi almamayı tercih, konu satırında UNSUBSCRIBE ile bu e-postayı yanıtlayın. Hala Microsoft'un daha önce başlattığı iletişim alacaksınız. Tüm diğer sorular ve yorumlar, iletişim müşteri destek için lütfen.

Microsoft Bu mesaj bir program, hizmet veya sizin ya da şirket olarak satın veya inç katılmak ürünün önemli bir parçası

Yasal bilgi

Microsoft haber bültenleri için bizim ürün veya hizmetleri veya inceleme bilgileri bize verdiğiniz bilgi için, mikro ziyaret almak Kaydolmak için

Ya hayır korktım biliyormusun
    mailini açıyorsun hiç ummadığın şekilde ingilizce
    bide 30 filan yazıyodu dedim acaba tam belayamı düştük

Bu korku RC ve sonrasında olursa doğru olabilir.
    Planlanandan daha önce bitirmeleri şeklinde mesela.
    O zaman beta, RC vs. ne varsa tarihe karışır işte ;)

Alıntı rise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu korku RC ve sonrasında olursa doğru olabilir.
    Planlanandan daha önce bitirmeleri şeklinde mesela.
    O zaman beta, RC vs. ne varsa tarihe karışır işte ;)
    Neyse şimdilik korkmamız gereken ve yapmamız gereken bişi kalmadı herhalde
    Etkinleştirmeyi yaptım ;);)

beta tester olmuşsun. bişe yok.

banada aynı mail geldi ama ben daha vista beta kullandığım için mail biraz klasik geldi

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)