Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 19 ve 19
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By mekolac44

Konu: Windows 7 de sistem geri yükleme

Doçent

Standart Windows 7 de sistem geri yükleme

Windows 7 de sistem geri yükleme yapacağım.Ama yerini bulamadım.Sölerseniz sevinirim .Bir de sistem geri ykleme de sildiğim bir dosya geri gelirmi? Şimdidien teşekkürler.
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine.

Yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?

Nazım Hikmet RAN.

Profesör
    bilgisayar sağ tıkla özellikler daha sonra gelişmiş sistem ayarları en son olarak ta sistem koruması

yani bilgisayar sağ tıkla > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > sistem koruması

Banned
    başlata sistem geri yükleme yaz çıkar ingilizceyse system restore yaz.

Doçent
    Sağolun arkadaşlar sorunumu hallettim.
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine.

Yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?

Nazım Hikmet RAN.

SDN Okuru
    Misafir
    arkadaşlar ben geri yüklemeye basıyorum yer yok diyo seçerken hata veriyo

SDN Okuru
    Misafir
    ben sistem geri yüklemeyi açtım. Fakat ordaki ileri butonu aktif değil. Yani basılmıyo. Bir yardım ederseniz çok sevinirim

SDN Okuru
    Misafir
    Arkadaslar bilgisayarimi amerikadan kuzenim getirmisti. ben turkce windows 7 yukleyip kullaniyordum iki yildir. arkadasim flashini takinca virus bulasti ve ben antivirus yukledim ardindan bulasmadan sileyim diye. biliyosunuz ki bazen antivirusler sistem dosyalarini virus olarak gorebiliyor. uyari verdiginde ben de sil butonuna bastim. dolayisiyla goctu laptopum
    sistem compaq sistem kurtarma ekrani geldi kurdum ve amerikadaki ayarlarina geri dondu ve tum arsivim gitti. simdi sistem geri yukleme yapicam ama en yakin uzak tarih son kurdugum tarih ve dolayisiyla ben 1 ay onceki ayarlarima donemiyorum. arsivim c: surucusundeydi. kurtarabilirmiyim bu konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirirse cok sevinirim

SDN Okuru
    Misafir
    teşekkürler iyiii işime yaradı

SDN Okuru
    Misafir
    istediğimiz bir tarihe ger yükleme noktası oluşturamıyoruz..

SDN Okuru
    Misafir
    Ben istediğim tarihe gitmek istiyorum o nu nasıl hazırlayacağım ?

SDN Okuru
    Misafir
    arkadaşlar zaten 1 yıl geri falan yaparsanız bilgisayar çöker

SDN Okuru
    Misafir
    zaten cokktu cokecegi kadar pc istediğim tarihe geri yükleme bnde yapmak istiyorum. Madem bir yıl öncesine aldıkmı çöküyo cokcekse tam coksun........

SDN Okuru
    Misafir
    Arkadaşlar sanırım win 7 de bu imkan sağlanmıyor yani önceleri xp ile takvim çıkıyordu ve bir yıl öncesine kadar gidebiliyorduk (Tabi öncesinde sistem geri yüklemeyi açmışsak).Ama win 7 de ben de bulamadım eğer bilen varsa hızlı bir şekilde paylaşırsa sevinirim. İstenilen bir tarihe bizim belirlediğimiz tarihe şimdiden teşekkürler

SDN Okuru
    Misafir
    ya benim sorunda sistem geri yükleme kapalı diyo ve açamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

SDN Okuru
    Misafir
    su sekilde yaparsiniz bilgisayarinizi sadece dosyalari görüntülemek için programlar var biraz arastirirsaniz bulursunuz eger sistem arsivinize zarar verilmemisse alabilirsiniz ama bence bilgisayarciya götürün onlar halleder ....

SDN Okuru
    Misafir
    kardeş sistemi geri yüklerken error verriyo ben ne ne yapabilirim formant mı lazım yoksa?

Doçent
    adam sorunu düzeltmiş 85k hit yemiş
    OnurFK bunu beğendi.
    SDN de imza açılsın

SDN Okuru
    Misafir
    sistem geri yüklemek için güvenlik duvarını etkinleştirmeniz gerekmektedir :/

Asistan
    Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bilgisayarimi amerikadan kuzenim getirmisti. ben turkce windows 7 yukleyip kullaniyordum iki yildir. arkadasim flashini takinca virus bulasti ve ben antivirus yukledim ardindan bulasmadan sileyim diye. biliyosunuz ki bazen antivirusler sistem dosyalarini virus olarak gorebiliyor. uyari verdiginde ben de sil butonuna bastim. dolayisiyla goctu laptopum
    sistem compaq sistem kurtarma ekrani geldi kurdum ve amerikadaki ayarlarina geri dondu ve tum arsivim gitti. simdi sistem geri yukleme yapicam ama en yakin uzak tarih son kurdugum tarih ve dolayisiyla ben 1 ay onceki ayarlarima donemiyorum. arsivim c: surucusundeydi. kurtarabilirmiyim bu konu hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirirse cok sevinirim
    Giden gitmiş, yapacak bir şey yok. Üstüne soğuk su iyi gider.