Yeni profil mesajları

Ezin abi demokrasiyi ezin hukuku ama inşallah bir gün ihtiyaç duyarda bulamazsınız.
lgsever
lgsever
Bende onu diyorum çırpınacaklar acınacak hale gelecekler ama bu seferde biz yanlarında olacağız sıkıntı kurtarabilen kurtarsın kendini son şanslarını[email protected] @F1kan abilerim kendinize iyi bakın.
Pişmanım yazdığım mesajlarıma;

Tamam itiraf ediyorum. Her gün o Windows bölümündeki yaptığım mesajlar ve konular sadece Mod adayı olmak içindi. Her gün sıkılıyorum kendim bir Forumda moderatör olmak için bir yer buluyordum. Fakat Mod olmak çok zor bir iş.
SomeGuy
SomeGuy
Death Mark ve diğerleri Mod olurken kıskandım. Yeni bir Forum bulmaya başlıyorum.
Gitmeden yazayım.Bazı sığırlara bilmeden telefon tavsiyesi verme ihtimali bile beni sinirden titretmeye yetiyor.Üstelik ben kimim ki burda o kadar bilgili insan varken öneri yazayım.Aklıma geldi yazayım. Ne diyordu seksenlerde 46'lık gün gelecek.... Gün gelecek anlayacaklar.
PP gitmiş. :D Where is the Life's Good?
Allah şu ülkeyi vatandaşı içki içenle namaz kılan diye ayrıştıran zihniyetten, her namaz kılanı peygamber sanan çomarlık ve rakı içmeyi çağdaşlık sanan embesillik arasındaki sıkışmışlıktan kurtarsın.
selam verelim dedik hiç görüşemiyoruz Bülent kardeşim,bak olmuyor böyle istanbul'a da beklerim fatih ok :)))
Sürü gibi illet
Edecekler eziyet
Çalışsalar bari
İnsanlığa hizmet
Mantıklı konuş mantığınla hükmet
lgsever
lgsever
Herkese tek tek anlatılmaz illa karmaşa istiyorsanız sözlerimin karmaşasından çekip alın cımbızla doğruları
Bir şeyi kolayca başaramazsın. Fakat ona daha ciddi ve daha istemli olursan başarabilme ihtimalin olur.
Kendimi bir süreliğine inanılmaz Apple fanı ilan ediyorum. Android ve Windows çöptür :D
Powerbanklarınızın, laptoplarınızın ve telefonlarınızın şarjını doldurun. Elektrik kesintisi yaşanabilir.
lgsever
lgsever
Kedilerinize sahip çıkın hayvan gibi şeyapıyolar :)
PP güzelmiş ))
Halktan Biri
Halktan Biri
@lgsever Bence eski haline geri dönmemesi daha iyi. Çünkü kronik sorunlardan birçok kişi muzdarip olmuş. Ama LG G7 ThinQ güzel olmuş. Umarım kronik bir sorunu yoktur. :)
lgsever
lgsever
Bence eski haline gelip türkiyedeki telefon tek adam rejimine son vermeli bugün samsung un insanları her ne kadar telefonları güzel olsada alt modellerde kandırdığını biliyoruz biraz rekabet olsun ki insanlar fiyatların düşebileceğini görsün bilmem hatırlar mısın g2 g3 çıktığında samsung köpürüyordu s2 s3 e karşı g2 nin sözü edilemez üstünlüğü s4 s5 in kamerasına karşı g3 ün ekran ve kamera deneyimi falan zaten sony
lgsever
lgsever
Su geçirmezlik ve kamera anlamında başka yerden vuruyor falan ama şimdi ikiside çok satılmıyor onun için benim istediğim bütün firmaların eşit rekabet ortamı
stat counter