Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 36
Like Tree1Beğeni

Konu: Ttnet mi turkcell superonline mı?

BeyaZayeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ttnet mi turkcell superonline mı?

Arkadaşlar 2 yıllık ttnet zulmü sonunda bitti. Ancak oturduğum bölgede başka bir altyapı olmadığı için mecburen ttnet ve türevlerini kullanmak zorundayım..
    ttnet altyapısını kullananan turkcell superonline a geçmeyi düşünüyorum..
    Kampanyası şu şekilde:
    8 mbit sınırsiz tarife (25 gb adil kullanım kotası)
    İlk altı ay 9.99 (10 tl). Sonraki aylar 55 tl.
    2 yıllık kontrat imzalıyoruz ve airtieis in bir modemini ücretsiz veriyorlar..
    kontratı iptal ettiğimiz takdirde indirimli kullandığımız ayların indirim tutarınıda ödüyoruz. örnk: 3 ay kullandık ve iptal ettirdik 45x3=135 tl ödüyoruz ve modemi geri veriyoruz. eğer modemi bozduysak parasını veriyoruz (150 tl).

Sizce turkcell superonline nasıldır?
    Önerebileceğiniz başka tarife ve firma varmı?

acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İkisi de aynı şey. Aynı altyapı. Ttnet öneririm. Superonline fiberde farkını ortaya koyar.

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence Başında Türk kelimesi olan firmalardan korkun.Ne geliyorsa bunlardan geliyor. Kötünün iyisi diyorsan Süperonline derim. Sende belirtmişsin TT Zulmu dıye.

BeyaZayeB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dediğim gibi arkadaşlar burada başka bir altyapı yok.
    ttnet altyapısını kullanmak zorundayım.
    Turkcell superonline ın böyle bir tarifesi var işte.
    Bildiğiniz başka bir tarife yada firma varsa önerilerinizi dinlemeye hazırım?

Superin 16 mbitlik kampanyası daha mantıklı ilk 6 ay 9.90 ve 50 gb adil kullanım kotası var 59 lira TTNET zaten 8 mbit i 59 lira yapmadığım snçta ayrıca superonline adsl kullananlara bölgesinden fiber geçtiği an koşullar tutuyosa apartman daire sayısı fln direk hizmedi bağlıyor açık söyliim ben 23 aralıkta ttnetten süpere taşımak için başvuruda bulundum bu süre zarfında TTNEtle öyle uğraştım ki 2 sefer taşıma talebimi reddettiler taşımam gerçekleşmedi ve superonline beni yeni abone yapmak zorunda 9 unda hattım süperden açıldı ama bu sefer TTNET iptal olmamıştı süperonline üzerinden domain alıyodum ama port hala ttnette old için 1 mbit kullanıyodum snra aradım çözüm yolu olarak bana TTNET hattımı kapattırmamı hattım üzerindeki adsl portu boşaltılında süperonline yeni port verip 16 mbit i kullanabileceğim söylendi ama geçen hafta çarşamba günü pendik telekom müdürlüğüne resmi belge ile kapatma başvurumu yapmış olmama rağmen hala hattım kapatılmadı bu nedenle süperden haliyle hizmet alamadım açıkçası TTNET süründürüyor diyebilirim hattı taşımanın cezası olarak düşünüyorum bügün pendik teleküm müdürlüğünü yıktım ama hala bi sonuç alamadım hat kapatma işlemim askıda görünüyor kısacası ceza çektiriyolar neden çıktın diye böyle şerefsiz ve karektersiz bir firma bağarıyorum yüzlerine hala ilgilenmiyolar ama reklama gelince bu hıza alış türkiye diyolar nerde hız göremedim doğrusu.

sana tavsiyem arkadaşım hiç bakma arkana taşıma talebi ver önce süperonline ı ara hattı taşımak için önbaşvuru yap netten son git bi Türkcell iletişim merkezine sözleşmeni yapsınlar airties Air 6372 modemini al açılmasını bekle arkadaşımda başvurdu 2 günde açıldı bu sorunla bi ben boğuşuyorum şansıma

taahütlü kampanyaları önermem. taahüt süresi dolmadan iptal etmeye kalkarsanız suyu yokuşa sürerler. daha önce bahsetmedikleri ücretleri gündeme getirirler.

peki arkadaşım sence günümüz dünyasında 1 mbit sınırsız tarifeye ( aboneliğe kapalı ) 49 lira ödemek mi mantıklı yoksa 16 mbit 50 gb adil kullanım kotalı tarifeye mi 59 lira vermek mantıklı ilk başta bende sözleşmesiz pakete sıcak bakıyodum yani 2004 ten bu yana olan paketim 1 mbit i devam ettirecek enayi gibi her ay o hıza 49 lira verecektim yada sözleşmeyi düşünüp 16 mbit e 59 lira para verecektim.

alınan paket hız kota ve benzeri avantajları düşünüp karar vermek gerekiyor kısacası sözleşmeli olsun yada olmasın TTNET in fiberi getirmesi bu senenin sonu yaygınlaşması 2013 sonlarını bulur diye düşünürsek şuan için sözleşme imzalayanların TTNEt için fiber geldiği ve iice yaygınlaştığı zaman sözleşmelerinin bitme zamanlarının geldiğini düşünebiliriz ve kullanıcı ona göre seçimini yapar diye düşünüyorum

ben bu durumda superonline öneririm fiyatlar ttnete göre daha uygun benim görüşüm

"Adsl isteyen el kaldırsın" Kampanya paketinden yararlandım gayet memnunum.
    Artı Olarak modemlerini çok sevdim

burns206 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arasira ayni fiyatsa az kullanilanlara gecin bencede. kullanici acisindan daha iyi olur uzun vadede. rekabet ortaminin daha artmasini desteklemek gunumzde maliyetinin nerdeyse 10 katina satilan bir urun olan internet ucretinin dusmesi acisindan uzun vadede cok faydasi olucaktir.
    tabi baska bi sey varsa orasi sizin bileceginiz bisey ancak fiyatlarin dusmesi icin yapabileceginiz bisey varsa en kolayi rekabet ortamini desteklemek bunlardan en ise yarar en basit olanidir herhalde
    ben vaktinde smile a gectim bunlar da i*** cikti. hatti iptal etmek icin mektup istiyolar. yaw kardesim ben omru hayatimda toplasan bes metup yazmisimdir en fazla bu sirkete mektup gondericem bak ya.rezillik. ya bi acentesinde uc krusluk serefi olan adam mi yok bunlarin , iptal icin mektup oldu olucak cicek de istesinler mektubun icinde.

merhaba arkadaşlar bende dün itibariyle ttnetten turkcell superonline a geçiş yaptım.bu ay ttnet faturamı ödedim geri kalan günlerin ücretini verirler mi?

Alıntı Erol81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende dün itibariyle ttnetten turkcell superonline a geçiş yaptım.bu ay ttnet faturamı ödedim geri kalan günlerin ücretini verirler mi?
    TTNET Aldığı Parayı Geri Verirmi

Jerrylorrly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar 2 yıllık ttnet zulmü sonunda bitti. Ancak oturduğum bölgede başka bir altyapı olmadığı için mecburen ttnet ve türevlerini kullanmak zorundayım..
    ttnet altyapısını kullananan turkcell superonline a geçmeyi düşünüyorum..
    Kampanyası şu şekilde:
    8 mbit sınırsiz tarife (25 gb adil kullanım kotası)
    İlk altı ay 9.99 (10 tl). Sonraki aylar 55 tl.
    2 yıllık kontrat imzalıyoruz ve airtieis in bir modemini ücretsiz veriyorlar..
    kontratı iptal ettiğimiz takdirde indirimli kullandığımız ayların indirim tutarınıda ödüyoruz. örnk: 3 ay kullandık ve iptal ettirdik 45x3=135 tl ödüyoruz ve modemi geri veriyoruz. eğer modemi bozduysak parasını veriyoruz (150 tl).

Sizce turkcell superonline nasıldır?
    Önerebileceğiniz başka tarife ve firma varmı?
    İkisi de aynı şey. Aynı altyapı. Ttnet öneririm. Superonline fiberde farkını ortaya koyar.
    Bence Başında Türk kelimesi olan firmalardan korkun.Ne geliyorsa bunlardan geliyor. Kötünün iyisi diyorsan Süperonline derim. Sende belirtmişsin TT Zulmu dıye.
    Dediğim gibi arkadaşlar burada başka bir altyapı yok.
    ttnet altyapısını kullanmak zorundayım.
    Turkcell superonline ın böyle bir tarifesi var işte.
    Bildiğiniz başka bir tarife yada firma varsa önerilerinizi dinlemeye hazırım?
    alım

sırf ttnet tekelini kırabilmek için bile superonline.

SDN Okuru

Post online

arkadasım öncelikle 8 megabit 50gb hızla çalışmaktadır ve 6 ay 9.99 tl limitlide ise ilk 3 ay 9.99 tl sonra 4gb 29 6 gb 32 tl olarak ücretlendirilir.doğrudur evet iki yıllık sözleşme var ben ilgilenıyorumm dilersen yardımcı olayım...

42patriot42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

komşu ttnet deydi hızı 3dü.şimdi superonline geçtiler hızları 7.5 nasıl aynı altyapı ben onu anlamadım.süperonline kullanan daha az olduğu için fark olabilir orasını bilmiyorum ama hiç birsey ttnet den kötü olamaz

SDN Okuru

Standart Ttnet hiz hatasi

Arkadaşalar benim internet paketimin (ayda 50 liraya) 8 megabit olması gerekiyor fakat sadece 512 mgb çekiyor.Destek hattını aradığım da '' Bulunduğunuz bölgenin şebekesi 8 megabiti desteklemiyor '' diyorlardı.Superonline'ye geçmeyi düşünüyorum.Acaba aynı sorunla karşılaşırmıyım ? Bu arada alt komşumun interneti Superonline ve 6 megabit üzerinde çekiyor.Yani bu Superonline'nin bulunduğum bölgede sorunsuz çektiğini kanıtlar mı ?

SDN Okuru

Standart sakın bulaşmayın

süperonlıne firmasını ben güvenilir büyük bir firma olarak bilirdim fakat bir aydır basit bir ADSL hizmetini vermekten aciz oldugunuzu görmrkteyim daha kötüsü bana cevap verebilecek kapasitede bir çalışanınıza ulaşamadım defalarca aramama ragmen durumunuza bakıp size dönüş yapacagız deyipte dönmeyen yalancı lakayit personellerinizden artık gına geldi lütfen benim müracatımı iptal edin sizlere ve firmanıza benim hiçbir şekilde güvenim kalmadı

SDN Okuru

Standart Ttnet

Ben TTNET fiberdeyim 20 mps aldım 24 mps hız veriyorlar =-)

SDN Okuru

Cool süper online daha iyi

aslında süperonline kullanmak daha mantıklı nedeni daha hızlı bir adsl si var ve fiberi en fazla 1000 mbps ve 3 aylık 499 (500) TL ve bizim mahalleye fiber gelse kesin alıcam zaten nerdeyse hiçbiryerde yok ha bu arada hiper kullanmak daha akıllıca ucuzluk ve hız

SDN Okuru

Standart süperonline

ya size şu kadarını söyliyim köpek gibi pişmanım ya sakın diyorum sakın fiber haricinde hic bir bağlantısı kullanılmaz ilk 2 hafta güzel ondan sonra kop düş kop düş dur rezillik kesinlikle ve kesinlikle arayan adamın gazına gelmeyin yalan dolan hikaye

aslında ttnet yine iyi benimki yalın net limitsiz aylık 55 veriyorum ama bir yıl bitince fiyatı indirecekler indirmeleri için ne yapmamız gereken arkadaşlar bittiği gün arıyorlar işte yeni kontrat falan küçük bi indirim teklif edecekler kabul etmeyin kapatın bi hafta sonra geri kazanım ekibi var onlar arıyor işte int için yeni teklif vercekler 55 liralık teklif olcak 40 tl bence 40 tl aylık çok uygun

berkaysavci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorman hata tabiki turkcell

Uğurcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence hiç tiiitiiiinete bulaşma,sırf psikolojik zarar görmemen için Süperonline...

Ttnet adsl ve Superonline adsl hizmetinin altyapısını Türk Telekom sağlamaktadır.
    Fiber düşünüyorsanız kesinlikle Superonline öneririm.
    Çünkü Ttnet dslam çıkışları yüksek hız vermeye müsait değil. Kullanıcı sayısı fazla olmasından örneğin bir bölgedeki santral kutusunun belirli bir oranı var fazlasını verdiğinde sorun yaratıyor. Özellikle fiber kullanıcıları bu durumdan dolayı çok şikayetçi.
    quelpascquelreg bunu beğendi.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)