Yeni profil mesajları

Telefonuma (e700f) custom rom yükledim.
Romdan sonra telefonun sesi gitti.
Hoparlörlerde sorun olmamasına rağmen hiç ses gelmiyor. Sıkıntı Romda biliyorum ama rom da ses hariç hersey çalışıyor o yüzden romu düzeltip kullanmak istiyorum.
Bu ses sorununu nasıl duzeltebilirim ?
merak etmiyenler okumasın XD resmin ne olduğunu merak edenler için call of duyt united offensive novilla mapinin 14 üncü save si <3<3<3 sizde ne takıntılımışsınız arkadaş
HP COMPAQ CQ61-330ET im var autocad 2014 kaldırırmı windows 7 bu arada ayrıca ekran kartinı yükseltebilirmiyim
Özgür çapkan
Özgür çapkan
Programı kaldırır mı bilemem ama ekran kartını değiştiremessiniz çıkma gibi bir özelliği olucağı sanmıyorum olsa bile çıkma temiz bir şey bulunmaz bulundu diyelim %5 bir artış olur ne fark eder dersen hiç bir şey.
Baya bı önce izlemistim televizyon da ve filimde domuzdan profesör vardı bi evi koruyordu insanların göremediği yaratıklar vardı ve bu domuz çocuğa bi gözlük vermişti o şekilde çocukta o yaratıkları görebiliyordum daha sonra annesi veya babasina vermişti tek gözüne taktiği gözlügu ve bu profesör dedikleri domuz çocuğun yüzüne tukurukce çocuk da gozlukduz gorebiliyordu ve evin etrafını taşlarla falan cevirmislerdi bu
Geçinmek için ne yaptığın beni ilgilendirmiyor. Özlediğin, arzuladığın şeylerin hayalini kurmaya cesaret edip edemediğini, bilmek istiyorum. Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Aşk için, hayallerin için, yaşıyor olma serüveni için, aptal gibi görünme riskini göze alıp alamayacağını bilmek istiyorum. Saklamaya, azaltmaya ya da düzeltmeye çalışmadan kederlerimizle yüzleşip yüzleşemeyeceğini bilmek istiyorum.
stat counter