Yeni profil mesajları

abla benim bir tane samsung galaxy core 2 smg355hq telefonum var ona root atmak istiyorum ama bir türlü doğru rootu bulamıyorum ne yapmam gerekiyor telefondan root programlarına pek fazla güvenmiyorum ama oluyorsa onuda yaparım abla acil root atmam lazım TELEFONUN MODELİ: sm-g355hq samsung galaxy core 2 (hiç root atmadım)(bu telefona) eğer olmazsa telefoncuya root attırcam
abi benim bir tane samsung galaxy core 2 smg355hq telefonum var ona root atmak istiyorum ama bir türlü doğru rootu bulamıyorum ne yapmam gerekiyor telefondan root programlarına pek fazla güvenmiyorum ama oluyorsa onuda yaparım abi acil root atmam lazım TELEFONUN MODELİ: sm-g355hq samsung galaxy core 2 (hiç root atmadım)(bu telefona) eğer olmazsa telefoncuya root attırcam
Emre Budak
Emre Budak
Merhaba dostum. Benimde ara sıra Rootlar ile ilgili sorunum oluyor. Eğer doğru rootu bulamazsam KingRoot diye bir program var gayet işlevsel benim yardımıma koşuyor. Bir denemeni tavsiye ederim. Eğer olursa burada olumlu Feedback yaparsan memnun olurum.
abi benim bir tane samsung galaxy core 2 smg355hq telefonum var ona root atmak istiyorum ama bir türlü doğru rootu bulamıyorum ne yapmam gerekiyor telefondan root programlarına pek fazla güvenmiyorum ama oluyorsa onuda yaparım lütfen yardım et abi acil root atmam lazım TELEFONUN MODELİ: sm-g355hq samsung galaxy core 2 (hiç root atmadım)(bu telefona) eğer olmazsa telefoncuya root attırcam
Halktan Biri
Halktan Biri
Konu açmanızı söyleyecektim. Baktım ki konu açmışsınız. Açtığınız konuya bakıyorum.
Hocam selam. Biliyorsunuzdur ben S7 Edge kullanıyorum. Siz S7'den OP5T'ye geçtiniz ya hocam merak ettiğim bir kaç soru var. Günlük hayatınızda size bir + sı oldu mu ? Yani kamera ve video daha mı iyi ? Ve performans olarak ne kadar iyi S7'ye göre ?
Birkan Öztürk
Birkan Öztürk
Bir de sence Note 8 alınır mı ithalatçı garantili hepsiburada'dan (Satıcısı da hepsiburada olacak ) çünkü bu imei falan sıkıntı yaratır mı hiç almadım da aileden kimse de almadı hiç bir şey bilmiyorum o yüzden.
Murat Burç
Murat Burç
Bekle. Mi7,OnePlus 6 gozuksun bakalım
Birkan Öztürk
Birkan Öztürk
Aynen hocam o etmenler de var da işte Note serisinin S-Pen'ini çok kullanmak istiyorum ondan dolayı Note 8'i almayı çok düşünüyorum şimdi Note 9 çıkacak 10 ay sonra fiyatı olacak 6k vs. bu gidişle o yüzden sıkıntı ama OP6 Mi7 kamera da performansta tokatlarsa Note 8'i ( ki bence zor ) onlardan birini alırım gibi daha 1.5 ay falan var zaten.
"Sizden birisi kendisi için istedeğini (Müslüman) kardeşi için de istemedikçe (gerçek anlamda) iman etmiş olamaz." (Buhârî, İman, 7)
merhaba arkadaşlar e-ticaret sitesi üzerinden iş yapmaya başlayacağım kendime ciddi ortak arkadaş arıyorum . detaylar için özelden yazabilirsiniz. teşekkürler.
stat counter