Zotac GTX 670 AMP - Fan Hızı Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Tekinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Herkeze..

Üstadlar bu kartın fanlarını manuel nasıl yapabilirim. Gerçekten çok rahatsız ediyor. Yağladım yine aynı sorun. Hava sıcak haliyle ve assasin creed serisini bitirmeye çalışıyorum ekran kartı baya ısınıyor, full ayarda oynuyorum tabi. Ama çok hızlı dönüyor rahatsız ediyor.

Yardımlar için teşekkürler.

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
seninki yine hızlı dönüyor benimki dönmüyormuş ekran kartı yandı :D ne kadar hızlı traktör sesi felan mı çıkarıyor o kadar rahatsız ettiğine göre :) ? yağlaman hızlı dönmesini sağlar belki üstüne kablo felan değiyodur kasayı açıp çalıştır birde ?

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ya normal yük altindayken sesine katlancan mecburen ama işte sana göre yüksektir

Tekinq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
seninki yine hızlı dönüyor benimki dönmüyormuş ekran kartı yandı :D ne kadar hızlı traktör sesi felan mı çıkarıyor o kadar rahatsız ettiğine göre :) ? yağlaman hızlı dönmesini sağlar belki üstüne kablo felan değiyodur kasayı açıp çalıştır birde ?
Ya abi bölye bişey olurmu ya bu kart ile asassin rahat oynamıcaksak artık pff.. Ya aslında anlayışla karşlıyorum :D Hava sıcak belki ve oyunu full ayarda oynuyorum ısınıyor haliyle ama böyle beleşçilikmi olur fanın sesi tam yükte deli gibi çıkıyor ve kontrol ettim hatta yağladım yine aynı p*k. Neyse katlanıcaz artık

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya abi bölye bişey olurmu ya bu kart ile asassin rahat oynamıcaksak artık pff.. Ya aslında anlayışla karşlıyorum :D Hava sıcak belki ve oyunu full ayarda oynuyorum ısınıyor haliyle ama böyle beleşçilikmi olur fanın sesi tam yükte deli gibi çıkıyor ve kontrol ettim hatta yağladım yine aynı p*k. Neyse katlanıcaz artık
Aynı kartın Asus versiyonu var bende .Hiçbir sorun yok .Acaba seninkindemi sorun var ?