Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Kapatılan Twitter hesabını tekrar açmak

Üyecik

Standart Kapatılan Twitter hesabını tekrar açmak

Merhaba Arkadaşlar,

daha önce bir twitter hesabım vardı.Daha sonra onu deactive ettim.Şimdi tekrar aynı e-mail ile kullanıcı açamıyorum veya o kapatılan hesabımı active edemiyorum.

Aynı e-mail adresini kullanarak,yeni bir hesap açmak veya eski kapattığım hesabı tekrar aktif etmenin bir yolu varmıdır ?

Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Banned
    Aynı problem bende de var. Ben de yeniden aktif etmek istiyorum ama bir türlü başaramadım. Lütfen yardımcı olun.

SDN Okuru
    Guest
    twitter hesabımı 3 gün önce dondurdum ama tekrar açmak istedim dünden beri giriş yapıyorum devre dışı bırakıldı diyor nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun

Üyecik
    Alıntı weban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

daha önce bir twitter hesabım vardı.Daha sonra onu deactive ettim.Şimdi tekrar aynı e-mail ile kullanıcı açamıyorum veya o kapatılan hesabımı active edemiyorum.

Aynı e-mail adresini kullanarak,yeni bir hesap açmak veya eski kapattığım hesabı tekrar aktif etmenin bir yolu varmıdır ?

Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitter hesabımı 3 gün önce dondurdum ama tekrar açmak istedim dünden beri giriş yapıyorum devre dışı bırakıldı diyor nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun

kapatırsan tekrar açamıyorsun diye biliyorum