Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 17 ve 17
Like Tree7Beğeni
  • 4 Post By serkanbb06
  • 1 Post By bemylover
  • 1 Post By ahmeta
  • 1 Post By bLaCkSouL

Windows 8 Güvenli Mod'da Açmak Bilmeyenler İçin Çok Basit!

Windows 8 forumunda Windows 8 Güvenli Mod'da Açmak Bilmeyenler İçin Çok Basit! konusunu incelemektesiniz.

Diyelim ki bilgisayarınızı güvenli mod da başlatmak istiyorsunuz... Normal oturum açıkken fare yi ekranın sağ üst köşesine sürükleyin... sağ menü açılacak ayarlar ı tıklayın / güç ü bi defa tıklayıp ...

serkanbb06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Windows 8 Güvenli Mod'da Açmak Bilmeyenler İçin Çok Basit!

Diyelim ki bilgisayarınızı güvenli mod da başlatmak istiyorsunuz... Normal oturum açıkken fare yi ekranın sağ üst köşesine sürükleyin... sağ menü açılacak ayarlar ı tıklayın / güç ü bi defa tıklayıp shift e basılı iken yeniden başlat ı tıklayın... gelişmiş başlangıç menüsü gelecek / sorun gider /gelişmiş seçenekler/ başlangıç ayarları/ yeniden başlat bu yöntemle açılıştaki f8 menüsü karşınıza gelecek oradan güvenli mod veya ne lazımsa seçebilirsiniz...

http://answers.microsoft.com/tr-tr/w...a-7b377567c900
    bemylover, komoL, Mg. ve 1 diğerleri bunu beğendiler...

bemylover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürler...
    serkanbb06 bunu beğendi.

ahmeta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Faydalı bir bilgi teşekkürler
    serkanbb06 bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart tesekkurler

buı iyiydi arkadasim saolasin

SDN Okuru

Standart windows 8 güvenli mod

Peki bilgisayarı açamıyorsak nasıl yapabiliriz bu işlemi? windows 8 de bir hata oluştu yazısı geldi ve bilgisayar yeniden başladı siyah ekranda j yazıyor girişte sadece f2 ile bios ayarlarına girebiliyorum başka birşey yapamıyorum f8 vb tuşlar işlemiyor

MasterFather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynen ya.windows 8 hata oluştu güvenli modda nasıl acacam ben şimdi bilgisayarı.komedi ya.resmen çöplük bir işletim sistemi herşeyi sorun.

bLaCkSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı masterbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen ya.windows 8 hata oluştu güvenli modda nasıl acacam ben şimdi bilgisayarı.komedi ya.resmen çöplük bir işletim sistemi herşeyi sorun.
    Kendisi otomatik düzeltiyor. Daha önce yok sistem yükleme ekranına gel, yok sistem onarmaya gir uğraşırken bu sistem sorun olup sistem açılmadığında otomatik düzeltmeyi çalıştırıyor ve başarılı da. Kendi gözlerimle gördüm. Sorunu da güzelce çözdü.

Çöplük dediğiniz sistem şu an en gelişmiş Windows. Arayüzü sevmezsin anlarım da Windows XP/7 kullanıp buna çöp demek (özellikle de 7 kullanıp) hiç mantıklı değil.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bilgisayarı açamıyorsak nasıl yapabiliriz bu işlemi? windows 8 de bir hata oluştu yazısı geldi ve bilgisayar yeniden başladı siyah ekranda j yazıyor girişte sadece f2 ile bios ayarlarına girebiliyorum başka birşey yapamıyorum f8 vb tuşlar işlemiyor
    Açılışta shift'i basılı tutup f8'e o şekilde basacaksınız.
    muratflash bunu beğendi.

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben açılışta shift+f8 yaptım olmadı, shift+f12 yaptım olmadı. Ne yapcam anlamadım daha.
    Ama her zaman yanımda windows 8 usb olduğu için sorun yok. 3 tane usb den tekini windows'a ayırdım, sorun olursa hemen tamir, reset, refresh ve ya tam format atarım diye.

ardacumhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı re13el Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben açılışta shift+f8 yaptım olmadı, shift+f12 yaptım olmadı. Ne yapcam anlamadım daha.
    Ama her zaman yanımda windows 8 usb olduğu için sorun yok. 3 tane usb den tekini windows'a ayırdım, sorun olursa hemen tamir, reset, refresh ve ya tam format atarım diye.
    Bende Windows 8'e ek olarak ayrı bir flash bellekte ubuntu 10.10 kurulu

Format atmadan düzelmeyecek bir olay olduysa en azından dosyaları yedekleyebilmem için

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ardacumhur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Windows 8'e ek olarak ayrı bir flash bellekte ubuntu 10.10 kurulu

Format atmadan düzelmeyecek bir olay olduysa en azından dosyaları yedekleyebilmem için
    Ubuntu uzak dursun benden, bilgisayarımı format atılmayacak getiren linux idi.

Exclamation Acil YARDIM hiç biri işe yaramadı.

Merhaba;
    Acil olrak yrdımınızı istiyorum. WİN 8 de mavi açılış ekranında o yuvarlak noktaların döndüğü ekranda sistem takılıp kalıyor. shift F8, shift F12 yaptım hiç biri işe yaramadı. Yardım edermisiniz?

Görüntü atarmısın

sistem aılmıyor ki atayım ayrıca dediğim gibi aılma ekranında takılıyor daha ileri gitmiyor print scrin de yoamıyorum

ysf.taskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçen benim pc çöktü.f8 fln çalışmadı. shift+f8yaptım yine tınlamadı. windows 8 de açılışta shift +F8 fln çalışmıyor arkadaşım. boşa ümitlendirme insanları. size tavsiyem flash belleğinize sistem geri yükleme noktası oluşturun. 256mb bişey. sonra açılışta usb nizi okutup geri yükleme yapıp pc nizi rahatça açın. windows 8 gayet güzel ama bazı konularda biraz eksik gibi.

WhiteHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başlat çalıştır msconfig önyükleme güvenli önyükleme(tik at) uygula tamam yeniden başlat.Al sana güvenli kip.Normal çalıştırmak için güvenli ön yüklemedeki tiki kaldır uygula tamam yeniden başlat.Kolay gelsin.

Alıntı WhiteHawk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlat çalıştır msconfig önyükleme güvenli önyükleme(tik at) uygula tamam yeniden başlat.Al sana güvenli kip.Normal çalıştırmak için güvenli ön yüklemedeki tiki kaldır uygula tamam yeniden başlat.Kolay gelsin.
    İyide güzel abim. Hiç aılmıyor. Dolayısı ile başlat çalıştır vs. girmek mümkün değil zaten.

SDN Okuru

merhaba.
    windows 8 açıldıktan sonra şifreyi sormadan önce arayüzde bilgisayar kalıyor. normalde tıkladığımda şifre sorma ekranı açılması gerekirken kırmızı (tema rengi) ekran çıkıyor, bir süre sonra da arayüze geri dönüyor. kısacası masaüstüne ve şifre sorma ekranına ulaşamıyorum. ne yapabilirim? teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 konuk)