Zulada Ani Kasma , Ölünce ve Biri Bölüme Katılınca Kasılmalar...

Bu konuyu okuyanlar

Ckeklk34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba başlıkta da gördüğünüz gibi saçma bir sorun yaşıyorum yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum, Şimdi konumuza dönelim...

Laptopumun Özellikleri ;

İ5 8250u işlemci

8 gb ram

Radeon 530 2 Gb Ekran Kartı

1 Tb Hdd

Zulada Ani Kasma ve Takilmalar Birde Ölünce ve Biri Bölüme Katılınca Takılmalar

Sorunları Yaşıyorum Oyunu ilk yüklediğimde bile orta seviyelerde oynayabileceğimi söylese de hiç böyle sorunlar yaşamadan sıfır sıkıntısız oyniyim diye en düşük seviyeye aldım ona rağmen hala aynı bianda biri vurunca veya biri oyuna dahil olunca ani takılmalar oluyor bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim , bu arada ekran kartı intel devrededir dedim ama internetten araştırıp harici ekran kartını devreye sokmam için neler yapmam gerektiğini hepsini yaptım ama hala sonuç aynı önerilen sistem gereksinimlerini araştırdığım kadarıyla bu özelliklerin yarısı kadar bile değil ama neden bu sorunları Yaşıyorum bilmiyorum birde açılırken çok bekletiyor herkeste mi böyle yoksa buda mı benim bir sorunum son olarak internet hızım 24 mgbt ping 20den yukarı çok nadir çıkıyor oyun oynarken umarım detaylı olarak anlatabilmişimdir yardım eden etmeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.