Zorla tivibu abonesi yapılıyor!! dikkat edin.

Bu konuyu okuyanlar

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
4 ay önce ttnet öğrenci paketine başvurduk.52,5 tl diye. ek olarak ilk 3 ay tivibu ücretsiz dendi. eyw dedik kullanmadık bile. 4.ayın faturasına bi baktık 1,48tl tivibu paketi yazıyor. müşteri hizmetlerini aradıgımda ilk 3 ay ücretsiz sonra sonra devam ediyormuş. şimdi diceksiniz ki 1,48 tl de para mı. evet para arkadaş. senden benden ondan 1,48 tl aldıgını düşünsenize? böyle dolandıra dolandıra büyük firma oldun zaten TTNET !!!!. kullanmadıgım, hatta sitesine bile girmediğim tivibunun parasını ödemicem. tüketici haklarına bile başvurabilirim sırf inat uğruna.

sizlerde dikkat edin arkadaşlar. 1,48 tl paramı deyip geçmeyin.arayın iptal ettirin. haram zıkkım olsun ttnet e o para :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Ama sözleşmede ne yazıyor ilk 3 ay ücretsiz daha sonraki aylarda 1.48tl faturanıza ek olarak yansıtılır diye birşey yazmıyorsa sen haklısın sonuna kadar al :D

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Digiturk play'dede var bu ttnetde de.

Sözleşmeye 3 ay ücretsiz daha sonraki aylar iptal ettirmediğiniz sürece faturanıza yansır diyorlar

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
iyi de bana istiyormusunuz demedi ki. biz internet için başvurduk. bana 4.ncü aydan sonra devam edicek diye birşey denmedi. ben 10 sayfalık sözleşmeyi okumak zorunda mıyım. kim okuyor ki ?...

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Dostum imzanı atıyorsun, resmi bir evrak. Okumakla sorumlu olan kişi sensin.Hiçbir hukuk devletinde seni haklı bulmaz kimse.
He adamlar sahtekar,yalancı olabilir ama sende o sözleşmeyi okumak zorundaydın.

ArF_GLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bize söylendi; ilk 3 ay ücretsiz daha sonra da iptal ettirirsiniz dendi.

ilk 3 ay 0 tl
4. ay 1,89 tl
5. ay 4,90 tl oldu.