Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 49
Like Tree2Beğeni

Konu: Turkcell whatsapp vs vodafone whatsapp

Standart Turkcell whatsapp vs vodafone whatsapp

Benim bi arkadaşımda c6 vardı ve whatsapp ı kontörü yokken ve net pakedi yokken beleş kullanıyodu.Şu an androide geçti ve hala bedava kullanıyo.Ben vodafone um ve turkcell olan arkadaşlarım net pakedi olmadan kullanabiliyo bu nasıl oluyor çok merak ettim.Açıklarsanız sevinirim.

SDN Okuru

bilen biri yanıtlayabilrmi acaba ?

İnternetsiz olmaz o arkadaşın whatsapp kullanırken ekranın üst kısmında H yada E gibi bi harf var mı? Wireless den girmiş olabilir. Bir de Whatsapp da internet yokken yazarsın ama internete girince gider o mesaj. Ole bişi yapmıştır seni kandırmak için belki

Şu olabilir mi acaba diye sesli düşündüm. Turkcell kullandığım dönemlerde belli bir kb üzerine çıkmayınca (2 miydi 5 miydi emin değilim) kontör düşmüyordu. telefonumun saatini gprs ile otomatik güncelle yapıyodum bu sebeple. Whatsapp konusu böyle olabilir. Sonuçta alt ucu birkaç satır metin kaç kb tutar? byte ile ifade edilir anca. bu sebeple kontör düşmüyor olabilir.
    Yasin Muştu bunu beğendi.

hayır dediginiz gibi değil 3g yazıyo ykard

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hayır dediginiz gibi değil 3g yazıyo ykard

Naaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşın seni kandırmış.

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kablosuz kullanıyordur yoksa 1mb 10 lira para alıyor turkcell

paketsiz internette kutlandığın zaman

Alıntı icakir86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternetsiz olmaz o arkadaşın whatsapp kullanırken ekranın üst kısmında H yada E gibi bi harf var mı? Wireless den girmiş olabilir. Bir de Whatsapp da internet yokken yazarsın ama internete girince gider o mesaj. Ole bişi yapmıştır seni kandırmak için belki
    Yok abi öyle değil dışarıdayız ve veri bağlantısını açıp konuşabiliyo

hadi o kandırdı diyelim 2-3 kişi daha var ayrıca eminim kandırmadığına telefondan vb. şeylerden anlamaz o arkadaşım

Alıntı Mr.Elm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu olabilir mi acaba diye sesli düşündüm. Turkcell kullandığım dönemlerde belli bir kb üzerine çıkmayınca (2 miydi 5 miydi emin değilim) kontör düşmüyordu. telefonumun saatini gprs ile otomatik güncelle yapıyodum bu sebeple. Whatsapp konusu böyle olabilir. Sonuçta alt ucu birkaç satır metin kaç kb tutar? byte ile ifade edilir anca. bu sebeple kontör düşmüyor olabilir.
    Abi ben vodafone um benden neden düşüyo o zaman?Yoksa vodafoneda öyle bişey yokmu

O kadarını bilemicem

WhatsApp yazılımı internet ortamı üzerinden çıkış sağlayan bir chat arayüzüdür.Barındırdığı GPRS yapısı ile internet üzerinden iletişim sağlamaktadır.Bunu gerek kablosuz, direkt bağlantı ve paket veri tutarınızdan kullanabilirsiniz.Avea'da Turkcell'de Vodafone'da hepsi ne olursa olsun bu kaide geçerlidir.

SDN Okuru

Standart acasd

dewasad dogru sölüyo benimde bi kac arkaşım var internet paketi yok telefonda TL yok ama paket verimi ne ondan ücretsiz kullanıyo ve bana attıgı msjlarda whattsapdan geldi bende yapmaya calışıyorumda bulamadım daha

SDN Okuru

Question

Ben hep yapıyom turkcellım ınternet yok s3 um var 13 yaşındayım hep ınternetsız yada kablosuz olaraj atabılıyom

SDN Okuru

Turkcell'de Whatsapp'ı internet paketi olmadan kullanabiliyorsunuz bilip bilmeden kandırmış demeyin.
    sdelta bunu beğendi.

3xpired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öyle saçmalık mı olur ya. Uçarak mı gidiyor bu mesajlar?

OnLT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2-3 arkadaşım da aynı şeyi söylemişti. İnternet paketi bittiği halde whatsapp kullanabildiğini söyledi. Sonradan keserler faturasını dedim ama çatır çatır aylarca kullandı bi arkadaşım.

Bazı paketler internet paketi hediyeli örneğin 5000 sms paketi alan genç turkcell'iye 100mb internet geçen ay geliyordu. Ayrıca -8tl yeni sistemde 0tl baremine kadar internet kullanımı yapmaya müsade ediyor sistem daha sonra hattı kitliyor. Eğer sistemsel bir bug değilse kesinlikle ücrete tabi edilir. Ya da sosyal paketi var 20 mb internet hediyeli facebook ve twitter kullanmayıda sağlıyor 5 tl mi ne aylığı öyle bir aboneliğide olabilir. Turkcell'de öyle ücretsiz kullanım olayı yok.

SDN Okuru

ben turkcell de sordum gençturkcelliler için whatsapp ücretsiz dedi -8 tl var 3gs sahibiyim turkcellim bende girebiliyorum daha önce denememiştim ama giriyor gerçekten

SDN Okuru

Thumbs down

ben turkcellim ve hayla internet yiyor gencturkcelli degilm ama

SDN Okuru

TURKCELL o acıgı kapattı arkadaşlar

1Yıllık hediye veriyor whatapp turkcell abonelerine diğer yıllarda çok uygun fiyatlarda sohbet edip mesajlaşabiliyorsunuz. Whatapp harika sms devrinibiterecek gibi

aliatalay1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3000 Dk + 3000 Her yone sms + 15 tl ye 2 GB hiz dusumlu sinirsiz internet paketi. Avea ile hayat degisiyor ;)

bedava girmez hayatta

Naaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dewasad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bi arkadaşımda c6 vardı ve whatsapp ı kontörü yokken ve net pakedi yokken beleş kullanıyodu.Şu an androide geçti ve hala bedava kullanıyo.Ben vodafone um ve turkcell olan arkadaşlarım net pakedi olmadan kullanabiliyo bu nasıl oluyor çok merak ettim.Açıklarsanız sevinirim.
    açıklıyorum : arkadaşın seni kekliyor , internet paketi var .

aliatalay1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardes ne ictiysen banada soyle adini

SDN Okuru

Standart aynı sorun bendede var

Arkadaslar bende 2-3 gündür o şekilde kullanıyorum hattım vodafone ne net paketim var ne kontörüm evde wi-fi var ama dısarı cıktıgımdada çok rahat konusabiliyorum yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum whatsapp'ı hıc boyle olmamıstı bu telefonuma ındırırkende ılk 1 yıl ucretsiz sonra sadece1,99 kuruş demişti bende endişeliyim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)