Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 19 ve 19
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By mekolac44

Konu: Windows 7 de sistem geri yükleme

lorboloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Windows 7 de sistem geri yükleme

Windows 7 de sistem geri yükleme yapacağım.Ama yerini bulamadım.Sölerseniz sevinirim .Bir de sistem geri ykleme de sildiğim bir dosya geri gelirmi? Şimdidien teşekkürler.

bilgisayar sağ tıkla özellikler daha sonra gelişmiş sistem ayarları en son olarak ta sistem koruması

yani bilgisayar sağ tıkla > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > sistem koruması

başlata sistem geri yükleme yaz çıkar ingilizceyse system restore yaz.

lorboloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sağolun arkadaşlar sorunumu hallettim.

SDN Okuru

arkadaşlar ben geri yüklemeye basıyorum yer yok diyo seçerken hata veriyo

SDN Okuru

Standart Sistem geri yüklenmiyor

ben sistem geri yüklemeyi açtım. Fakat ordaki ileri butonu aktif değil. Yani basılmıyo. Bir yardım ederseniz çok sevinirim

SDN Okuru

Standart sistem geri yukleme yardim

Arkadaslar bilgisayarimi amerikadan kuzenim getirmisti. ben turkce windows 7 yukleyip kullaniyordum iki yildir. arkadasim flashini takinca virus bulasti ve ben antivirus yukledim ardindan bulasmadan sileyim diye. biliyosunuz ki bazen antivirusler sistem dosyalarini virus olarak gorebiliyor. uyari verdiginde ben de sil butonuna bastim. dolayisiyla goctu laptopum
    sistem compaq sistem kurtarma ekrani geldi kurdum ve amerikadaki ayarlarina geri dondu ve tum arsivim gitti. simdi sistem geri yukleme yapicam ama en yakin uzak tarih son kurdugum tarih ve dolayisiyla ben 1 ay onceki ayarlarima donemiyorum. arsivim c: surucusundeydi. kurtarabilirmiyim bu konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirirse cok sevinirim

SDN Okuru

Standart teşekkür kardeş

teşekkürler iyiii işime yaradı

SDN Okuru

Standart windows 7 sistem geri yükleme

istediğimiz bir tarihe ger yükleme noktası oluşturamıyoruz..

SDN Okuru

Post Tarih

Ben istediğim tarihe gitmek istiyorum o nu nasıl hazırlayacağım ?

SDN Okuru

Standart windows 7 sistemgeri yükkleme

arkadaşlar zaten 1 yıl geri falan yaparsanız bilgisayar çöker

SDN Okuru

zaten cokktu cokecegi kadar pc istediğim tarihe geri yükleme bnde yapmak istiyorum. Madem bir yıl öncesine aldıkmı çöküyo cokcekse tam coksun........

SDN Okuru

Arkadaşlar sanırım win 7 de bu imkan sağlanmıyor yani önceleri xp ile takvim çıkıyordu ve bir yıl öncesine kadar gidebiliyorduk (Tabi öncesinde sistem geri yüklemeyi açmışsak).Ama win 7 de ben de bulamadım eğer bilen varsa hızlı bir şekilde paylaşırsa sevinirim. İstenilen bir tarihe bizim belirlediğimiz tarihe şimdiden teşekkürler

SDN Okuru

ya benim sorunda sistem geri yükleme kapalı diyo ve açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

SDN Okuru

su sekilde yaparsiniz bilgisayarinizi sadece dosyalari görüntülemek için programlar var biraz arastirirsaniz bulursunuz eger sistem arsivinize zarar verilmemisse alabilirsiniz ama bence bilgisayarciya götürün onlar halleder ....

SDN Okuru

kardeş sistemi geri yüklerken error verriyo ben ne ne yapabilirim formant mı lazım yoksa?

mekolac44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adam sorunu düzeltmiş 85k hit yemiş
    OnurFK bunu beğendi.

SDN Okuru

sistem geri yüklemek için güvenlik duvarını etkinleştirmeniz gerekmektedir :/

ByGoxu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bilgisayarimi amerikadan kuzenim getirmisti. ben turkce windows 7 yukleyip kullaniyordum iki yildir. arkadasim flashini takinca virus bulasti ve ben antivirus yukledim ardindan bulasmadan sileyim diye. biliyosunuz ki bazen antivirusler sistem dosyalarini virus olarak gorebiliyor. uyari verdiginde ben de sil butonuna bastim. dolayisiyla goctu laptopum
    sistem compaq sistem kurtarma ekrani geldi kurdum ve amerikadaki ayarlarina geri dondu ve tum arsivim gitti. simdi sistem geri yukleme yapicam ama en yakin uzak tarih son kurdugum tarih ve dolayisiyla ben 1 ay onceki ayarlarima donemiyorum. arsivim c: surucusundeydi. kurtarabilirmiyim bu konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirirse cok sevinirim
    Giden gitmiş, yapacak bir şey yok. Üstüne soğuk su iyi gider.

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)