Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 16 ve 16
    SKYNET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Windows 7 klasörlerde kilit işareti

Windows 7 kurduktan sonra D sürücümdeki eski verilerimin klasörlerinde sol köşede kilit işareti var. Yeni oluşturulan klasörlerde olmuyor. Bununla ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar.

onursevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onlardan birini silmeye kalk ozaman sorduğun sorunun cevabını alıcaksın

Sistem dosyası olarak düşündün sanırım ama değiller.. D sürücümdeki arşivlenmiş veriler resimler müzikler.

mned - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kullanıcı hesap denetimi seviyesini(UAC) en alta getirirseniz kalkacaktır kilit işareti.

nikoteen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

paylasıma actıgım dosyalarda cıkıyor..
    ondan olabilir..

Kullanıcı hesabı denetiminden olacağını sanmıyorum sistem dosyası değilki d sürücüsündeymiş sistem c sürücüsünde yüklüyse olmaması lazım...

Denetim ayarı yüksek seviyede ise bir exe dosyası yüklediğinizde bu işaret çıkıyor.Ayrıca kilit işaretinin olduğu dosyaların özelliklerine girerek oradan güvenlik ayarı yapılırsa işaret yine kalkıyor ekli resimdeki engellemeyi kaldır menüsü varsa sorunun çözümü kolay

tolgasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sadece D sürücüsünde olması eski windows'unda denemek için bile olsa bir folder lock programı kullanman ile ilgili olabilir mi? Tam olarak olmasa bile benzer bir hata duymuştum.

Tabi ya güvenlik duvarı engellemesinin işareti bu...

ya arkadaşlar bu kilit simgesi neden çıkıyor ben hala bulamadım.lütfen neden oldugunu banaa açıklayabilirmisiniz...

Alıntı karahanliali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu kilit simgesi neden çıkıyor ben hala bulamadım.lütfen neden oldugunu banaa açıklayabilirmisiniz...
    Windowsun güvenlik önleminden dolayı çıkıyor kilit simgesi,yok etmek isterseniz kilit çıkan programa sağ tıklayın>özelliklere girin>engellemeyi kaldır yazan yerdeki tık'ı kaldırın tamam deyin çıkın ,kilit simgesi artık kaybolmuştur.Kolay gelsin.

TugiForum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çoğunlukta bu Paylaşımı Hiç kimseyle yapılmayan klasörler olarak geçiyor. . Kaybolması paylaşıma açıp kapayarak gidiyor. .
    Konu N3CAT1 tarafından (17-08-2011 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: kalın

Arkadaşın bahsettiği olay bu arkadaşlar.

Bende bi kaç gündür var. Her klasörde yok bazılarında. Alttaki caps'de göründüğü üzere. 6-7 aydır kullanıyorum win7. Daha yeni oldu. Ama sanırım hdd taşıma işlemi yaptım ondan sonra oldu. (tüm bilgilerimi yeni bir hdd ye aktardım)

Ayrıca sağ menüde bahsettiğiniz güvenlik olayı yok.
    Konu bestahmet tarafından (21-01-2010 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

freeinternet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

windows 7 kurdum.genellikle web tasarımı için kullanıyorum bilgisayarımı.Bazen katalog ,Afiş,insert de çalışmam gerekiyor ancak bilgisayarımı çok kasıyor.xp kullanırken bu kadar olmuyordu. acaba ram problemi mi çıkarıyor?

Konuyu uzun bir süre önce açmıştım , cevabını yazmadım. Kilit işareti '' Hiç kimse '' ile paylaşılmayan anlamında.
    Örnek olarak Kitaplıklar var Windows 7 de ki orada Belgeler klasörünü paylaşıyorsunuz ev grubu ile .
    Ama Belgeler klasörü içinde bir klasörü paylaşmak istemiyorsunuz,Sağ tıklayıp 'Bununla paylaş
    ' diyip oradan hiç kimse derseniz o klasör kimse ile paylaşılmıyor. Paylaşılan belgeler klasörüne girdiğinizde klasörü göremiyorsunuz. Kendi bilgisayarınızdada o klasörde kilit işareti oluyor.
    Tabi oradan aynı zamanda , yazma okuma, sadece okuma gibi paylaşım ayarlarıda basitçe yapılabiliyor.

---------- saat 12:31 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:26 eklenmişti ----------

Alıntı freeinternet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    windows 7 kurdum.genellikle web tasarımı için kullanıyorum bilgisayarımı.Bazen katalog ,Afiş,insert de çalışmam gerekiyor ancak bilgisayarımı çok kasıyor.xp kullanırken bu kadar olmuyordu. acaba ram problemi mi çıkarıyor?
    Ne alaka
    Konu SKYNET tarafından (21-01-2010 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.

Adımlar;
    1) C üzerinde sağ tıkla, Güvenlik -> Gelişmiş -> Users(Pc Adı\Kullanıcı Adı) seç -> İzinleri Değiştir -> Users(Pc Adı\Kullanıcı Adı) seç -> Düzenle -> Tam Denetim, ayarlar uygulandıktan sonra Sahip tabından TrustedInstalleri kendi kullanıcın ile değiştir.
    Konu REDFOKS tarafından (17-08-2011 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)