Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 52

Whatsapp hakkında yardım

WhatsApp forumunda Whatsapp hakkında yardım konusunu incelemektesiniz.

bende galaxy ace var 3g kapalı wifiden giriyorum wifi kapalıyken para gidermı ...

SDN Okuru

bende galaxy ace var 3g kapalı wifiden giriyorum wifi kapalıyken para gidermı

magicxxL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar whatsapp ı n95 te kullandım kill me programı ile sonlandırabiliyorum. Ancak son whatsapp güncellemesinden sonra kill me ile sonlandırdığım whatsapp tekrar kendiliğinden açılıyor. Bu sorunla ilgili ne yapabilirim?

SDN Okuru

ya ben önceden aynı telefonda whatsapp kullanıyordum tamire gönderdim bi sebepten format atmışlar ve yeniden yükleyemiyorum wi-fi ile bağlanıyorum ama 1 liram falan var acaba yüklenşirken ücret alıyormuydu yoksa başka bi sorunmu var

SDN Okuru

Unhappy

ya arkadaşlaaar benim nokıa e66 var whatsapp yükledim ama saati kontrol et diyo ediyorum tekrar öyle gösteriyor ne yapmam lazım aciill cevap birde hatsız diyor sım kartım takılı amaa arkadaşlarr bir yardım

SDN Okuru

Question

arkadaşlar ben turkcell maxi plus 5 kullanıyorum. Whatsapp programını indirdiğimden beri internetsiz kullanıyorum. evde wifi açtığım zaman medya alışverişi yapabiliyorum sadece o kadar sokakta okulda her yerde msj atabiliyorum kontur falan da harcamıyor. Zaten -8 liram var ne internet paketim ne sms im hiçbişey yok yalnızca 4 liralık facebook paketim var onun da olmadığı zamanlar kullanabiliyorum whatsappı. Bi arkadaşım da aynı benim gibi kullanabiliyor ama bir başka arkadaşım önceden benim gibi kullanabildiği halde birkaç aydır internetsiz kullanamıyor aynı anda yükledik ve telefonlarımız da aynı. onda olmuyor da bende nasıl oluyor kaç zamandır arıyorum bi cevap bulamadım. İnternet paketim falan yok sadece face paketim var eminim hiçbi sorun da olmadan msj atabiliyorum. Eğer bunu farketmeden bi ayar ile yaptımsa ve varsa böyle bişey öğrenmek istiyorum teşekkürler.

SDN Okuru

arkadaşım bende aynı şekile hem t10 da facebokk paketiyle kullanıyodum hemde yeni aldığım maxi plus 5 te aynı şekilde face paketiyle kullanıyorum..herhangi bir ücret yansımıyo..arkadaşında face paketi alsın ve veri bağlantısını açık tutsun..sorunsuz bir şekilde girecektir..ben şuan viber vb programları araştırıyorum..whatsapp ayda 10kb kadar düşük bi kotayla çalışıyomuş belki bu yüzden hatta bişey yansımıyo..diğerlerinden de inşallah paket olmadan kullanabileceğimiz prog vardır..

SDN Okuru

internet paketim var ama whatsapptan ne mesaj geliyor ne mesaj atabiliyorum neden acaba bilen varmı ?

SDN Okuru

ben iphone kullanıyorum, normalde wifi'ye bağlanmadan whatsapp'a girebiliyordum, son 3 gündür giremiyorum, ne yapabilirim??

SDN Okuru

Standart yardiiim

arkadaslar benım telefon c3 ben whatsapp programı ındırdım ınternet kapetı olmadıgı zaman paramdan yiyor. ben sadece wifiden kullanmak ıstıyorum nasıl yapabılırım ?

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    250 mb ınternet paketım var yetermıkı acaba cok ınternet yıyormu?
    normal mesajlasma yaparsan 5mb bile gecmez, resim video müzik isine girersen yetmez.

SDN Okuru

Standart ff

benım hat faturalı wifi den giriyorum faturaya yansır mı

SDN Okuru

benım hatım faturalı wifiden gırıyorum wifiyı kapatınca hattımdan otomotaık ınternete baglanıp gerı acılırmı whatsap samsung s3 kullanıyorum bana cvp atarmısınız

Açılmaz diye biliyorum dostum.

SDN Okuru

bende aynı sorunu yaşıyorum sen çözüm bulduysan yardımcı olurmusun lüütfen

SDN Okuru

galaxy note2 kullanıyorum. wifi varken rahatça kullanabiliyorum fakat mobil veri kullanırken mesaj gönderip alamıyorum. neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim

Buğra Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

galaxy note2 kullanıyorum. wifi varken rahatça kullanabiliyorum fakat mobil veri kullanırken mesaj gönderip alamıyorum. neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim

Hangi operatorü kullanılıyorsunuz?

Turkcell ise şunları yapın => Ayarlar-Kablosuz ve Ağ ayarları gibisinden bir yer olması lazım(samsungda nerde olduğunu bilmiyorum)-Mobil Ağlar-Erişim Noktası Adları => Turkcell wap işaretliyse Turkcell internet seçin

Vodafone ise aynı girdiğiniz yerden bu kez Vodafone Live seçili ise Vodafone internet'i seçin.

SDN Okuru

ıyı aksamlar benım whatsapım wıfıden baglanıyor guzel mesajlasıyorum fakat dısarı cıktıgımda net paketım varken whatsaptan mesaj alıp gonderemıyorum nasıl duzeltebılırım bnuu

batuezgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ıyı aksamlar benım whatsapım wıfıden baglanıyor guzel mesajlasıyorum fakat dısarı cıktıgımda net paketım varken whatsaptan mesaj alıp gonderemıyorum nasıl duzeltebılırım bnuu
    ayarlar>kablosuz ve ağlar>mobil şebekeler>erişim noktası adları ordan interneti seçin

SDN Okuru

Question Acil yardiiiiiim lütfeen

Merhaba, çok önemli bir konuda bilginiz var mı diye soracaktım lütfen yardım edin. Okulda olan bir olay üzerine için kişiyle whatsapp'tan konuşmuştum ve whatsapp konuşmalarım telefon elimdeyken aniden bir şey doldu ve silindi. Eğer konuşmaları bulamazsam iftira üzerine okuldan atılacağım. Bu yüzden eski silinen mesajları geri getirmem gerekiyor bunun için whatsapp'ı silip yeniden yükledim fakat üzerinden 3 hafta geçtiği için olmadı, olay da yeni ortaya çıkınca çaresiz kaldım lütfen yardııııııı

SDN Okuru

Standart acill

wifi açık ama whatsappa giremiyorum sizinde öylemi

SDN Okuru

Standart Acill

vhatsapptan çekilen fotoğraflar karşı tarafa göndermesekte telefonun hafızasına kayıt olurmu ?? Acill

arekamint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vhatsapptan çekilen fotoğraflar karşı tarafa göndermesekte telefonun hafızasına kayıt olurmu ?? Acill
    Kayıt oluyor hocam

SDN Okuru

whatsapp indirmek ne kadar sürüyo ben inddiremedim

SDN Okuru

ben telefonuma yükledim internet paketim yokk wifiden konusuyom paranm gidermi

SDN Okuru

Red face Kinger

ne kadar kadar gidiyor????? çünkü benim de wf yok

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)