Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 6 ve 6

System32 erişim izni ve seri no

Windows 8 forumunda System32 erişim izni ve seri no konusunu incelemektesiniz.

Merhaba arkadaşlar. yönetici olmama rağmen system32 ye erişim izni sağlayamıyorum izin bölümündeki tiklere bir şey yapamıyorum ve dosya atarken sürekli olarak yönetici izni istiyor çözümü nedir ? bilgisayarım mağazadaki son ...

Standart System32 erişim izni ve seri no

Merhaba arkadaşlar. yönetici olmama rağmen system32 ye erişim izni sağlayamıyorum izin bölümündeki tiklere bir şey yapamıyorum ve dosya atarken sürekli olarak yönetici izni istiyor çözümü nedir ?

bilgisayarım mağazadaki son üründü yani reyondaki gösterimde olan üründü. 3 gün önce aldım ve üzerinde w8 seri no gelmemiş bunu nasıl temin edebilirim ?
    Konu eSa tarafından (29-07-2013 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: Başlık büyük harf ile başlamalı. Lütfen forum kurallarımızı okuyunuz..

Alıntı kelshey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. yönetici olmama rağmen system32 ye erişim izni sağlayamıyorum izin bölümündeki tiklere bir şey yapamıyorum ve dosya atarken sürekli olarak yönetici izni istiyor çözümü nedir ?

bilgisayarım mağazadaki son üründü yani reyondaki gösterimde olan üründü. 3 gün önce aldım ve üzerinde w8 seri no gelmemiş bunu nasıl temin edebilirim ?
    http://answers.microsoft.com/tr-tr/w...e-e74865435076 Bu adresteki yönlendirmeleri denemeni öneririm.
    win8 single language sürümünde anahtar biosa gömülüdür ve anahtarı öğrenmenin sana hiçbir faydası olmaz.Çünkü bu anahtarı başka bir sistemde bilgisayar da kullanamazsın.Ama illa öğrenmek istiyorsan google da belarc diye programı arat sana anahtarı gösterecektir hiçbir faydası olmasada.

işletim sistemimi değiştirmeyi düşünüyorum şu an ok eksik.
    ileride tekrar dönebilirim onun için lazım kod

teşekkürler kardeşim inş olur

Anahtarın biosa gömülü olması demek kurulum anında anahtara gerek duymadan biostan direkt lisanslamasıdır.Tabii internete bağlı iken.

Nasıl yani ben bilgisayara tekrar yüklersem win8i otomatik olarak lisanslımı olacak ? orjinal cd olmasa bile

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O işlemi yapmaya çalıştım ama bende kullanıcılar ve gruplar diye bir yer yok orda tıkandım kaldım

Alıntı kelshey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani ben bilgisayara tekrar yüklersem win8i otomatik olarak lisanslımı olacak ? orjinal cd olmasa bile

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O işlemi yapmaya çalıştım ama bende kullanıcılar ve gruplar diye bir yer yok orda tıkandım kaldım
    Konuyu incele.
    http://forum.donanimhaber.com/m_71048899/tm.htm

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)