Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 32

TP-LINK TD-W8901G Kablosuz Modeme şifre nasil koyabilirim?

TP-LINK forumunda TP-LINK TD-W8901G Kablosuz Modeme şifre nasil koyabilirim? konusunu incelemektesiniz.

TP-LINK TD-W8901G marka ADSL modemim var arkadaşlar buna nasil şifre koyarım ki benden başkası modeme ulaşamasın? yani Kablosuz ağ arattığında çevremdeki birileri benim modemi görsün ama bağlanamasın? Yardımcı olursanız sevinirim ...

Standart TP-LINK TD-W8901G Kablosuz Modeme şifre nasil koyabilirim?

TP-LINK TD-W8901G marka ADSL modemim var arkadaşlar buna nasil şifre koyarım ki benden başkası modeme ulaşamasın? yani Kablosuz ağ arattığında çevremdeki birileri benim modemi görsün ama bağlanamasın? Yardımcı olursanız sevinirim bulamadım kafayı yemek üzereyim

ulash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ana menünün ve kablosuz menüsünün bir ekran görüntüsünü koysan en azından. KOpya yok mu hiç

Ekran Görüntüsü bu herkes WPA WPA2 Falan ayarlarından bahsediyor ama sanırım kimse bu modemin biraz değişik oldugunu farketmiyor modemim ile ilgili hic bir sorunum yok 1 hafta önce aldım ve gayet memnunum ama tek sorunum başkasının bağlantıma ulaşamamasını istiyorum.

http://img30.imageshack.us/img30/5595/tptt.jpg

Resmi burada!

FillsMartin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende notebook aldım geçen gün, eve geldim tam 7 tane ağ buldu.. bi türlü giremedim anasını satim, herkes şifrelemiş

işte bende kimse bağlanmasin diyorum ya cünkü daha önce arattiğimda hiç bir kablosuz ağ yoktu oturduğum yerde. o yüzden senin gibiler yüzünden yani Şaka bir yana varsa bilen bir yardım ediversin ya..

doğrulama türünü WEP 128 bit yap altta 4 tane anahtar çıkacak
    WEP 128-bit

Her şifre için lütfen sembolleride kapsayan ya 13 karakter girin ya da 0-9 arasında rakamlarla a,b,c,d,e,f harflerin kombinasyonu olarak 26 karakter girin ben tüm anahtara aynı şifreleri yazdım.

bu şekilde gir ben şifremi sayılarla kendim salladım ama bi yere kaydet belki lazım olur

Alıntı _SpAwN_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrulama türünü WEP 128 bit yap altta 4 tane anahtar çıkacak
    WEP 128-bit

Her şifre için lütfen sembolleride kapsayan ya 13 karakter girin ya da 0-9 arasında rakamlarla a,b,c,d,e,f harflerin kombinasyonu olarak 26 karakter girin ben tüm anahtara aynı şifreleri yazdım.

bu şekilde gir ben şifremi sayılarla kendim salladım ama bi yere kaydet belki lazım olur

dediğin 4 anahtardan hangilerini gireceğim? ondan sonra yapacağim işlemler nedir. denedim ama yapamadim hatta bir süre bağlanamadim. yapacağim işlemleri siralarsan sevinirim.

Resimdeki gibi yaparsan sorunu halledersin.
    Konu _SpAwN_ tarafından (19-06-2009 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.

Resimdeki gibi yaparsan sorunu halledersin.

sonunda oldu) ALLAH Razı olsun ya kaç gündür yapmaya çalışıyordum. Ama bir türlü beceremiyordum. Sonunda gecenin 2.30'unda konuya tekrar baktım ve oldu

sırf sana yardımcı olabilmek için üye oldm foruma öyle çarptı gözüme bende yeni aldım modemi internete bağlanmak için 3 saat şifre koymak için 2 saat uğraştım ama çözdüm sonunda aslında çok basitmiş

Valla arkadaşım üye olman ve bana yardım etmen çok ama çok makbule geçti. ALLAH senden razı olsun. ALLAH ne muradin varsa versin inan nasil yapacağim nasil yapacağim diye düşünüyordum. biraz kurcaladım senin resmi ondan sonra yaptım zaten önce resmi tam dikkatli incelememişim demekki ki 0x lerden sonraki sifreyi gireceğimi sonradan gördüm. Gecenin 2 sinde yaptim ama sonunda oldu. Tekrar Diyorum ALLAH Razı olsun ALLAH Tuttugunu ALtın Etsin

ben dediğin şeyleri yaptım fakat geçersiz wep anahtarı dedi neden acaba bi bilgin varmı ? =\

şmdi şifreyi koydum ama içerdeki bilgisayardan bağlanamıyorum =S laptopta ağları arattğımda yanında kırmıızı çarpı işareti çıkıyor güvenliği olmayan ağ diyor ve bağlanmıyor =S

volkanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

peki bunu yapıncada şifrem geçerli olucak dmi sadece ben bağlanıyor olucağım ? başkalarına şifreli gözükücek yne ?

yaptım ama sadece yerel bağlantı var diyor internete bağlanmıyor rica etsem ilgilenebilirmisiniz ? =(

sırf sana yardımcı olabilmek için üye oldm foruma öyle çarptı gözüme bende yeni aldım modemi internete bağlanmak için 3 saat şifre koymak için 2 saat uğraştım ama çözdüm sonunda aslında çok basitmiş
    banada yardımcı ol kardeşim ben baktım aynısını yaptım güvenliği etkinleştrilmiş ağ oldu fakat bu sefer şifre istiyo bu ağ benden şifre ne onu bulamadım dönün bana lütfen

---------- saat 20:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:31 eklenmişti ----------

yokmu bana yardım edecek tp-link çi lütfen

Alıntı Exanting Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda oldu) ALLAH Razı olsun ya kaç gündür yapmaya çalışıyordum. Ama bir türlü beceremiyordum. Sonunda gecenin 2.30'unda konuya tekrar baktım ve oldu
    nasıl yaptıysan anlat da bilelim

Alıntı hasix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yaptıysan anlat da bilelim
    http://www.adslteknikservis.com/defa...lanim_kilavuzu

gerekli ayarları ayrıntılı şekilde anlatılıyor

annttiigs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@spawn, yeni üye olduğuna göre koşarak kuralları okuyorsun, değil mi

brainiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş şifreyı koydum ama bu tablodan hangısını seçiçem
    http://i1102.hizliresim.com/2011/2/4/2504.png

SDN Okuru

üzerinden baya bi zaman geçmiş ama olur da daha basit bi şekilde halletmek isteyen biri bakabilir diye yazıyorum. arkadaşlar doğrulama türünü WPA-PSK yapabilirsiniz ve şifrelemeyi de TKIP olarak ayarlayın. daha sonra PSK Anahtarını parantez içindeki açıklamaya göre, yani 8-63 arası karakter içeren bir parola olarak belirleyin ve "kaydet"i tıklayın...

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzerinden baya bi zaman geçmiş ama olur da daha basit bi şekilde halletmek isteyen biri bakabilir diye yazıyorum. arkadaşlar doğrulama türünü WPA-PSK yapabilirsiniz ve şifrelemeyi de TKIP olarak ayarlayın. daha sonra PSK Anahtarını parantez içindeki açıklamaya göre, yani 8-63 arası karakter içeren bir parola olarak belirleyin ve "kaydet"i tıklayın...
    Teşekkürler..

SDN Okuru

Standart sahane

arkadaşlar o kadar harika bişey ki ben kendi bilgisayarımla mac numarasını onaylamadan kimse giremiyr bnm net ime

okurrr

Standart :sss:s::s:s:s:s:s

dediğiniz işlemleri yaptığımda hiçbir değişiklik olmadı:S

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)