Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 21 ve 21

Uzaktan bilgisayara bağlantı ağı kurma?

Windows forumunda Uzaktan bilgisayara bağlantı ağı kurma? konusunu incelemektesiniz.

merhaba ark.daslar uzakdan bilgisayara bağlantı ağı kurma?herhangi bi bilgisayardan iş yerimdeki bilgisayara bağlantı (gerçi babamın iş yeri ben öğrenciyim) ile ilgili beni yönlendirirmisiniz kolay kurulum mümkünse resimli yada video lu ...

Burak_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Uzaktan bilgisayara bağlantı ağı kurma?

merhaba ark.daslar uzakdan bilgisayara bağlantı ağı kurma?herhangi bi bilgisayardan iş yerimdeki bilgisayara bağlantı (gerçi babamın iş yeri ben öğrenciyim) ile ilgili beni yönlendirirmisiniz kolay kurulum mümkünse resimli yada video lu anlatımı warsa çok sevinirim forumda yeniyim Thanx For ALL.!

Stone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uzak bilgisayar bağlantı kurmak derken ?
    Uzak masaüstümü istiyosun ? Eğer uzak masaüstü istiyosan
    Modem'inden bağlanmak istediğin bilgisayar'a "3389" portunu yönlendirmen lazım bu bir.
    ikinci olarak Uzak masaüstü yapıcak kullanıcıyı belirlemen lazım , Bilgisayar'ıma Sağ click yap yönet'e gel "Yerel Kullanıcı ve Gruplar"'dan "Gruplar" kısmında "Remote Desktop User" 'a bi kullanıcı eklemen lazım ki bu kullanıcıyla bilgisayarına bağlanacaksın.(Şifrede vermen gerekli bide onun içinde "Kullanıcılar" 'dan Seçtiğin kullanıcıya Sağ Tıkla "Parola Belirle" Seçeneğini Seç yeni parola'nı yaz.)
    arından "Bilgisayarım"'a Sağ Click "Özellikler" kısmından "Uzak Bağlantı Ayarları"'na gel "Bu Bilgisayara uzaktan yardım bağlantılarına izin Ver" Seçeneği seçili olsun alt tarafta "Uzak Masaüstü" Kısmında ikinci seçeneği seç , "Herhangi bir uzak masaüstü sürümünü çalıştıran bilgisayardan yapılan bağlantılara izin ver" 'i seç "uygula" "Tamam" de "Kullanıcı Seç" gözüne çarpacaktır ama onu yukarda zaten yaptık "Yönet" kısmından. bu şekilde internet ip'si ile Port'un yönlendirdiğin bilgisayar'a bağlantı yapabilirsin.

Ayrıca aranızda bi Hamachi ağı Kurup Aynı işlemleri gerçekleştirebilirsin, Teamviewer , Remote Administrator gibi yazılımlar ilede uzak masaüstüne erişebilirsin. Saygılarımla

(El emeği Göz nurudur alıntı değil )

Standart :D

Alıntı Stone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzak bilgisayar bağlantı kurmak derken ?
    Uzak masaüstümü istiyosun ? Eğer uzak masaüstü istiyosan
    Modem'inden bağlanmak istediğin bilgisayar'a "3389" portunu yönlendirmen lazım bu bir.
    ikinci olarak Uzak masaüstü yapıcak kullanıcıyı belirlemen lazım , Bilgisayar'ıma Sağ click yap yönet'e gel "Yerel Kullanıcı ve Gruplar"'dan "Gruplar" kısmında "Remote Desktop User" 'a bi kullanıcı eklemen lazım ki bu kullanıcıyla bilgisayarına bağlanacaksın.(Şifrede vermen gerekli bide onun içinde "Kullanıcılar" 'dan Seçtiğin kullanıcıya Sağ Tıkla "Parola Belirle" Seçeneğini Seç yeni parola'nı yaz.)
    arından "Bilgisayarım"'a Sağ Click "Özellikler" kısmından "Uzak Bağlantı Ayarları"'na gel "Bu Bilgisayara uzaktan yardım bağlantılarına izin Ver" Seçeneği seçili olsun alt tarafta "Uzak Masaüstü" Kısmında ikinci seçeneği seç , "Herhangi bir uzak masaüstü sürümünü çalıştıran bilgisayardan yapılan bağlantılara izin ver" 'i seç "uygula" "Tamam" de "Kullanıcı Seç" gözüne çarpacaktır ama onu yukarda zaten yaptık "Yönet" kısmından. bu şekilde internet ip'si ile Port'un yönlendirdiğin bilgisayar'a bağlantı yapabilirsin.

Ayrıca aranızda bi Hamachi ağı Kurup Aynı işlemleri gerçekleştirebilirsin, Teamviewer , Remote Administrator gibi yazılımlar ilede uzak masaüstüne erişebilirsin. Saygılarımla

(El emeği Göz nurudur alıntı değil )
    ya mesela elimde laptop war herhangi bi yerdeyim iş yerimdeki pc ye bağlanmak istiyorum detay please

Arslan_Azrail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yav iki bilgisayarı bağla modeme olsun iş 2 kişi aynı internetten

öyle degil işte ya uzak masaüstünü tıklıyıp yapıyorumda detaylı bişeyler gösterip aydınlatacak yok galiba resimli felan on numara olur bendiyelim memlekette sivasdayım istanbuldaki pc me bağlanacam uzakdan işte ayrıntılı bişelerle aydınlatacak yok bizi heralde

likable06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teamwiever diye bir program var programla çok kolay bir şekilde bağlanabiliyosun bilgisayara yalnız her iki bilgisayardada internet bağlantısı olmak zorunda.

mdkbet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

team viewer ile bağlanmak için bağlanacağın bilgisayarın başındada birisi olması gerekiyor
    teamviewer da ip girmiyorsun id ve şifre giriyorsun bunuda bağlanacağın bilgisayarın ekranındaki teamviewer penceresinden okuman lazım

hamachi yi dene
    işine fazlasıyla yarar
    kullanımı ve kurulumu için Hamachi TÜRK

bilgisayarıma gel sağ tuş tıkla yukarda uzak yazıyor ona tıkla kullanıcların uzaktan bağlanmasına izin vere tıkla sonra kendine şifreli bir oturum aç ardından çalıştıra gir cmd yaz ipconfig yaparak ip ni öğren o bilgisayarı açık bırak geç diğer bilgisayara
    başlat donatılar iletişimden uza masaüstüne tıkla ordan ip i yaz geln kısma şifreli oturumun kullanıcı adını ve şifresini yaz bu kadar

Alıntı mdkbet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    team viewer ile bağlanmak için bağlanacağın bilgisayarın başındada birisi olması gerekiyor
    teamviewer da ip girmiyorsun id ve şifre giriyorsun bunuda bağlanacağın bilgisayarın ekranındaki teamviewer penceresinden okuman lazım
    teamwiewer ı kurarken ayrı bir seçenek daha var kurulumda o seçeneği seçersen ıd ve password sabit kalıyor istediğin zaman girebiliyosun..

KintaRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.liderforum.com/logmein-re....html?p=106026

Bu anlatım işini fazlasıyla görür umarım.

Alıntı likable06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teamwiewer ı kurarken ayrı bir seçenek daha var kurulumda o seçeneği seçersen ıd ve password sabit kalıyor istediğin zaman girebiliyosun..
    bak buna hiç dikkat etmemiştim çok faydalı bir bilgiymiş saol

Alıntı mdkbet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak buna hiç dikkat etmemiştim çok faydalı bir bilgiymiş saol
    Dostum kusura bakm seni yanlış bilgilendirdim) O seçenek kurulumda değil kurduktan sonra options(seçenekler) kısmın galiba o mesajı yazarken kafam son derece güzeldi

seçeneklerde öyle bi bölüm göremedim ben tam olarak nerde söyleyebilir misin.

sağolun ayrıntıyı aldım

alperveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

logmein programı var bu programı bilgisayara kuruyosun kullanıcı adı ve parola belirliyosun daha sonra programın kurucu sitesine gidip vemiş olduğun kullanıcı ismi ve parola ile bilgisayarına amerikadan bile ulaşabiliyosun
    aklımda kalan bu yanlış hatırlamıyor isem

logmein e gir free olan hersey i dne 15 mılyon kullanıcısı vr bende 10 makıneye oturdugum yerden gırıp cıkıp download ı ko0ntrol edoım seed de işe yarıyor

SDN Okuru

aklınıza ............................ windomsw 7 başlat menüsüne uzak bağlantı yaz bebwek

fantasticb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Burak_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle degil işte ya uzak masaüstünü tıklıyıp yapıyorumda detaylı bişeyler gösterip aydınlatacak yok galiba resimli felan on numara olur bendiyelim memlekette sivasdayım istanbuldaki pc me bağlanacam uzakdan işte ayrıntılı bişelerle aydınlatacak yok bizi heralde
    smilelardan yazdığını okuyamadım

SDN Okuru

teamviever indir 2 bilgisayarada ama baglanacagın bilgisayarın acık olması lazım sonra kullanıcı koduyla sifreyi yaz baglanma yerine ve bilgisayarınla baska kodunu girdigin bilgisayar birlesiyo ve o bilgisayarı kontrol edip dosya alıp gönderebiliyosun

SDN Okuru

üyelik sistemi de var

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)