Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 57
Like Tree8Beğeni

500 Dk + 1 GB İnternet 30 TL (gnçtrkcll)

Turkcell Kampanya ve Tarifeleri forumunda 500 Dk + 1 GB İnternet 30 TL (gnçtrkcll) konusunu incelemektesiniz.

gnctrkcll de 19tl ye 1gb (sınırsız) yapıp +5 tlye 100dk almak daha mantıklı bence ...

gnctrkcll de 19tl ye 1gb (sınırsız) yapıp +5 tlye 100dk almak daha mantıklı bence

SDN Okuru

Alıntı pumperking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum söylesene vodafone mevcut abonelere ne veriyor?
    Vodafone'dan bu yüzden kaçıyor eski aboneler.

dostum hat kampanyalari oluyor herhangibir operatörün 5 tl 10tl o zaman alicaksin 2 3 tane hat taammi hangisinde diğer operatörden gelene daha uygun tarfi varsa ona geçirceksin bakicaksin keyfine şahsen ben öyle yapiyorum normal numaramdan baska 2 hattim var hangi operatör uygunsa o numarayi tasiyorum ama 1 yildir falan ayni tarifeyi kullaniyorum çünkü çok iyi
    yedek hat almanizi tavsiye ederim

semih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çöp
    dakikalar internetler smsler bitince iyi çekip çekmemesi pek işe aramıyor

Turkcell kalitedir.

Avea ve Vodafone büyük şehirlerin hepsinde çekiyor ancak çukur kısımlarda Turkcell kadar iyi çekim gücü veremiyorlar hal böyle olunca Turkcell'de verdiği hizmetin karşılığını istiyor.

minstally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi reklam olmasın ama avea -> 5000sms her yöne,2gb internet ve 500 dk heryöne 30 tl veriyor... AVEA çekmiyor demeyin allahın sivasında ulaş ilçesinde hacımirza köyünde bile çektiği için çekiyor hat ^^

Sadece o fiyata o paket saçma peeh

Dea
    Dea isimli üye şu an offline konumdadır
    Dea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlar Anlamıyorlar Gençler Sınırsız İnternet Lazım 1gb Veriyon Bari Sınırsız Yap 1 gb Sonra Hızı Düşsün Ama Gönül Rahatlığı İle Girsin İnternete
    G0LGE bunu beğendi.

İşte benim de anlatmak istediğim buydu

PanxeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yıllarca turkcell kullanmış biri olarak diyebilirimki turkcell kazıktır kalite felan hikaye onlar zenginseniz iş değişir tabi.

avea lı değilsen

28 TL

avealı isen 30 tl
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesa...AvealilaraOzel

Hangi Paket? Süper Üçlü Paket
    Ne Alırım? Her yöne 500 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
    Ne Öderim? 28 TL
    Nasıl Alırım? SUPER3LU yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Alıntı El Padrino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vodafone her yöne 500 dk+1000 sms+1GB internet 19 lira
    aynen öyle bendede o paket var

Çözer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tüm operatörler mevcut faturalı hatlara telefon kampanyasında yardımcı olur, yeniler içinde tarife kampanyasında, bu numara taşıma döngüsü için sektörün getirdiği bi durumdur.
    Turkcell abone sayısını 36 milyona çıkarmıştır, baya müşteri toplar diyen arkadaşlara duyurulur.
    Özellikle internet kullanımında diğer operatörlerin Turkcell kadar hızlı olmadığını herkes biliyor zaten.
    Kampanya gayet güzel ve uygun, özellikle internet kullanıcıları için doğru operatör Turkcell dir. Kapmanyanın tek eksiği 1 gb ın limitinde durmaması oda olsa tam olurmuş.

SDN Okuru

Avea ya daha yeni geçtim woops tayım 23 liraya 500dkka 5000sms ve 2gb internet ve çekim kaliteside çok kötü değil geçin derim WOOPS WOOPS WOOPSSS

Vito Scaletta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sınırsız olmaması kötü, SMS'de yok, PTTCell sanırım daha iyi bir tercih. Faturalı 14 TL; kendi arasında 3500 DK, Heryöne 250 DK, 250 SMS, 250 MB AKK sonra 128 KBps sınırsız internet. Avea altyapılı olduğu için geçmeye korkuyorum ama bu pakettede gözüm var biraz, 500 DK sonuçta. Aylık kullandığım internet ise ortalama 550-700 MB arası. Kullanan var mı?

Avea altyapısı olan bir şey kullanılmaz.

Vito Scaletta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı G0LGE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avea altyapısı olan bir şey kullanılmaz.
    Peki sebebi nedir?

Alıntı Vito Scaletta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sebebi nedir?
    Çekim konusunda büyük sıkıntı yaşatır. Interneti yavaştır. Turkcelle bir mail at çok kısa sürede cevap verirler. Aveaya atarsan mail zaten cevap vermezler ya da günlerce sürer. Müşteri hizmetleri desen 2 çaldırıp üstüne kapatırlar. Sen ararsın 10 dk müzik dinletirler yine cevap vermezler. Turkcell 36milyon üyeye anında hizmet ve kalite verebilirken. Avea 14 milyon kullanıcısıyla başa çıkamaz.

Çözer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 500 Dk + 1 GB İnternet 30 TL (gnçtrkcll)

Turkcell hizmet konusunda telekomünikasyon sektöründe gerçekten zirvede. Avea ve Vodafone müşteri hizmetleri maalesef umursamaz durumdalar.
    G0LGE bunu beğendi.

HYuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

en güzeli avea ( 500 dk, 5000 sms, 1 gb = 19 TL)... bu turkcellin 25 yaş altı takıntısı nedir anlamadım operator için ne farkeder ki..

etendu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 operatörü kullanan birisi olarak kesinlikle Vodafone'u öneriyorum.

Yıllardır Avea kullandım 25 Liraya(Faturalı) 2 Bin Her Yöne Sms, 2 GB Sınırsız Internet (2'den sonra hızı düşüyor), 500 Dk Her Yöne. Böyle berbat, iğrenç çekim kalitesi(kalite bile denmez) görmedim. Sevgilimle az kavga etmedim bu yüzden.

Turkcelle geçtim 50 Liraya(Faturalı) 1000 Heryöne Sms, 1GB Internet, 500 Dk Her Yöne (250 DK'da olabilir emin olamadım tam). Kaliteli mi kaliteli. İnterneti de kesinlikle en hızlı operatör. Ama çok pahalı be. Hele kota aşımında 80 liraları, 100 liraları kitleyince bana bundan da vazgeçtim.

Vodafone'a geçtim en sonunda. 25 Liraya(Faturasız FreeZone) 1 GB Sınırsız Internet, 500 Dk Heryöne, 2000 Sms Her Yöne. Bazen Turkcell bile çekmez Vodafone çeker ciddiyim. FreeZone kampanyaları da gerçekten çok güzel. Arada bir konuşmanızda garip garip sesler girip kapanabilir ama son zamanlarda çok çok çok çok az oluyor bu altyapılarını iyileştirdiler. Internet olarak Turkcell kadar hızlı değil ama idare eder güzel. Ben geçtikten sonra benimle birlikte 5 arkadaşımı falan da geçirdim bi de annemi. Herkes çok memnun En kötü yanı Vodafone'da çalışan elemanlar çok bilgisiz, genelde hiçbir şeyi halledemeyip sizi uğraştırıyorlar.

Aretios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

avea 500 dkher yone 5000 sms 2 gb ınternet 23 kaat

neskalii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı pumperking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum söylesene vodafone mevcut abonelere ne veriyor?
    vodafone'dan bu yüzden kaçıyor eski aboneler.
    yaklaşık 2007 den bu yana vodafondayım kaçmayı düşünenlerdenim hiçbi artısı yok bana...

pumperking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı neskalii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 2007 den bu yana vodafondayım kaçmayı düşünenlerdenim hiçbi artısı yok bana...
    ben kaçtım walla.2006 dan beri müşterisiyim.30 lira yüklüyorum gıdım gıdım dakika mesaj internet alabiliyordum.Turkcell'e geçtim.msj çok da önemli değil 5 lira daha fazla ödüyorum.kalitenin keyfini sürüyorum.her yerde 3g çekiyor bulunduğum şehirde.3g'si de vodafone 3g gibi değil.çok daha hızlı.dakikam bitecek mi derdim de yok.kullanabileceğimden fazla dakikam var.sms işi biraz sıkıntı ama 2 hafta geçti 10 sms kullandım 90 tane daha var

tavsiyem adam gibi paketi bize sunana kadar kaçın.geri dönerim diye düşünüyordum fakat çok memnunum turkcell kalitesinden
    neskalii bunu beğendi.

arkdaşlar hepiniz turkcell in fiyatının pahalı olduğunu söylemişsiniz fiyat olarak bakarsak gerçekten dediğiniz gibi ama bilinmeyen birşey var fiyatları Turkcell kendisi belirlemiyor. BTK ve Rekabet piyasası kurulu belirliyor ondan dolayı diğer operatorlerin piyasadan pay alabilmesi için Turkcell in fiyatlarını yüksek tutuluyor yoksa aynı fiyatlarda olsa kimse avea ve vodafone u tercih etmez.

Ek olarak turkcell kullananlar için akıllı fatura diye bir özellik geldi fatura stop gibi bir şey isterseniz müşteri hizmetleri aracılığı ile alabiliyorsunuz. Dakika, sms, internet aşımını engelliyor.

hharun43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varol olsun PTTCELL

pumperking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı chad87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar hepiniz turkcell in fiyatının pahalı olduğunu söylemişsiniz fiyat olarak bakarsak gerçekten dediğiniz gibi ama bilinmeyen birşey var fiyatları Turkcell kendisi belirlemiyor. BTK ve Rekabet piyasası kurulu belirliyor ondan dolayı diğer operatorlerin piyasadan pay alabilmesi için Turkcell in fiyatlarını yüksek tutuluyor yoksa aynı fiyatlarda olsa kimse avea ve vodafone u tercih etmez.

Ek olarak turkcell kullananlar için akıllı fatura diye bir özellik geldi fatura stop gibi bir şey isterseniz müşteri hizmetleri aracılığı ile alabiliyorsunuz. Dakika, sms, internet aşımını engelliyor.

demek turkcell ayarlamıyor fiyatları.daha uygun fiyata sunabilir diyorsunuz.o zaman btk neden şöyle yapmıyor, turkcel 500 dk 1 gb 1000 sms 'i 25 liraya versin diğerleri 15 ve 10 liraya. al sana adalet.al sana rekabet edebilirlik.vatandaşı düşünmeleri gerekir şirketleri değil.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)