Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 19 ve 19

Yerel Disc D Yi Nasıl Geri Getirebilirim!!

Windows forumunda Yerel Disc D Yi Nasıl Geri Getirebilirim!! konusunu incelemektesiniz.

Pc uzerınde bır programla ugrasırken sistemimdeki (C ve D) butun kayıtlı olan programlarım,resımlerım,muzıklerım...vb. herseyım sılındı.D yi kurtarmanın bır yolu var mı?Sistem gerı getırmeyı denedım olmadı.Bunun bir programı vardır heralde.. ...

gece_mavisi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yerel Disc D Yi Nasıl Geri Getirebilirim!!

Pc uzerınde bır programla ugrasırken sistemimdeki (C ve D) butun kayıtlı olan programlarım,resımlerım,muzıklerım...vb. herseyım sılındı.D yi kurtarmanın bır yolu var mı?Sistem gerı getırmeyı denedım olmadı.Bunun bir programı vardır heralde..

Rceover my files isimli bir program var istersen dene site adresi http://www.recovermyfiles.com/

Alıntı strm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rceover my files isimli bir program var istersen dene site adresi http://www.recovermyfiles.com/
    bu programı denedım ancak key ıstıyor hala arıyorum ve bulamadım.nasıl bır keyse artık...

kortoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş bilgisayarıma sağ tıkla ordan yönete gir ordan disk yönetimine gel....Şimdi orda disklerin görünecektir...yerel disk d ye tıkla ve sürücü harfini değiştir gibi bi seçenek olması lazım ordan d yi işaretle ( olmazsa mutlak ihtimal dvd sürücüye d demiştir önce onun adını değiştirdikten sonra d yi seç) ve karşına yeni disk gelecek kabul et yerine gelir ....

Alıntı kortoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bilgisayarıma sağ tıkla ordan yönete gir ordan disk yönetimine gel....Şimdi orda disklerin görünecektir...yerel disk d ye tıkla ve sürücü harfini değiştir gibi bi seçenek olması lazım ordan d yi işaretle ( olmazsa mutlak ihtimal dvd sürücüye d demiştir önce onun adını değiştirdikten sonra d yi seç) ve karşına yeni disk gelecek kabul et yerine gelir ....
    degıstırdım S olarak gozukuyo bılgısayarımda dısc yonetımınde D olarak gozukuyor.geri gelmedi...

diske sağ tıkladığında neler görünüyor orada bi resim bırakırmısın ekran görüntüsü yada

kortoz un dediği gibi bilgisayarım >yönet>disk yöneticisi orda D yi sağ tıkla sürücü yolu ve harfi değiştir var orda bu klasöre bağla gibi bir seçenek var(tam hatırlamıyom)orda bilgisayardan bir boş klasör oluşturup onu göster sonra gösterdiğin klasörü aç. bilgilerinin içinde olması gerekir.

Alıntı mucahid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kortoz un dediği gibi bilgisayarım >yönet>disk yöneticisi orda D yi sağ tıkla sürücü yolu ve harfi değiştir var orda bu klasöre bağla gibi bir seçenek var(tam hatırlamıyom)orda bilgisayardan bir boş klasör oluşturup onu göster sonra gösterdiğin klasörü aç. bilgilerinin içinde olması gerekir.
    Bu klasore bagla gıbı bır secenek yok.

Sistemin ne bu arada xp mi yoksa win 7 mi...Zira böyle sorunlkar birtek win7 de görülüyorda..?

xp sp2

---------- saat 16:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:35 eklenmişti ----------

Sistemin ne bu arada xp mi yoksa win 7 mi...Zira böyle sorunlkar birtek win7 de görülüyorda..?
    xp sp2 li

Hmm sende dediğim gibi aynı sorun var sisteminde d diski değişim yaşamış....Yani başka bi sürücüyle ad değiştirmiş senin diskin bunu düzelttikten sonra gelmesi lazım.....Yok eğer gelmiyorsa orada diski gizle diye seneçekle disk gizlenmiş demektir...

SwateR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Recover gibi programları denesen bile hepsinin sağlam olarak geri gelmesi çok zor

Hmm sende dediğim gibi aynı sorun var sisteminde d diski değişim yaşamış....Yani başka bi sürücüyle ad değiştirmiş senin diskin bunu düzelttikten sonra gelmesi lazım.....Yok eğer gelmiyorsa orada diski gizle diye seneçekle disk gizlenmiş demektir...
    Eger dedıgın gıbı ıse yanı gerı gelebılecekse hakkında duacı olurum...

---------- saat 16:41 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:40 eklenmişti ----------

Alıntı SwateR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recover gibi programları denesen bile hepsinin sağlam olarak geri gelmesi çok zor
    katılıyorum bir kac yorum okudum tamamıyla kurtulmuyormus zaten...

SDN Okuru

Standart d getirmem lazımm

ya arkadaslar ben formatı attım atmadan once d sil c yide sil d önemliler var dı nasıl getırecem recovery geri donusumu mu getırıyo yok sa d yımı getırıyoo

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar ben formatı attım atmadan once d sil c yide sil d önemliler var dı nasıl getırecem recovery geri donusumu mu getırıyo yok sa d yımı getırıyoo
    d ye format mı attın ?

SDN Okuru

Question yardim

benimde casper bilgisayarım var yetgili servise yolladım d diskini silmişler resımlerım ve videolarım var dı onları nasıl geri getirebilirim bana yardimçi olun ide hdd disgini değiştirmişler şimdiden teşekkür ederim

SDN Okuru

ya ben format atarken yanlışlıkla yerel disk d yi sildim tamamen şimdi sadece c var disk olarak . yerek disk d yi tekrar nasıl kurabilirim bi yardım edermisiniz=(

SDN Okuru

arkadasın yaptıgı gibi dyi silip formatladım d ne bilgisayarımda nede yönetimde cıkıyo dvd ram görünüo üzerine tıkladımda deiştir dedimde harfi deiştiriyo ama kulanılamaz die yanında yazı cıkıyo pcmin piskolojisi bozuldu yardım :S

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)