Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 21 ve 21
Like Tree11Beğeni
  • 3 Post By Kurşun Kalem
  • 1 Post By Kurşun Kalem
  • 1 Post By Kurşun Kalem
  • 1 Post By murat_57_
  • 2 Post By muratflash
  • 2 Post By What The Hell
  • 1 Post By -Hewal-

Konu: TTNET internet kullanımında telefon sabit ücreti ne kadar geliyor?

byharby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart TTNET internet kullanımında telefon sabit ücreti ne kadar geliyor?

Arkadaşlar ben yeni aboneyim daha faturam gelmedi. Sadece telefon hattına belli bir sabit ücret ödeniyormuş galiba. O ücret ne kadar geliyor bilgisi olan var mı?

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 lira bazen 20 lira geliyor yani ayak bastı parası.

Arkadaşım da yeni abone oldu ona 23,75 gelmiş. 4-5 lira yine müşteriye itelemişler. !!!

DarKeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı byharby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yeni aboneyim daha faturam gelmedi. Sadece telefon hattına belli bir sabit ücret ödeniyormuş galiba. O ücret ne kadar geliyor bilgisi olan var mı?
    Bu arama motorundan istediğin bilgiye ulaşabilirsin http://www.google.com biraz araştıralım bilgiye ulaşmak için çabalayalım yakında evimin içindeki tuvalet neredeydi bulamıyorum diye bir konu açılırsa şaşırmayacağım o kadar

Alıntı DarKeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arama motorundan istediğin bilgiye ulaşabilirsin http://www.google.com biraz araştıralım bilgiye ulaşmak için çabalayalım yakında evimin içindeki tuvalet neredeydi bulamıyorum diye bir konu açılırsa şaşırmayacağım o kadar
    Peki sen yazmassan Google'a yollarsan, o yazmassa Google'a yollarsa, Google'a içerik nasıl sağlanacak. Google'da araştırma yaptığın zaman çıkan sonuçlar SDN gibi forumlar değil mi? "Bilmiyorsan sor, biliyorsan paylaş." demiş SDN kurucuları forumu kurarken. Ne güzel demişler ;)
    mustang, m6i4r7a2c2 ve -MuzaffeR- bunu beğendiler.

@DarKeN sen gerçek misin? Yoksa müneccimle irtibatın mı var?

Alıntı Kurşun Kalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sen yazmassan Google'a yollarsan, o yazmassa Google'a yollarsa, Google'a içerik nasıl sağlanacak. Google'da araştırma yaptığın zaman çıkan sonuçlar SDN gibi forumlar değil mi? "Bilmiyorsan sor, biliyorsan paylaş." demiş SDN kurucuları forumu kurarken. Ne güzel demişler ;)
    İnternette aradığın bir şeyi bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak için genellikle firmalar kendi sitelerini kurarlar ve google botlarına sitelerini açarlar böylelikle aradığımız şeyi google arama satırına yazdığımızda resmi siteden sonuçlara ulaşabildiğimiz için içimiz rahat olur istediğimizi elde ederiz ama bu şekilde her foruma yazıldığında her kafadan bir ses çıkar ve hangisi doğru hangisi yanlış bilemeyiz mesela 1. ve 2. yorumu yapan arkadaşların çelişkisinde olduğu gibi işin kötüsü bu her kafadan çıkan ses de google da yerini alır böylelikle ayıkla pirincin taşını paradoksuyla karşı karşıya kalırız zamandan ve emekten zarara uğramış oluruz umarım yardımcı olabilmişimdir.

Merhaba,
    Telefon hattını Sade hat tarifesinden açılmışsa eğer 16,33 TL gelir.

Selamlar

arkadaşların söylediği gibi google amca var orada aratırsan bulamayacağğın bir şey hemen hemen yok gibi
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&suge...w=1024&bih=485

http://www.ttnet.com.tr/web/230-1157...ucretlendirme/

İnternette aradığın bir şeyi bulamama gibi bir durumla karşılaşmamak için genellikle firmalar kendi sitelerini kurarlar ve google botlarına sitelerini açarlar böylelikle aradığımız şeyi google arama satırına yazdığımızda resmi siteden sonuçlara ulaşabildiğimiz için içimiz rahat olur istediğimizi elde ederiz ama bu şekilde her foruma yazıldığında her kafadan bir ses çıkar ve hangisi doğru hangisi yanlış bilemeyiz mesela 1. ve 2. yorumu yapan arkadaşların çelişkisinde olduğu gibi işin kötüsü bu her kafadan çıkan ses de google da yerini alır böylelikle ayıkla pirincin taşını paradoksuyla karşı karşıya kalırız zamandan ve emekten zarara uğramış oluruz umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Evet bilgi kirliliği olduğu konusunda haklısın. Ama şurası da var ki o resmi sitelerde bazen gerekli bilgi bulunmuyor ve kullanıcı tecrübeleri için bu tip forumlardan yardım isteniyor. Forumların kuruluş amacı zaten paylaşımdır. Senin mantığınla forumların gereksiz olduğu kanısına ulaşabiliriz. O zaman burada ne işin var diye bir soru da akıllara gelebilir.
    Bu arada yardım istememiştim, ne yardımı bu anlamadım?
    -MuzaffeR- bunu beğendi.

Alıntı Kurşun Kalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bilgi kirliliği olduğu konusunda haklısın. Ama şurası da var ki o resmi sitelerde bazen gerekli bilgi bulunmuyor ve kullanıcı tecrübeleri için bu tip forumlardan yardım isteniyor. Forumların kuruluş amacı zaten paylaşımdır. Senin mantığınla forumların gereksiz olduğu kanısına ulaşabiliriz. O zaman burada ne işin var diye bir soru da akıllara gelebilir.
    Bu arada yardım istememiştim, ne yardımı bu anlamadım?
    Evet haklılık payın olduğu yadsınamaz lakin bu durum bahsettiklerinden birisi değil.

hayranim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yalin internet fiyati 13 tl eger telefon var ve kullanmiyorsan en az 16 tl gelir.

Evet haklılık payın olduğu yadsınamaz lakin bu durum bahsettiklerinden birisi değil.
    Peki kardeşim haklısın. @byharby sen de git Google'dan öğren, burayı meşgul etme lütfen...
    byharby bunu beğendi.

murat_57_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amma da kasmış bazı arkadaşlarda aratın bakalım google de sonra telekomun o nalet sitesine girin yazan değerle faturanızı karşılaştırın öyle gelin burda konuşun sitede sözde tarife diyor ve 16 lira diyor ama 2 aydır hiç 16 lira geldiğini görmedim ilk ay 19 ikinci ay 21 geldi. not:tarife aşımı diye birşey olamaz interneti bağlattım 2 aydır ev telefonum yok daha 2 gün oluyor alalı. Şimdi o google sor diyen arkadaşlar anlamıştır umarım neden böyle bir başlık açtığını açan kişinin.
    byharby bunu beğendi.

@DarKeN Bence sen konuyu açan arkadaşa değilde konunun bizzat kendsine kızmışsın... Çünkü ttneti savunabileceğin hiçbişey olmadığı için... Müşterilerine internetle birlikte koskoca telefon hattını sokuşturan ttnet in gerçekten bu konuda savunulacak hiçbi yanı yok... Şimdi diyeceksinkii yalın internet var evet var ama nasıl var arkadaş bu sabit hat ücretini bana ödersen o zaman yalın internet var diyor... Bunun Dünyada eşi benzeri var mı??

İşte sen bunun savunulacak hiç bi tarafı olmadığı için bu konuya kızdın acısınıda konuyu açan arkadaştan çıkarıyorsun...
    Konu muratflash tarafından (12-04-2012 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.
    byharby ve -MuzaffeR- bunu beğendiler.

cheleby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16,25 tl

fatihcamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonucta 20 tl... 60+20=battık bizz

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama @DarKeN ne hikmetse ttnet,türk telekomla ilgili konularda çıkıntılık yapıyor. Bi bağı oldu kesin ne kadar reddetsede. Gülün geçin böylelerine..
    byharby ve -MuzaffeR- bunu beğendiler.

ben 13.90 ödüyorum.3 sene önce 9 tl geliyordu 13.90 yapmışlar.Klasik Hat.

ben başlarken 100 dklık paketle başlamıştım yanlış yönlendirme ile. ancak değiştirmedim lazım oluyor evde.

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kısacası her şekilde bir eksik iki fazla herkesten sömürüyor bu parayı bunda hemfikirız o zaman tartışmanın lüzumu yok bence ha söylediğim fiyata inanmıyor isenız son ödediğim telefon faturasını makbuzunu fotoğraf olarak koyabilirim son bir yıldır hepsini saklıyorum da olurda bir çamurluk yapıp ödemedin derseler ki ülkemizde örnekleri çok o yüzden saklıyorum.
    -MuzaffeR- bunu beğendi.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)