Yeni profil mesajları

Ben lg g2 den beridir lg kullanırım düzenli olarak g2 g3 g4 g5 g6 q6 k500 v10 v20 kullanmış biriyim g7 kullanamadım. Acaba iphone mi almalıyım yoksa g8 thinq mi gelsin onu mu alayım. İlk durumum
Sarılmak çok başka güzellikte bir şey çünkü kalbinin o kadar yakınına gelmesine izin verdiğin birinden kötülük bekleyemezsin.
Işıklı mışıklı moruq yeni avatarınız hayırlı uğurlu olsun.
Arka cebin ne işe yaradığını buldum!
Naneli sakızı dolduruyorsun. Lazım olduğunda atıp çiğniyorsun. ;)
Meclis'te gizli yapılan olağanüstü toplantıda, hükümete gerektiğinde Kıbrıs'a müdahale yetkisi verildi. (1964)
Cumhuriyet Senatosu; Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan hakkındaki idam kararını onayladı. (1972)
Hayat nasıl gidiyor sn.üyeler
İçi kremalı bisküvi
İçi kremalı bisküvi
Booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooşşş
MMTKR
MMTKR
çok saçma sayın üye sınav yaklaşıyor ama bende bittim usandım oyun oynamak istiyorum
<<Dkn nyz>>
<<Dkn nyz>>
Sınavlarda biter bende okumak isterdim şimdi sınav vb
Alman filozof ve ekonomist Karl Marx yaşamını yitirdi. (1919)
--- Dünya Pi Günü, matematik sabiti pi sayısı anısına kabul edilmiş ve her yıl 14 Mart'ta kutlanmaktadır. Nedeni ise Amerikan tarih formatında bu günün 3/14 olarak geçmesi ve bunun pi sayısının anımsatmasıdır.
Reactions: Usain
GatsuX
GatsuX
1919 Karl Max ölüm tarihimi yazdın yoksa aldığınız bir makalenin yazılış tarihi mi
stat counter